WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот metodito » 26 мар 2017 13:10

Първо, обещах нещо: извинявам се за приказките си по адрес на Хубчев преди мача.

След това: не мога да повярвам на този негативизъм и хейт. WTF? Помислих си, че съм попаднал във forum.gong.nl... И това за холандците... уеуеуеуеуеуееее... Слаби, смешни, не знам какви - Аякс, Манчестър Юнайтед, Байерн Мюнхен.... само слабаци. Мда.

Честита победа, българи! Тези, които не са доволни от победата... е, те си знаят. ;)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот metodito » 26 мар 2017 13:16

nevinen_autist написа:предвид обаче конкуренцията в групата, пресилено е да се мисли за класиране на световно...


И аз така мисля, за съжаление. Принципно може да се класираме втори, но нееднократно се е видяло, че нямаме късмет. Нямаме и дълга пейка. А и съдиите...
Но! може най-малкото да направим така че за следващите клатификации да сме по-нагоре подредени.

Това за късмета. Ебати групата. А вижте гърците. Пак. Големи калитари са.

Потребителски аватар
COVINI
Мнения: 407
Регистриран на: 29 авг 2012 19:20

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот COVINI » 26 мар 2017 13:33

Напълно бях Обеден че няма да загубим този мач,Хубчев добре беше разузнал съперника и избра печелившата тактика с която обезличи Робен и цалата игра на гостите рухна още в началото.И тоя мега бот Дост не става даже да носи обувките на предишните велики нападатели на лалетата.Може и да сме играли защитно през повечето време но поне всички го правеха отборно,това иска публиката от този състав.За класиране може да се говори след като има шанс за такова,сега просто трябва едно спокойно оценяване на играчите и да се помогне за тяхното развитие в отбора.
Лефскарче се нариииичам
Да паса обиииичам
След дрога тииичам
Буквара срииичам

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот doktora25 » 26 мар 2017 13:35

Какво да кажа - яко си е. Бихме най-добрия отбор в света отпреди 7 години. Да, в момента са в криза, сменят поколенията и аз това го казах. Никой обаче не ми повярва поне на живо, когато споделях същите разсъждения както тук преди мача. Обявяваха ме за ненормален, несериозен и ме гледаха със снизхождение. И за всичко, което съм казвал за Хубчев, за начина по който трябва да играем - всичко това се потвърди. И за още много работи ще се окажа прав. Мисля че можем да вземем още една победа срещу някой от големите 3-ма в нашата група, да направим всичко възможно да бием Люксембург и Беларус и оттам нататък каквото стане. Да не натоварваме отбора с големи очаквания точно в този момент и Хубчев да бъде оставен да работи на спокойствие възможно най-дълго, в т.ч. и от футболистите.

Относно холандците - няма да се класират за първенството - повече от ясно е. Робен може да е Робен, ама го няма Лам, няма го Левандовски, нямат читав халф. Снайдер може да е бил най-добрият футболист в света през 2010, но ако сега е в добра форма щеше да започне титуляр и нямаше да гасне в Турция. Хубаво е че Зут е лоялен на отбора си вече 4 или повече години, толерирам това, но ако беше класа някой щеше да го крадне. 4-3-3 е изключително неподходяща схема срещу затворил се отбор. Уникална преса от нашите обаче. Браво и на публиката, че ги нямаше познатите диващини и беше уникална.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

HEATSEEKER
Мнения: 2296
Регистриран на: 29 ное 2008 15:18
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот HEATSEEKER » 26 мар 2017 13:55

Победителите не ги съдят, така че наистина приятна изненада, дано се стегнат и покажат, че са отбор.
За класиране, too good to be true :lol:
“Това показва колко интелигентни и учени хора са основали футбола в България”, обяснява Милчев. Малко по-късно през 1909 година, във Варна се появява и “Спортист”, който е предшественик на “Тича” и днешния “Черно море”

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 мар 2017 17:18

Доволен съм от победата.
Аз съм един от критиците на Бат Петьо, но имаше за какво.
Просто осра двубоите във Франция и Швеция ( да, силни са, но те и холандците са силни ) ... Видя се снощи, че футбол се играе със смелост.
Разбира се, така както храчех Хубчев след мачовете в Париж и Стокхолм, така ще го похваля за вчерашният избор на подход и стил.
Силните отбори не се ли опиташ да им пречиш още в тяхната половина, ще те разфасоват, както го направиха с нас французи и шведи, срещу които играхме крайно страхливо, бранейки се дълбоко в собствената си половина.
Ако бяхме оставили пространство и на Холандия, резултатът нямаше да е победа.

Това което играхме до 25-тата мин. трябва да е еталон.
Разбира се, после поради една или друга причина отново се защитавахме дълбоко, но след два гола аванс, по има смисъл.
Без значение е дали гостите са играли слабо.
Според мен, не им позволихме да си разгърнат типичната игра.
Като доказателство... Кой е виждал Холандия да играят с високи центрирания ?
Е, снощи всяка 2-ра атака им беше с подобни подавания.

Победата е хубава, но за класиране е утопично да мислим.
Тези момчета в тима все още не са направили два силни мача поред.
А и швеците ( както им викаше Пената ) ... Са ни крив противник.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот bsz1916 » 26 мар 2017 18:10

THE G.A.M.E написа:Доволен съм от победата.
Аз съм един от критиците на Бат Петьо, но имаше за какво.
Просто осра двубоите във Франция и Швеция ( да, силни са, но те и холандците са силни ) ... Видя се снощи, че футбол се играе със смелост.
Разбира се, така както храчех Хубчев след мачовете в Париж и Стокхолм, така ще го похваля за вчерашният избор на подход и стил.
Силните отбори не се ли опиташ да им пречиш още в тяхната половина, ще те разфасоват, както го направиха с нас французи и шведи, срещу които играхме крайно страхливо, бранейки се дълбоко в собствената си половина.
Ако бяхме оставили пространство и на Холандия, резултатът нямаше да е победа.

Това което играхме до 25-тата мин. трябва да е еталон.
Разбира се, после поради една или друга причина отново се защитавахме дълбоко, но след два гола аванс, по има смисъл.
Без значение е дали гостите са играли слабо.
Според мен, не им позволихме да си разгърнат типичната игра.
Като доказателство... Кой е виждал Холандия да играят с високи центрирания ?
Е, снощи всяка 2-ра атака им беше с подобни подавания.

Победата е хубава, но за класиране е утопично да мислим.
Тези момчета в тима все още не са направили два силни мача поред.
А и швеците ( както им викаше Пената ) ... Са ни крив противник.

Все пак трябва да се отчете че преди мачовете с Франция и Швеция Хубчев пое на пожар отбора , избора на футболисти беше правен от предшественикът му и едва ли е бил съобразен със стила на Хубчев . Може би и за това тогава нещата не се получиха , макар че като индивидуални качества ( по мое лично мнение с което не ангажирам никого ) повиканите тогава футболисти бяха от по-висока класа ( доколкото може въобще да се говори за класа на сегашното ни поколение ). Според мен Хубчев е единствения който може да постигне резултати и без наличието на класни футболисти . Доказал го е и в скромния отбор на Поморие , където стигна до финал за националната купа с почти юношески състав и по-късно с Берое със спечелините купа , суперкупа , сребърни и бронзови медали .
Последна промяна от bsz1916 на 26 мар 2017 18:19, променено общо 1 път.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия 25.03 21:45

Мнениеот hydetoshi » 26 мар 2017 18:13

hd29 написа:
hydetoshi написа:
matador написа:След световното Холандия е в много тежко положение от тогава имат победи само срещу Люксембург,Латвия,Казахстан и Беларус....Все още сме малко по-добри от тези отбори може би и си мисля ,че този мач няма да го загубим ако не правим много досадни грешки.Ние няма какво да губим при една победа имаме реален шанс за второто място колкото и наивно да звучи :lol:

Подкрепям. Дори смятам,че при пълен набор от домакински победи(реално постижимо с много труд и малко късмет) и победи като гост на Люксембург и Беларус сме твърдо втори.

И как виждаш да бием Франция,ами Швеция :) Та ние с чист късмет бихме Люксембург в София.

Така,както бихме Холандия. Както видяхме Швеция би с дузпа,грешка на вратаря и нередовен гол. Иначе като чуеш 4:0 много страшно звучи. А то нищо особено.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот PFC Litex » 26 мар 2017 18:18

Днес в обедната емисия новини на БТВ (мястото, от където за пръв път научих резултата и че сме победили Холандия) водещия направи баси изцепката, юношата на ЦСКА-София Симеон Славчев даде прекрасен пас към Спас Делев... :lol:

Браво за победата.
Изображение

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот ЕМИЛ » 26 мар 2017 20:13

Честита победа .Признавам си, че ме изненадаха футболистите приятно .


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта