WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
jonathan
Мнения: 129
Регистриран на: 18 фев 2010 00:10
Контакти:

WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот jonathan » 20 мар 2017 13:09

Съставът на „А“ националния отбор за световната квалификация срещу Холандия:

Вратари: Николай Михайлов (Мерсин, Турция), Владислав Стоянов (Лудогорец), Георги Китанов (ЦСКА-София)

Защитници: Стефан Велков (Славия), Божидар Чорбаджийски (ЦСКА-София), Антон Недялков (ЦСКА-София), Николай Бодуров (ЦСКА-София), Страхил Попов (Касъмпаша, Турция), Георги Терзиев (Хайдук Сплит, Хърватия), Васил Божиков (Касъмпаша, Турция), Петър Занев (Амкар Перм, Русия)

Полузащитници и нападатели: Светослав Дяков (Лудогорец), Александър Цветков (Черно море), Георги Костадинов (Левски), Божидар Краев (Левски), Станислав Манолев (ЦСКА-София), Александър Василев (Лудогорец), Кирил Десподов (ЦСКА-София), Ивайло Чочев (Палермо, Италия), Симеон Славчев (Лехия Гданск, Полша), Георги Миланов (ЦСКА Москва, Русия), Николай Димитров (Урал, Русия), Александър Тонев (Кротоне, Италия), Спас Делев (Погон Шчечин, Полша), Андрей Гълъбинов (Новара, Италия), Ивелин Попов (Спартак Москва, Русия)

Ще съумеят ли най-после да ни зарадват с хубава игра ,а защо не и с победа
Последна промяна от jonathan на 20 мар 2017 19:32, променено общо 1 път.
Пил,пью и буду пить!Ну очень живительное!

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия 25.03 21:45

Мнениеот bilyaletdinov » 20 мар 2017 13:24

С тоя състав просто 3 парцала не ни мърдат. Съставчето е г/д оптимално. Само един Живко Миланов ми липсва. Явно са решили, че нямат нужда от него. Като гледам нападението Божигол също можеше да свърши работа. Като цяло повечето играчи не са във форма или не играят за клубовете си. Изключение прави Чочев, който играе редовно в отбор, който ще изпадне.
Убийте ме какво правят в отбора Стефан Велков, Десподов и Василев трудно мога да ви кажа. За мен Неделев трябва да е в тима, а защо не и един Карагерен.


И този път ще победиш шампионе!

bellamy_99
Мнения: 288
Регистриран на: 22 юли 2015 16:03

Re: WCQ : България - Холандия 25.03 21:45

Мнениеот bellamy_99 » 20 мар 2017 13:34

bilyaletdinov написа:С тоя състав просто 3 парцала не ни мърдат. Съставчето е г/д оптимално. Само един Живко Миланов ми липсва. Явно са решили, че нямат нужда от него. Като гледам нападението Божигол също можеше да свърши работа. Като цяло повечето играчи не са във форма или не играят за клубовете си. Изключение прави Чочев, който играе редовно в отбор, който ще изпадне.
Убийте ме какво правят в отбора Стефан Велков, Десподов и Василев трудно мога да ви кажа. За мен Неделев трябва да е в тима, а защо не и един Карагерен.

И аз се чудя, защо Краев и Гостадинов са в отбора, като водоноски в това време не трябват... А и малката перука, чий го търси в отбора, но какво да правиш... Някой агент трябва да захлеби преди Великден и Гергьовден
Проблемът е, че правата на сегашните модератори са безсрочни и те блокират всякакви опити да организираме избор на нови. Моля, отнесете това оплакване до някое отговорно лице, което да осигури възможност да проведем избори на нови модератори.

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: WCQ : България - Холандия 25.03 21:45

Мнениеот South_Park » 20 мар 2017 13:36

Ако отида на стадиона 2-1 , ако не отида 0:3 8-)
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

Потребителски аватар
haiobaio
Мнения: 1235
Регистриран на: 13 мар 2009 23:34
Местоположение: София - град
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия 25.03 21:45

Мнениеот haiobaio » 20 мар 2017 14:22

Що пишеш имената на латиница и какво означава WCQ ?
Толкова ли е трудно да напишеш Световна квалификация или се мислиш за спортно приложение?
Иначе мачът няма да го загубим - 99% равен 0:0 или 2:2, а изненадата ще е победа с 1:0. Тия оранжеви паляци не са ни били никога в България, до колкото си спомням.


Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия 25.03 21:45

Мнениеот Mathias_Coureur » 20 мар 2017 15:07

Надявам се да победим. Прогноза 1-0 или 2-1.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия 25.03 21:45

Мнениеот bilyaletdinov » 20 мар 2017 15:57

За Краев и Костадинов важи същото. Особено за втория, който явно е решил тая пролет да играе Ганкиното. Малката Перука е там за пълнеж. Ясно е, че ще пази дебелия Владо. Тая фланелка е толкова обезценена, че вече очаквам и аматьори от трета дивизия да влезнат в национала.


И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия 25.03 21:45

Мнениеот HardWork » 20 мар 2017 16:03

Хубаво е, че има и млади футболисти! След като нямаме никакъв шанс да се класираме не виждам смисъл в гоненето на победа на всяка цена, която е почти невъзможна с оглед на класите на двата отбора! Дано Хубчев даде шанс на Десподов, момчето има сериозен потенциал! За мен групата е горе долу оптимална, с оглед на това че се търси подмладяване. През следващия квалификационен цикъл братя Миневи ще станат на 40, Дяков на 35, Марселиньо на 34, Божинов на 33, все хора които от тук на татък само надолу ще вървят! Вярно е, че младите ни играчи са под всякаква критика, но единствения начин да израстнат е като им се гласува доверие и се работи с тях!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10759
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия 25.03 21:45

Мнениеот ivan56 » 20 мар 2017 16:23

Стига с тези глупости, млади и стари. Няма стари и млади, има можещи и неможещи.
И за мен групата е оптимална, но с един Божинов и Марселиньо можеше да изглежда по-добре.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта