EK 2016: България - Норвегия - 0:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

lifesaver
Мнения: 37
Регистриран на: 04 юни 2008 13:08
Контакти:

Re: EK 2016: България - Норвегия - 0:1 FT

Мнениеот lifesaver » 04 сеп 2015 00:17

openminded написа:абе мааму стара да не би Норвегия, Исландия,Словакия, да не изреждам и други да имат някакви класни първенства или кой знае кви играчи



Имат школи най-вероятно. И децата като станат на 15-16г. не им казват приключихме с вас щото няма място при мъжете...

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: EK 2016: България - Норвегия - 0:1 FT

Мнениеот galin56 » 04 сеп 2015 00:17

lifesaver написа:
ivo_gf написа:Добре бе пичове, има ли тука един от вас, който да каже с ръка на сърцето че е удовлетворен от състоянието на своя клубен отбор, дали от финансово или чисто спортно техническо естество. Футбола като цяло ни е пълна трагедия, ние всяка следваща година затъваме повече и повече, докато албански, казахтански, молдовски, а скоро сигурно и люксембурски отбори ще ни задминават, не е нормално просто, ние винаги сме били футболна страна, явно обаче всичко в тази държава се срива, не съм оптимист, днес закриваме националния отбор, утре клубния, вдругиден и държавата изчезва, половината и без това вече тука са цигани, засега издържаме да ги храним, ама работещите намаляват все повече...


Докато пазаруваме маймуни , а не си развиваме школите, национала, а и клубовете не ги чака нищо хубаво.

Какви школи да развиваш и какво са виновни "маймуните", че българските футболисти са с 5 класи под тях. Проблема е в децата. Нямат интерес към спорта. Ние преди 20 години, когато бях 4-5 клас се карахме за полянките между блоковете та да играеме мач. Преди 40 години е било още по-популярно да играеш мач след училище. Сега аз на живо между блоковете не съм виждал да играят деца футбол от незнам колко време. Нормално е да се върви надолу. Като няма интерес...

lifesaver
Мнения: 37
Регистриран на: 04 юни 2008 13:08
Контакти:

Re: EK 2016: България - Норвегия - 0:1 FT

Мнениеот lifesaver » 04 сеп 2015 00:19

plamenst7 написа:
lifesaver написа:
ivo_gf написа:Добре бе пичове, има ли тука един от вас, който да каже с ръка на сърцето че е удовлетворен от състоянието на своя клубен отбор, дали от финансово или чисто спортно техническо естество. Футбола като цяло ни е пълна трагедия, ние всяка следваща година затъваме повече и повече, докато албански, казахтански, молдовски, а скоро сигурно и люксембурски отбори ще ни задминават, не е нормално просто, ние винаги сме били футболна страна, явно обаче всичко в тази държава се срива, не съм оптимист, днес закриваме националния отбор, утре клубния, вдругиден и държавата изчезва, половината и без това вече тука са цигани, засега издържаме да ги храним, ама работещите намаляват все повече...


Докато пазаруваме маймуни , а не си развиваме школите, национала, а и клубовете не ги чака нищо хубаво.

Докато от школите излизат само некадърници, нуждата от маймуни си е осезаема.


И това ти го каза някой или....

Popokatepetal
Мнения: 676
Регистриран на: 22 апр 2013 22:12
Контакти:

Re: EK 2016: България - Норвегия - 0:1 FT

Мнениеот Popokatepetal » 04 сеп 2015 00:19

ivan56 написа:
miro_rz написа:В държавата е глад , мизерия и безпаричие , пък Ние за футбола сме се закахарили. :cry:


Аре стига заучени глупости.94, 96, 98 да не би държавата да цъфтеше?


+1
През деветдесетте бяхме в пъти по-зле като държава, но имахме футбол. Сега сме по-добре, но тоя спорт е на практика умрял. Очевидно е въпрос на политика и отношение и не толкова на финанси.

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: EK 2016: България - Норвегия - 0:1 FT

Мнениеот gzagorov » 04 сеп 2015 00:20

ОК, зле сме. И клубните ни отбори са много слаби. Факт. Разбирам обаче да паднем, защото толкова си можем, но да играят Алекс Колев, Краев, Балджийски, Галчев, Ивайло Димитров и т.н и т.н. Поне ще знаем, че не са забравили формата на топката и от коя страна се рита и не са сраснали с клубните пейки. Пък нека толкова да си могат.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
ceBep
Мнения: 1379
Регистриран на: 22 окт 2014 16:58
Местоположение: София

Re: EK 2016: България - Норвегия - 0:1 FT

Мнениеот ceBep » 04 сеп 2015 00:20

Говорим си едно и също от години, искам сега да излязат кашчей и останалите балъци и да ми обесняват как вината не била в управлението, а нямало кой да застане начело на футбола ни. Надали има някой нормален фен, който да не иска това БФС да бъде изритано. Не се ли тръгне организирано да се прави нещо по гостувания и най-вече домакинства вечно ше си останем с писането по форуми и разни перуки, лечковци и ко ще крадат и ще са начело докато просто не пукнат. Хърватите изкараха сумати милиони глоби на тяхното HNS, така се прави принципно. Цял мач кур за бфс, пиро, маймунски звуци... все е някакво начало тея цървули да се замислят да си подадат оставките.

Потребителски аватар
plamenst7
Мнения: 1820
Регистриран на: 27 авг 2009 18:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: EK 2016: България - Норвегия - 0:1 FT

Мнениеот plamenst7 » 04 сеп 2015 00:20

ivan56 написа:
miro_rz написа:В държавата е глад , мизерия и безпаричие , пък Ние за футбола сме се закахарили. :cry:


Аре стига заучени глупости.94, 96, 98 да не би държавата да цъфтеше?

Тая държава от глад, мизерия и безпаричие е на едно от първите места по Мерцедеси на глава от населението. А сигурно и по БМВ-та. Като дойде празник, едно 300 хил. души се юркат по курорти и в чужбина, ама какво да се прави - мизерия.

Потребителски аватар
ivo_gf
Мнения: 435
Регистриран на: 29 май 2009 11:28
Местоположение: Стадиона на Мира
Контакти:

Re: EK 2016: България - Норвегия - 0:1 FT

Мнениеот ivo_gf » 04 сеп 2015 00:22

galin56 написа:
lifesaver написа:
ivo_gf написа:Добре бе пичове, има ли тука един от вас, който да каже с ръка на сърцето че е удовлетворен от състоянието на своя клубен отбор, дали от финансово или чисто спортно техническо естество. Футбола като цяло ни е пълна трагедия, ние всяка следваща година затъваме повече и повече, докато албански, казахтански, молдовски, а скоро сигурно и люксембурски отбори ще ни задминават, не е нормално просто, ние винаги сме били футболна страна, явно обаче всичко в тази държава се срива, не съм оптимист, днес закриваме националния отбор, утре клубния, вдругиден и държавата изчезва, половината и без това вече тука са цигани, засега издържаме да ги храним, ама работещите намаляват все повече...


Докато пазаруваме маймуни , а не си развиваме школите, национала, а и клубовете не ги чака нищо хубаво.

Какви школи да развиваш и какво са виновни "маймуните", че българските футболисти са с 5 класи под тях. Проблема е в децата. Нямат интерес към спорта. Ние преди 20 години, когато бях 4-5 клас се карахме за полянките между блоковете та да играеме мач. Преди 40 години е било още по-популярно да играеш мач след училище. Сега аз на живо между блоковете не съм виждал да играят деца футбол от незнам колко време. Нормално е да се върви надолу. Като няма интерес...

Факт, в квартала особено лятото на всяка полянка се риташе футбол поне в 50 % от деня, играли сме мачове по цял ден, аз съм тренирал малко и в Металург, и в Миньор, в Металург набора ми и тези една година под нас (нашата група) бяхмв 120 човека, в Миньор също маса хора само от две рождени години, в момента Металург няма нито едно дете, няма школа, Миньор са общо може би 200 от всички набори, а това не е само при нас, за какво говорим изобщо...

Потребителски аватар
BEROE_StZ
Мнения: 810
Регистриран на: 24 дек 2010 09:56
Контакти:

Re: EK 2016: България - Норвегия - 0:1 FT

Мнениеот BEROE_StZ » 04 сеп 2015 00:23

Какъв авторитет пред футболистите може да има Петев след събличането му на Герена?
Умишлено го забиха на този пост за да им играе по свирката.
За анализаторите в студиото да не говорим.
Много добри като футболисти, но в треньорския занаят....
Кишишев премина набързо през няколко отбора...а сега се подготвял за про лиценз....
Може би той ще бъде следващия национален селекционер?
.................
Перуката ръси мозък в момента...Уникален
Последна промяна от BEROE_StZ на 04 сеп 2015 00:27, променено общо 1 път.
1972, 1979, 1986, 2010, 2013, 2015, 2016

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: EK 2016: България - Норвегия - 0:1 FT

Мнениеот galin56 » 04 сеп 2015 00:24

plamenst7 написа:
ivan56 написа:
miro_rz написа:В държавата е глад , мизерия и безпаричие , пък Ние за футбола сме се закахарили. :cry:


Аре стига заучени глупости.94, 96, 98 да не би държавата да цъфтеше?

Тая държава от глад, мизерия и безпаричие е на едно от първите места по Мерцедеси на глава от населението. А сигурно и по БМВ-та. Като дойде празник, едно 300 хил. души се юркат по курорти и в чужбина, ама какво да се прави - мизерия.

Тия глупости от Мерцедес и БМВ ли ти ги дадоха като статистика? По над 15 годишни трошки, може и да сме първи, но по нови коли сме на последно място в Европа.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта