Достойните 11 на българския футбол - дискусия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3987
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Достойните 11 на българския футбол - дискусия

Мнениеот Странджата » 07 фев 2016 17:19

Заглавието "Достойните .. е подвеждащо. Ако си имал предвид тези, които са достойни да представят българския футбол - първо редактирай израза, после си помисли имаме ли достойни днес да представят футбола ни такъв, какъвто ни се иска да бъде, и след това дали този футбол, който ни представят единадесетте в националния отбор, може да бъде наречен от някого от нас достоен.
По същия грижлив начин се отнасяй към изразите си, за да не допускаш твърдения от рода на това, че определен линк мъм твоя статия играе на определен пост : "Ето линкове към четирите, които съм написал по тази тема, съответно и с игровите позиции, на които играят".
Ако се замисляш над това, дали написаното от тебе не би могло да е колаж от познати изрази от чужди статии, може и да замечтаеш за по-достойна професия от списовач по нашенските спортни медии. Млад си още - учи се и за спортна журналистиката мисли като за последното нещастие, което може да те сполети, ако ти се удава писането ...

James Beattie
Мнения: 2458
Регистриран на: 15 ное 2011 19:18

Re: Достойните 11 на българския футбол - дискусия

Мнениеот James Beattie » 07 фев 2016 17:21

MaX написа:Турил ми Георги Пашов дето не може да уцели топката. Къде е капитана на Литекс Недялков или Страхил Попов. Ще ми ставаш журналист я се съвземи.

Те ако ставаха за Национала, нямаше да ритат в отбор от "Б" група, който в момента не се знае дали е в състоятелност :mrgreen:

Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Re: Достойните 11 на българския футбол - дискусия

Мнениеот August Burns Red » 07 фев 2016 17:38

Хахехх добре защо всеки път викаме едни и същи бок**ци не стават просто не стават играчи които са резерви не стават има по добри от тях сигурен съм!! Според мен тия са горе долу добри, и някой като Атанас Зехиров са универсални играчи,сърцати играчи са също спас делев и венци христов !!

Вратари : Макенджиев,Владислав Стоянов

Защитници : Иво Иванов,Атанас Зехиров,Венци Василев,Георги Терзиев

Халфове : Георги Костадинов,Светослав Дяков,Марио Балджиский,Б.Краев,И.Попов,Ивайло Чочев

Нападатели : Спас Делев,Венцислав Христов,Андрей Гълъбинов,Александър Колев

Горе Долу са това за сега не се сещам други но това мисля че е горе долу добър състав.

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Достойните 11 на българския футбол - дискусия

Мнениеот loko29 » 07 фев 2016 18:03

August Burns Red написа:Хахехх добре защо всеки път викаме едни и същи бок**ци не стават просто не стават играчи които са резерви не стават има по добри от тях сигурен съм!! Според мен тия са горе долу добри, и някой като Атанас Зехиров са универсални играчи,сърцати играчи са също спас делев и венци христов !!

Вратари : Макенджиев,Владислав Стоянов

Защитници : Иво Иванов,Атанас Зехиров,Венци Василев,Георги Терзиев

Халфове : Георги Костадинов,Светослав Дяков,Марио Балджиский,Б.Краев,И.Попов,Ивайло Чочев

Нападатели : Спас Делев,Венцислав Христов,Андрей Гълъбинов,Александър Колев

Горе Долу са това за сега не се сещам други но това мисля че е горе долу добър състав.

Предлагам да включим и П.Петков,Д.Митев,Р.Калйджиев и треньор да е обезателно П.Хубчев.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Достойните 11 на българския футбол - дискусия

Мнениеот PFC Litex » 07 фев 2016 18:37

Освен опит за скрита реклама на някаква страничка Троян прес друго нищо не виждам в темата, а и както казват хората, лоша реклама няма.
Изображение

Потребителски аватар
housestyle
Мнения: 1695
Регистриран на: 11 май 2009 22:27
Контакти:

Re: Достойните 11 на българския футбол - дискусия

Мнениеот housestyle » 07 фев 2016 19:17

----------------------------------------Kитанов-----------------------------------

---Ж.Миланов------И.Миланов-----Велков------Недялков---

-----------------------------Чочев-----------Малинов----------------------

-------Неделев-----------Г.Миланов------------------Краев----------

---------------------------------------Попов-------------------------------------------
FINO ALLA FINE FORZA JUVENTUS

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Достойните 11 на българския футбол - дискусия

Мнениеот doktora25 » 07 фев 2016 19:48

Като журналистически опит статията показва трупане на увереност и поддържане на високо ниво.
По конкретния въпрос сам казваш, че мнение, което може да претендира за тежест и обективност може да даде само този, който следи отблизо родното първенство и поне отчасти изявите на легионерите. Ясно е, че тези хора са твърде твърде малко. С това бих могъл да се съглася и затова идеална 11-рка не се наемам да посоча.

обаче

Друг е въпросът трябва ли това да бъде обект на дискусия, когато:
-Българският футбол е в будна кома
-От 12 години не сме се класирали на голям форум и следващия с 90% сигурност ще го пропуснем, поколението на националите е напълно загубено.
-А група е в криза, няма телевизионно излъчване, отборите 1 по 1 се разпадат, заложници са на мутри, ликвидатори и некадърници, чужденците изяждат талантите, няма качество, задава се правна криза, липсва каквато и да е стратегия, няма школи, с талантите не се работи правилно, съдийството е под всякаква критика, няма никакво противоборство срещу негативните явления като корупция, връзкарство, черно тото, мениджърски интереси, уреждане на мачове, ЕКТ изглеждат мираж и квалификациите носят предимно срам.
-Б. Михайлов е боклук, но не се вижда и негова алтернатива на хоризонта.

Това, което искам да кажа е, че националният отбор е само върхът на айсберга. Крайният резултат от управлението на футбола, от стратегията, която трябва да я има, но липсва в момента. Да се дискутират чисто футболни неща е безпредметно, наивно и погрешно. Дали играчът Х е по-добър или в по-добра форма от играча У няма абсолютно никакво значение, независимо дали става дума за националния или за клубен отбор, така както няма абсолютно никакво значение как ще завърши еди-кой си мач от А група тази пролет и кой ще стане шампион.

Това, което има значение е какво трябва да се направи всичко описано по-горе да се промени. Не дали, а как да рестартира футболът ни, на какви основи да бъде положен, кои да влязат в неговото управление, каква да бъде стратегията? Да се унищожи до основи всичко съществуващо към момента (без стадионите и базите) и да се прекрати финансирането на клубовете с мръсни пари. С тези въпроси трябва да се занимавате журналистите.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Достойните 11 на българския футбол - дискусия

Мнениеот pomiqr272 » 07 фев 2016 20:07

kalata98 написа:Вратар: Георги Китанов
Защитници: Георги Пашов--------------------------- Георги Терзиев-------------------------Иво Иванов--------------------------------------------------Живко Миланов
Халфове: Георги Миланов----------------------------Тодор Неделев------------------------------ Ивайло Чочев---------------------------------------------- Александър Тонев
Нападатели: Ивелин Попов ------------------------------Андрей Гълъбинов

П.С: На 17 години съм и правя първи стъпки в спортната журналистика и пиша статии. Ето линкове към четирите, които съм написал по тази тема, съответно и с игровите позиции, на които играят. Би било интересно за мен Вашето мнение, както за избора, така и за статията, ако имате интерес и желание, разбира се. :)

Ето линковете:
Вратар: http://troyanpress.com/%d0%b4%d0%be%d1% ... %b0%d1%82/

Защитници: http://troyanpress.com/%d0%b4%d0%be%d1% ... %89%d0%b8/


Георги Пашов, Живко Миланов, Тодор Неделев, това някаква шега ли е?

от August Burns Red на 07 Фев 2016 18:38

Хахехх добре защо всеки път викаме едни и същи бок**ци не стават просто не стават играчи които са резерви не стават има по добри от тях сигурен съм!! Според мен тия са горе долу добри, и някой като Атанас Зехиров са универсални играчи,сърцати играчи са също спас делев и венци христов !!

Вратари : Макенджиев,Владислав Стоянов

Защитници : Иво Иванов,Атанас Зехиров,Венци Василев,Георги Терзиев

Халфове : Георги Костадинов,Светослав Дяков,Марио Балджиский,Б.Краев,И.Попов,Ивайло Чочев

Нападатели : Спас Делев,Венцислав Христов,Андрей Гълъбинов,Александър Колев


Макенджиев, Иво Иванов,Атанас Зехиров, Георги Костадинов,Светослав Дяков,Марио Балджиский, Б.Краев, Спас Делев, Венцислав Христов, Александър Колев, надрусан ли си? Тези отпадат във втори предварителен кръг на Лига Европа и в първи, ако не се паднат срещу аматьори.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Достойните 11 на българския футбол - дискусия

Мнениеот pomiqr272 » 07 фев 2016 20:14

Единствено Георги Миланов, Ивайло Чочев, Ивелин Попов, Александър Тонев, Симеон Славчев, Иван Иванов (след контузията не знам) са на средно европейско ниво, останалите са солташак.

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Достойните 11 на българския футбол - дискусия

Мнениеот hristo1306 » 07 фев 2016 21:44

Ето го подмладяването :

Боби Перуков АУТ
Й. Лечков АУТ
Ст. Орманджиев АУТ
Мих. Касабов АУТ
К. Костадинов АУТ
Вес. Баевски АУТ
Е. Костадинов АУТ
Ник. Цветин АУТ

остават само :

Наско Сираков
Христо Порточанов


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта