EK 2016: България - Норвегия - 0:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: EK 2016: България - Норвегия - 0:1 FT

Мнениеот Teo » 04 сеп 2015 13:52

Повечето дето играха вчера не бяха помирисвали терен, но залага на тях?
@ Само погледнете всички дето е извикал... то резервите са меко казано още по смешни от титулярите..
@ Не може да върха на атаката да имаш Венци Христов дето не помирисва терен, Рангелов дето е отдавна приключил с футбола и Мицански дето не става за централен нападател или контузения Валери...а Попето е само на моменти от 20 мача прави един добър.... само ги вижте тия 5-мата... в средата на терена още по-голяма мъка, Чочев беше слаб, Дяков трагедия, Крилата ги нема никакви, отделно не мога разбера докога ще се вика тоя пръч Манолев :?: Защитата без Иван Иванов е смешна... Миневи ко**** могат и мач да не видят в клубните си отбори, ама титуляри... единствено Митрев за мене беше на ниво вчера, нищо, че му вкараха гол... само като видите и резервите направо ми се реве... от тия нищо не става... на световните квалификации ще ни млатят по 3-4 гола всеки мач, ако няма промяна!

@ Тая селекция е просто изчерпана и не може да бъде усъвършенствана повече... това им е тавана на всички!
@ Да се подмладява целия отбор, да видим нови лица в тоя национален отбор... поне ще имаме надежда, че след време може и да стане нещо от тях!
Последна промяна от Teo на 04 сеп 2015 13:56, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: EK 2016: България - Норвегия - 0:1 FT

Мнениеот HardWork » 04 сеп 2015 13:56

Само знам, че с Китанов, Пламен Гълабов, Сртахил Попов, Мики Орачев, Божидар Краев, Георги Терзиев, Александър Василев, Янис Карабельов, Ивайло Димитров, Карачанаков, Атанас Илиев, Павел Головодов, Божидар Чорбаджийски, Лазар Марин, Алекс Колев, Стаматов и другите не лоши футболисти под 23 години пак щяхме да паднем, но поне щеше да им се даде шанс, да понатрупат опит и да се покаже желание за промяна! Вън Перуакта и всички на хранилка около него от БФС!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12625
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: EK 2016: България - Норвегия - 0:1 FT

Мнениеот BRF » 04 сеп 2015 13:57

W84me написа:
BRF написа:
W84me написа:Реваха за Чочев, що не играел. Снощи игра ли?

Какво значение има дали е играл?

Има значение, щото проблема на този национален отбор според вас беше, че Гаджев играе на мястото на Чочев, видяхме го снощи, около 10 пъти по-зле.

При вчерашната "игра",по-скоро аз лично дори не видях за желание да се играе,да се правят персонални оценки е просто несериозно!Гаджев вие си го плюете в Левски,какво остава за нас другите в националния!Все пак да кажа,че нямаше да има никаква разлика дори да беше играл!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: EK 2016: България - Норвегия - 0:1 FT

Мнениеот Teo » 04 сеп 2015 13:58

HardWork написа:Само знам, че с Китанов, Пламен Гълабов, Сртахил Попов, Мики Орачев, Божидар Краев, Георги Терзиев, Александър Василев, Янис Карабельов, Ивайло Димитров, Карачанаков, Атанас Илиев, Павел Головодов, Божидар Чорбаджийски, Лазар Марин, Алекс Колев, Стаматов и другите не лоши футболисти под 23 години пак щяхме да паднем, но поне щеше да им се даде шанс, да понатрупат опит и да се покаже желание за промяна! Вън Перуакта и всички на хранилка около него от БФС!


В тези момчета дето си ги изброил поне ще имаме някакви надежди, че след време ще видиме и ние голям форум... :idea:
@ Защото с тия мърди в момента това е абсолютно невъзможно!

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: EK 2016: България - Норвегия - 0:1 FT

Мнениеот Mirosvel » 04 сеп 2015 14:01

Teo написа:Повечето дето играха вчера не бяха помирисвали терен, но залага на тях?
@ Само погледнете всички дето е извикал... то резервите са меко казано още по смешни от титулярите..
@ Не може да върха на атаката да имаш Венци Христов дето не помирисва терен, Рангелов дето е отдавна приключил с футбола и Мицански дето не става за централен нападател или контузения Валери...а Попето е само на моменти от 20 мача прави един добър.... само ги вижте тия 5-мата... в средата на терена още по-голяма мъка, Чочев беше слаб, Дяков трагедия, Крилата ги нема никакви, отделно не мога разбера докога ще се вика тоя пръч Манолев :?: Защитата без Иван Иванов е смешна... Миневи ко**** могат и мач да не видят в клубните си отбори, ама титуляри... единствено Митрев за мене беше на ниво вчера, нищо, че му вкараха гол... само като видите и резервите направо ми се реве... от тия нищо не става... на световните квалификации ще ни млатят по 3-4 гола всеки мач, ако няма промяна!

@ Тая селекция е просто изчерпана и не може да бъде усъвършенствана повече... това им е тавана на всички!



Сори, обаче Митрев??? Да, може би беше по-малко смешното решение от други. Като цяло обаче Митрев си е папагал! Получил е средно по 2,5 гола на мач в ,Тирапсол от началото на шампионата!!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12625
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: EK 2016: България - Норвегия - 0:1 FT

Мнениеот BRF » 04 сеп 2015 14:01

HardWork написа:Само знам, че с Китанов, Пламен Гълабов, Сртахил Попов, Мики Орачев, Божидар Краев, Георги Терзиев, Александър Василев, Янис Карабельов, Ивайло Димитров, Карачанаков, Атанас Илиев, Павел Головодов, Божидар Чорбаджийски, Лазар Марин, Алекс Колев, Стаматов и другите не лоши футболисти под 23 години пак щяхме да паднем, но поне щеше да им се даде шанс, да понатрупат опит и да се покаже желание за промяна! Вън Перуакта и всички на хранилка около него от БФС!

Щяха да бягат,да се борят,ето това исках да гледам!Майната му на резултата!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: EK 2016: България - Норвегия - 0:1 FT

Мнениеот blue avalanche » 04 сеп 2015 14:06

Teo написа:Повечето дето играха вчера не бяха помирисвали терен, но залага на тях?
@ Не може да върха на атаката да имаш Венци Христов дето не помирисва терен, Рангелов дето е отдавна приключил с футбола и Мицански дето не става за централен нападател или контузения Валери...а Попето е само на моменти от 20 мача прави един добър.... само ги вижте тия 5-мата...

Покажи ми един МЛАД БЪЛГАРСКИ ЦН,който РЕДОВНО играе в А група!И БЕЛЕЖИ!!!
Ама не Колевци,Бижевци и Чунчуковци,дето след 15-тина години МОЖЕ и да вкарат някой гол...
И кат та гледам,че си от ЦСКА да не ми "домъкнеш" разни Преславци и Хазуровци???

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: EK 2016: България - Норвегия - 0:1 FT

Мнениеот Teo » 04 сеп 2015 14:08

blue avalanche написа:
Teo написа:Повечето дето играха вчера не бяха помирисвали терен, но залага на тях?
@ Не може да върха на атаката да имаш Венци Христов дето не помирисва терен, Рангелов дето е отдавна приключил с футбола и Мицански дето не става за централен нападател или контузения Валери...а Попето е само на моменти от 20 мача прави един добър.... само ги вижте тия 5-мата...

Покажи ми един МЛАД БЪЛГАРСКИ ЦН,който РЕДОВНО играе в А група!И БЕЛЕЖИ!!!
Ама не Колевци,Бижевци и Чунчуковци,дето след 15-тина години МОЖЕ и да вкарат някой гол...
И кат та гледам,че си от ЦСКА да не ми "домъкнеш" разни Преславци и Хазуровци???


Иво Димитров :roll: :idea:
Набор 89.
Последна промяна от Teo на 04 сеп 2015 14:08, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12625
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: EK 2016: България - Норвегия - 0:1 FT

Мнениеот BRF » 04 сеп 2015 14:08

blue avalanche написа:
Teo написа:Повечето дето играха вчера не бяха помирисвали терен, но залага на тях?
@ Не може да върха на атаката да имаш Венци Христов дето не помирисва терен, Рангелов дето е отдавна приключил с футбола и Мицански дето не става за централен нападател или контузения Валери...а Попето е само на моменти от 20 мача прави един добър.... само ги вижте тия 5-мата...

Покажи ми един МЛАД БЪЛГАРСКИ ЦН,който РЕДОВНО играе в А група!И БЕЛЕЖИ!!!
Ама не Колевци,Бижевци и Чунчуковци,дето след 15-тина години МОЖЕ и да вкарат някой гол...
И кат та гледам,че си от ЦСКА да не ми "домъкнеш" разни Преславци и Хазуровци???

Тоя пич от Славия :? !Преслав е ясен,че не става!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: EK 2016: България - Норвегия - 0:1 FT

Мнениеот blue avalanche » 04 сеп 2015 14:08

BRF написа:
HardWork написа:Само знам, че с Китанов, Пламен Гълабов, Сртахил Попов, Мики Орачев, Божидар Краев, Георги Терзиев, Александър Василев, Янис Карабельов, Ивайло Димитров, Карачанаков, Атанас Илиев, Павел Головодов, Божидар Чорбаджийски, Лазар Марин, Алекс Колев, Стаматов и другите не лоши футболисти под 23 години пак щяхме да паднем, но поне щеше да им се даде шанс, да понатрупат опит и да се покаже желание за промяна! Вън Перуакта и всички на хранилка около него от БФС!

Щяха да бягат,да се борят,ето това исках да гледам!Майната му на резултата!

Ако някой иска да се бори и да гледа как се борят-има състезания по борба свободен и класически стил.На терена,обикновено,се рита топка.
За бягането-току-що свърши Световното по лека атлетика.Там имаше много бягане.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта