WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
actrus
Мнения: 428
Регистриран на: 02 май 2012 15:23
Skype: имам
Местоположение: Eвропа
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот actrus » 07 сеп 2016 21:02

dimov написа:Тука всички големи разбирачи бе,чакай и аз да се направя на тренер. Ся ,на вратата Йокана-преватизация.Централни-Пиргото и Александров.Бекове няма значение.Халфове Жоро Костадинов-бореца,Краев-той е 37кила ама нищо,Марсело-все пак са шампиони ,Попито е класа без него не става.Напред Венци и Преслав да не се сърдят хипер,мега,гига грандчетата ни.С този състав направо мачкаме.Давайте насам тези безхаберници франсетата и портокалите. И накрая да Ви кажа пичове повечето от вас сте дървени професори и форумни мишки и на футболен терен не сте стъпвали.Съмнява ме,че даже и пред блока не сте ритали,иначе големи специалисти и разбирачи.Тотал щета сте.

еееее пич ти откри топлата вода. То най-големия левскар им го каза директно(лека му пръст), че са куци коне, но замълчи сърдце. Мача си беше готин отвдякъде. Яко нападение ,слаба защита. Головете и на двата отбора са много ЯКИ. В 90 мин. като стана 3-3 погледнах компанията си- бяха по -бели от снега. След като вкарахме за 4-ят ....малииииий. Ощи сме на ракиииииииииии

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот W84me » 07 сеп 2016 21:06

Само като видях, Чочев и футболист в едно изречение ме напуши смях...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот Red Warrior » 07 сеп 2016 21:10

W84me написа:Само като видях, Чочев и футболист в едно изречение ме напуши смях...

Да не говориш за вашите звезди от серия Ц? :mrgreen:
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот W84me » 07 сеп 2016 21:44

Red Warrior написа:
W84me написа:Само като видях, Чочев и футболист в едно изречение ме напуши смях...

Да не говориш за вашите звезди от серия Ц? :mrgreen:

Ваши, наши, поне не се спъват в топката и могат да дадат пас на 5 метра. Отделно, че отборът, в който играе няма значение, виж Иван Иванов.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Dropdead
Мнения: 14
Регистриран на: 03 ное 2013 23:11
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот Dropdead » 07 сеп 2016 22:03

Иван Иванов дълго време отсъстваше заради контузия все пак , а и нека не забравяме докато Любо беше начело на националния Иван беше един от най добрите ни футболисти . Не го отписвай от големия футбол все още.

Fraxinus
Мнения: 10
Регистриран на: 23 апр 2015 08:27
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот Fraxinus » 07 сеп 2016 22:07

metodito написа:Хора, без шега, защо не им признайте успеха? Дайте малко по-скромно да го даваме, а? Тоя тъй, оня така. То това от вчера ли е? Пфф... Знам, че примирението не е избор, ама... Между всичкия шит, вчера имаше и хубави неща. ДА, това не трябва да е националния отбор, но Е! За разлика от други спортове... абе футбола просто не е нашата игра. Приемето го. Художествена гимнастика, борба.. това са нашите спортове. :roll: :roll:
Ще ви дам пример за други държави, дето "футболчето" не е тяхната игра:
Русия - хокей
Финландия - също
Швеция - пак така (да ги видим без ибра).
Англия - крикет.
Африканските държави - бягане


Приятел, сериозно ли определяш като успех победа с гол в последната минута срещу Люксембург в София?

През 1993-1994 футболът беше нашата игра, май забравихте това.

Англия - крикет и още една камара спортове (погледни класирането по медали на последната Олимпиада). А помежду другото са родина на футбола.

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот Черният козел » 07 сеп 2016 22:13

Dropdead написа:Иван Иванов дълго време отсъстваше заради контузия все пак , а и нека не забравяме докато Любо беше начело на националния Иван беше един от най добрите ни футболисти . Не го отписвай от големия футбол все още.

Иванов си е играч,но да го пуснеш докато не е в кондиция и то с дебютант е мазохизъм :shock:
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15047
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот miro_rz » 07 сеп 2016 22:26

И баба ми знаеше , че времето на Петев изтече още с назначаването му . В България за моя радост има поне 20-25 по-добри треньори от него . Кой какви игри играе с националния можем само да гадаем , че сме стигнали дъното си е ясно , само защо задълбаваме още ?
С Батето се погреба и олимпийските спортове и фурболът . Лека му пръст на човека , няма да забравя 2003та как отвори шампанското след мача с Хърватия .
Изображение

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот metodito » 07 сеп 2016 23:18

Fraxinus написа:]

Приятел, сериозно ли определяш като успех победа с гол в последната минута срещу Люксембург в София?

През 1993-1994 футболът беше нашата игра, май забравихте това.

Англия - крикет и още една камара спортове (погледни класирането по медали на последната Олимпиада). А помежду другото са родина на футбола.

Родината на футбола НИКОГА!, ама НИКОГА не е била Англия, а Южна Америка! Една лъжА повторена 1000 пъти не става истина.

Да, човек, определям го като успех! Мислиш си, че ми е кеф да определям така тази измъчена победа като успех? Не. Но харесах, че бием. Айде стига с тея грандоманщини. Ние с теб сигурно щяхме да селекционираме по-добър отбор, ама разберете: ние сме фенове. Нашата работа е да ги подкрепяме, пък били те и некадърни. Може и странно да ти звучи, ама това е най-правилното.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот iliev72 » 07 сеп 2016 23:28

Association football
И коя е родината на футбола ;)
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта