Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Мнениеот Eminem » 04 сеп 2017 20:45

Понякога става бъг в системата и се получават аномалии като победата срещу Швеция.

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 453
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Мнениеот Аврамов » 04 сеп 2017 20:50

Не бива да се правят трагедии от една загуба, и то срещу топ отбор като холандския! Лично за мен Петър Хубчев е най-добрият вариант за нац. селекционер предвид качеството, с което разполагаме. Под негово ръководство направихме два от най-силните си мачове през последните години и победихме европейски сили като Холандия и Швеция, а израстването на момчетата и отбора като цяло е очевидно. Не мога да имам никакви забележки по отношение тактическата постройка на отбора и мотивацията на момчетата, но същевременно считам, че се допускат някои грешки в селекцията и това оказва решаващо значение за изхода от срещите. Холандците и французите имат поне 25 равностойни футболисти, за разлика от нас, и за тях е значително по-лесно да изиграят два поредни силни мача в рамките на три дни. Но когато в нашия отбор не се привлича най-доброто според моментната форма, проблемите са налице.

Игнорирайки всякакви клубни пристрастия (на първо място съм привърженик на националния отбор!), моето мнение е, че Терзиев, Зехиров и Цветков напр. не стават за държавния ни тим, най-малкото за титуляри. Вариантите за централен защитник са ограничени, но няма как да отречем моментната добра форма на Бодуров и Виктор Генев, които за мен трябваше да са двойката централни защитници в последния мач. Също така и Александър Колев прави страхотни мачове в Полша и бележи гол след гол, но не е в състава. Забележката ми към г-н Хубчев и неговите помощници са в тази връзка и твърдо се надявам, че ще вземат мерки и ще коригират избора си занапред.

Пожелавам от сърце успех на националния отбор в оставащите мачове и съм убеден в класирането ни на следващото европейско, ако продължаваме в същия дух!

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Мнениеот ImmortaL_1000 » 04 сеп 2017 22:01

Въпреки лайняния футбол мисля че представяме добре .Паднахме се във много трудна група. Гледам има групи който можеше да имаме повече късмет.
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Мнениеот Serafim » 05 сеп 2017 10:30

Добре бе, тоя Георги Терзиев има 8 мача в Хайдук за изминалия сезон. Сега играе ли в Лудогорец, та го вика в националния, срещу Холандия? Лугогорец му търсят купувач ли, какво?

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Мнениеот THE G.A.M.E » 05 сеп 2017 10:37

Не знам, но в мачът срещу Холандия заиграхме нещо като футбол, чак с влизането на Гълабинов и Миланов.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
COVINI
Мнения: 407
Регистриран на: 29 авг 2012 19:20

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Мнениеот COVINI » 05 сеп 2017 10:45

THE G.A.M.E написа:Не знам, но в мачът срещу Холандия заиграхме нещо като футбол, чак с влизането на Гълабинов и Миланов.


Пише се Гълъбинов :!:
Лефскарче се нариииичам
Да паса обиииичам
След дрога тииичам
Буквара срииичам

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1699
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Мнениеот Blagoy » 05 сеп 2017 14:02

metodito написа: И нещо много важно! Нямаме кьорава деветка, хора! Нито ЦСКА-София, нито "Левски", нито "Ботев"... няма българска деветка. Кьорава деветка няма.


Как да нямаме? Гълъбинов какъв е? Не знам това момче къде се кри досега, но аз не си спомням откога не сме имали нападател с такова самочувствие и класа. Необяснимо ми е защо Хубчев не го ползва по-често - може би тактически съображения, с оглед на това, че Андрей не е кой знае колко бърз. Но е играч, който много добре може да задържа топката с гръб към вратата, има поглед, може да прави и извеждащи подавания, има добра игра с глава, силен е физически, от нищото може да вкара гол. Да, вярно, липвсва му бързина, но трудно може да се иска всичко от един футболист. Щом доста приличен отбор като Дженоа го забеляза и веднага го наложи в титулярния си състав, не е случаен...
Алекс Колев също е много добър вариант, в Полша ниже голове и асистениции, необяснимо ми е защо не беше извикан дори за тези квалификации. В центъра на терена също имаме млади и обещаващи играчи като Костадинов (който между другото показва невероятно израстване), много трудолюбивия Чочев и Славчев. По крилата имаме играчи като Миланов, Неделев, Тонев, които винаги могат да измислят нещо.
Защитата обаче е под всякаква критика. И срещу шведите беше така и добре, че беше Тигърчето да извади мача. Но няма как да разчитаме всеки мач само на него отзад. Лошото е, че в защита като че ли няма и кой знае колко варианти. Не мисля, че един Бордюров щеше да е по-добре от Терзиев. Знаем си го и него и какви грешки е допускал. Какви ли не варианти се пробваха, кой ли не се извъртя в центъра на защитата. Някой, дори и да направи един добър мач, следващия се о*ира и го сриваме със земята. Хубчев се опитва да наложи като титулярна двойка Чорбаджийски и Божиков, но заради наказанието на първия срещу Холандия се наложи да играе Терзиев и проблемите се задълбочиха.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9097
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34
Контакти:

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Мнениеот bubka » 05 сеп 2017 20:09

Иска ми се да добавя, че мача с Холандия беше много груба грешка на треньора с тактика и състав. Иначе от това, което видях момчетата се раздаваха, доколкото им позволяваха уменията и силите, така че не бих казал лоши думи за играчите.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22352
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Мнениеот NOMER14 » 05 сеп 2017 23:10

bubka написа:Иска ми се да добавя, че мача с Холандия беше много груба грешка на треньора с тактика и състав. Иначе от това, което видях момчетата се раздаваха, доколкото им позволяваха уменията и силите, така че не бих казал лоши думи за играчите.

Това мнение обединява всички и темата може да бъде заключена.

palavnik
Мнения: 5
Регистриран на: 07 сеп 2017 00:07
Контакти:

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Мнениеот palavnik » 07 сеп 2017 00:29

Groucho написа:
NOMER14 написа:И Уелс два пъти.

Уелс са гола вода :lol: Когато желаем победа над Холандия в Амстердам или над Франция в Париж примерно, най-важното условие е Оня горе да се сети, че е българин. Така е било по времето на Стоичков и Димитър Пенев, така ще бъде и след Хубчев и Спас Делев.

Истината е, че по-големи безбожници от българите няма. Няма друга нация, която да няма поне малко почитание и страх от Господ! Той, Господ, не е ви е длъжен на вас с нищо, нали се сещаш? Първо вие да се сетите за него...


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта