Италия-България- 1:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13760
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Италия-България-6 септември от 21:45 часа

Мнениеот Red_Neck » 07 сеп 2015 17:26

samobotev написа:за мен и двата мача си бяха подозрителни особено играта на някои играчи. И най интересното е че вчера смените пак бяха доста подозрителни. вместо да смени някой от неадекватните и въобще не даващи си зор играчи като Попов и Дяков той сменя Неделев който заедно с Миланов беше единствения в предни позиции който пресираше италиянците и се опитваше да комбинира с останалите. Общо взето единствения който опита два удара към вратата и заедно с Миланов изработиха най интересното пред вратата на италиянците

Как да смени Попов и Дяков, като те се явяват тартори в отбора (заедно с Бодуров) :?: :evil:
За това се искат топки, а Путьов доказа за пореден път, че последните му липсват напълно!

ПП: М/у другото, ако бях на съдията, щах да изгоня Дяков моментално (втори жълт), когато наш'та звезда му махаше пренебрежително с ръка след едно негово препречване към края на мача. Подобни жестове с мека китка към съдия не прилягат на капитан на отбора ..... ама той Дяков си е доказан селяк :!:
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

nghcvth
Мнения: 3540
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Италия-България-6 септември от 21:45 часа

Мнениеот nghcvth » 07 сеп 2015 19:41

blue avalanche написа:Мисля,че на отбора му липсва Благой "Джизъс" Георгиев!!!
Неговата филигранна техника и ювелирен дрибъл.А за статичните положения-същински Пирло!
Пък и човекът си е титуляр отвсякъде!Така,че отговаря на високите ви критерии.
:mrgreen:

Благо щеше да надупчи Буфон така, както дупчеше Колизеума с монета.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта