Всичко за БФС

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

toristo
Мнения: 288
Регистриран на: 30 мар 2015 12:41
Контакти:

Re: До кога ще търпим пияната Перука, да е начело на БФС?

Мнениеот toristo » 07 сеп 2016 12:58

Тия са се окопали вече 11 години и няма мърдане, а футбола ни копае все по-надолу. Това в нормална държава не може да стане, там ако се провалиш те траят максимум 3-4 години. Като в политиката... все едно 11 години държавата да върви само надолу и постоянно да пада стандарта на живот. То е ясно, че ще ти бият шута още на следващите избори. Тук обаче Перуци и компания са до живот и никой не им държи сметка.
Единствения начин да се разкарат е да бъдат изгонени от тълпата с шутове от БФС, но тогава ще се изкарат жертви.
Нормалният начин е да бъдат накарани да напуснат от управляващите, за което си има законови хватки. Лошото е че спортният министър е същия делавераджия като тях, а Бойко-рапона ако не е и той свързан, то му липсва умствен капацитет да ги разкара.

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Ти мене уважаваш ли ме

Мнениеот 7 е добро число » 07 сеп 2016 13:22

Наздраве на всички :mrgreen:
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

komandini
Мнения: 265
Регистриран на: 19 ное 2010 09:44
Контакти:

Re: До кога ще търпим пияната Перука, да е начело на БФС?

Мнениеот komandini » 07 сеп 2016 13:39

Виновни са Танев Ганчо и Домуса, дето редят състава. Вижте колко от тия играчи снощи са били в ЦСКА Литекс и Лудогорец и защо ли тези който не са от тия три отбора не играха, да не би Пиргата или Костадинов да са по-слаби от Миланов и Чорбарджийски????????????????? И така е от край време, от както тоя Танев си направи агенциика еба мамата на отбора затова след 1994 нямаме нац. отбор и докато тоя Ганчо и Домуса редят състава който и да е треньор все това ни чака!!!!

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: Ти мене уважаваш ли ме

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 07 сеп 2016 13:40

Докато на тренера му се налагат играчи "отгоре" ще става все по-зле!
Няма млади, няма стари - ще играят тези, които в момента са най-добри!
И не трябва да има клубна квота. Който може, който е във форма и който има мъжко сърце - нека той защитава цветовете на БЪЛГАРИЯ!

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: До кога ще търпим пияната Перука, да е начело на БФС?

Мнениеот ShooterMan » 07 сеп 2016 13:48

Важното е, че т.нар. "спортна журналистика" начело с радетелите и бутнарите от ГОНГ, начело с Томислав НЕ СМЕЕ ГЪК ДА КАЖЕ на тази пияна ОТРЕПКА!!! Какви ли не анализи Томислав ще направи кой какво, НО НЯМА ДА КАЖЕ, че НЯМА КАК ДА ИМА КАКВОТО И ДА БИЛО след като президента на федерацията ти е ПИЯНДУР!!! Колко плю по Батето, а Томиславе? Помня анализите ти за Батето, Борислав Перуката същия боклук, ама летите ли безплатно а? Журналисти? ПАЛЯЧОВЦИ ЖАЛКИ :!: :!: :!: . Стоичков кюрда ви псува като каруцар, бие ви шамари, Лечков престъпника осъден ДОКАЗАН престъпник...вие им лижете гъзовете! ЖАЛКИ СТЕ, ЖАЛКИ :idea:

ПС: В нормална страна след ПОРЕДНТО пиянско изпълнение на Перуката тоя щеше да бъде направен на мад и максара от медиите! На гъз щяха да го направят, още днес на трезва глава първо оставката си щеше да подаде. В нормална страна Стоичков щяха със земята да го сринат, Лечков - престъпник шеф в БФС? Вие сте смешници, разберете го, никакви журналисти, слагачи и нищо повече
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Ти мене уважаваш ли ме

Мнениеот FCD » 07 сеп 2016 13:55

Заклет Левскар написа:Не мога да разбера какво искате?
Защо Перукан да не е весел? Имаме "атомно" нападение, което компенсира комичната ни защита.
Какво по-хубаво от това? Нали във футбола е важно да вкараш с един гол повече от от съперника?
Не съм ли прав?

Освен ако нападението няма ден или срещне читава защита. А не че да нямаме и добри защитници.

Иначе по темата, уважааам тЪ, на вас ти говорим, ра'иш ли, хлъц. Ай наздраве! :mrgreen:

Потребителски аватар
Nikita1313
Мнения: 305
Регистриран на: 27 апр 2015 09:15
Контакти:

Re: До кога ще търпим пияната Перука, да е начело на БФС?

Мнениеот Nikita1313 » 07 сеп 2016 13:55

samo_levski написа:да, перуко, това са ни играчите. а ти, лечков престъпника и всички други, които чинно го поемате от дуото домусчиев-ганчев какво ще направите, че в близкото бъдеще да имаме играчи. план, стратегия, визия? нищо. само пиене, ядене и взимане на подкупи.

КОЙ каза че ЛЕЧКОВ е престъпник?Съдът твърди друго!

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: До кога ще търпим пияната Перука, да е начело на БФС?

Мнениеот FCD » 07 сеп 2016 13:59

Май сам няма да си тръгне този човек. Той е строител на съвременни бази и има още много работа. Трябва сума ти ламБи да светне, терени да освети, ехеее... Не е лесна работа това, вие какво си мислите? Дронове, мронове...

csimoen2
Мнения: 582
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: Как го правят албанците и какво можем да взаимстваме от

Мнениеот csimoen2 » 07 сеп 2016 14:38

Yan_Bibiyan написа:
korteneca написа:Айде бе с нищо не били виновни. Вчера видяхме сборната трупа на Ловеч и Разград какъв спектакъл изнесе. Обективно е да спреш да коленичиш пред вожда ви джудже вместо да мислиш за тъща ми, тъста ми и "гадните' ми колеги. :) Джуджето е по-голям мръсник от Гела, но просто не притежава неговите ресурси и власт иначе щеше да е още по-зле положение. 8-)


Всъщност видяхме какъв некадърник е Петев, ама той и със сборна група на Барселона, Реал Мадрид и Байерн ще се издъни. А това за ресурсите - то и аз мога да те нароча за по-опасен от тях, но нали нямаш ресурсите, за да се развихриш... Говорим за реалността, а не за догадки и бъдеще несъществуващо време. Когато "Джуджето" направи поразии като Домуса и Перуката, тогава псуване! Аз не съм от онези, които първо стрелят и после проверяват дали е имало защо. Е, какво е направил дотук? И не ми говори за някакви титли на Литекс в миналот, защото едва ли някой вярва, че Лудогорец и Левски не са правили същото, ама не чух някой да добавя Чорни и Батков към списъка. Та както казах работим само с доказателства, а не с предположения в стил "ако Анита Мейзер имаше повече власт, как щеше да съсипе правосъдната ни система, за да не я осъдят".


Симпатяга, не си сериозен, нали? :)

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: До кога ще търпим пияната Перука, да е начело на БФС?

Мнениеот choko77 » 07 сеп 2016 14:52

Опитва се нещо Батето да го играе,ама не му се получава.Онзи беше великан и бохем,а този е вратар!


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта