Българи-Швеция

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist


Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: Българи-Швеция

Мнениеот Red thunderstorm » 29 авг 2017 17:36

И?
Правилно го е казал човека, кое не е вярно? ;)

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3177
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Българи-Швеция

Мнениеот sirius123 » 29 авг 2017 18:54

Е кога пък Левски да е изчезвал ! Може ли да обясни този бунак.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Българи-Швеция

Мнениеот matador1 » 30 авг 2017 10:50

Не видях нито една измислица. Абсолютнаа истина е статията. Добре, че някой от Швеция го написа... поне да го има черо на бяло. + Журналистът не ни се присмива. Човекът използва тон на болка...

Потребителски аватар
Alon
Мнения: 3
Регистриран на: 30 авг 2017 20:21
Контакти:

(България- Швеция/ 31.08.17/ Световна квалификация/)

Мнениеот Alon » 01 сеп 2017 12:13

Поздравления за Българските момчета!
И все пак, шансовете за класиране са по- скоро теоретични, отколкото реални.
Като Българи, ние се надяваме да се получат нещата, и успеем да се доберем до бараж.
Ето и няколко въпросчета, на които може да излагате коментарите си:
1. Реално погледнато, къде виждате България, след края на тези квалификации?
2. Какво ви хареса, и какво не, в играта на нашите момчета от снощи?
3. Как ще коментирате реакцията на Петър Хубчев, малко преди отстраняването му от резервната скамейка?
4. Имате ли виждане, относно това, кой още трябва да бъде повикан в национала?... или тези играчи са точния избор в момента?
Благодаря ви предварително!!! ;)

deaf
Мнения: 85
Регистриран на: 09 ное 2016 17:53
Контакти:

Re: (България- Швеция/ 31.08.17/ Световна квалификация/)

Мнениеот deaf » 01 сеп 2017 14:45

Шведите бяха слаби,(може слънцето да ги е напекло и омаломощило :) ),затова (ми) е малко трудно да се прецени играта на нашите. Трябва да изиграят мачове с наистина силни отбори и едва тогава биха ИЗПЪКНАЛИ силните и слабите им страни.

lans22
Мнения: 65
Регистриран на: 11 авг 2015 20:03
Контакти:

Re: (България- Швеция/ 31.08.17/ Световна квалификация/)

Мнениеот lans22 » 01 сеп 2017 14:45

1.второ место! Биеме Холандиа там, правиме въртележка и посуе: биеме и Франциа тук. Щот ше са твърдо ПРЪВИ и нема да играят за нищо.
2. Хареса ми, че имаме трима голмайстори. Подмладяването и хъса са налице. Само така!
3. Коментаторъ по "Дарик" каза нещо важно, според мен. "Хубчев хитро отклонява вниманието от Божиков, който вече има жълт картон". По-добре изгонен от скамейката, отколкото от терена.
4. Само Хубчев има право на виждане...................другите си коментираме, мениджърите и шефчетата натискат "техните хора" да са у игра и ТОВА Е РЕЦЕПТАТА ЗА СИГУРЕН ПРОВАЛ. КАТО НАПРИМЕР: да пусне малката перика вратар в некой мач от квалификасион. Край на духъ и на колектива.

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3177
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: (България- Швеция/ 31.08.17/ Световна квалификация/)

Мнениеот sirius123 » 01 сеп 2017 16:48

Реално погледнато , няма да бием нито холандците там , нито французите тук. От тия два мача я вземем 1 , максимум две точки. Третото место ни е вързано. Някъде сме пропуснали нещо.

michok
Мнения: 116
Регистриран на: 06 юни 2016 23:47
Контакти:

Re: (България- Швеция/ 31.08.17/ Световна квалификация/)

Мнениеот michok » 01 сеп 2017 16:52

Авторе,не знам какво си гледал,но явно критериите ти са много ниски.
Нашият отбор е отбор е отбор без идея и ще бъдам жестоко"разкрити" още в Холандия. С изключение на П.Илиев почти всички други играха"ганкиното",а истината е че шведите са много слаби,т.е. победи по малко слабия отбор.
Никак не съм оптимист с тази игра,но реално нямаме нито един играч от класа .С тези момчета толкова.Те не могат да надскочат себе си.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: (България- Швеция/ 31.08.17/ Световна квалификация/)

Мнениеот bsz1916 » 01 сеп 2017 20:08

michok написа:Авторе,не знам какво си гледал,но явно критериите ти са много ниски.
Нашият отбор е отбор е отбор без идея и ще бъдам жестоко"разкрити" още в Холандия. С изключение на П.Илиев почти всички други играха"ганкиното",а истината е че шведите са много слаби,т.е. победи по малко слабия отбор.
Никак не съм оптимист с тази игра,но реално нямаме нито един играч от класа .С тези момчета толкова.Те не могат да надскочат себе си.

Тия " много слаби " шведи бяха на първо място в групата преди снощния мач . Съгласен съм че в момента нямаме футболисти от висока класа , но имаме треньор който отново доказа че може да направи отбор и без такива . Разбира се не става въпрос за класиране , но представянето ни е далеч над очакваното .


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта