Избраниците на Петев за Норвегия и Италия - мнения

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: Избраниците на Петев за Норвегия и Италия - мнения

Мнениеот siniq_fen » 25 авг 2015 00:48

matador1 написа:
siniq_fen написа:Хора като Макенджиев, Георги Костадинов, Ивайло Димитров и Гълъбинов несъмнено имаха място в състава точно в този момент. Недоумявам с какво изброените са по-зле от Михайлов, Митрев, Дяков, Златински, Алекс Колев и Божинов.


Брат, Косъма за националния няма да играе. Познавам го добре. Има умения, но за такъв мач няма да си даде зор.

Предполагам, че Косъма е Ивайло Димитров?! :lol: И защо да не си даде зор?
Само Левски!

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Избраниците на Петев за Норвегия и Италия - мнения

Мнениеот PFC Litex » 25 авг 2015 01:09

matador1 написа:
HardWork написа:Къде са Костадионов, Краев, Хазуров, Головодов, Ивайло Димитров, Пламен Гълабов, Страхил Попов, Янис Карабельов, Атанас Зехиров, Атанас Илиев и останалите играчи, които поне играят редовно и показват някакви спорни качества???????? Братята Миневи, по добре да викне Фераресо и Страхил Попов, вместо Перуката може да викне полеви играч, пак ще е по - добре! Неделев заслужава място, все пак игра в повечето контроли на Майнц, но Тонев няма игрова практика! Ако не друго поне да пуска младите играчи да трупат опит, така или иначе никой не го интересува резултата от мачовете на националите ...


Наско Илиев (Монтана) и Божидар Краев (Левски Сф.) са бъдещето на българското нападение. В тях определено има хляб. Вече зависи от други хора ще им дадат ли шанс да се развият. Ще се радвам да ги видя в националния.

Хляб има, но салам няма.
И двамата няма да са с нищо по различни от Хичо, Гошо Миланов и etc., то ест футболисти за местна консумация с връх на кариерата някой отбор в Русия и Турция, където ще са резерви.
Изображение

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Избраниците на Петев за Норвегия и Италия - мнения

Мнениеот anihilator » 25 авг 2015 02:00

Наско Илиев като юноша на Черно море още съм го наблюдавал после и в мъжкият отбор летящ старт после нищо и не е като да не са го пускали напротив . Продължавам да съм скептичен спрямо него :!: За националния ноуу комент особено за БОЖИНКАТА :lol:

Потребителски аватар
riddler
Мнения: 1025
Регистриран на: 05 дек 2010 15:02
Контакти:

Re: Избраниците на Петев за Норвегия и Италия - мнения

Мнениеот riddler » 25 авг 2015 02:02

Много ме радват говедарез, които натискат сега за Жоро Костадинов в националния, а като мачкаше в Берое ни вопъл, ни стон. Тогава за великото Влади Гаджев нямаше проблем, нали :lol: ?

leedsuafc
Мнения: 103
Регистриран на: 24 юли 2009 11:55
Контакти:

Re: Избраниците на Петев за Норвегия и Италия - мнения

Мнениеот leedsuafc » 25 авг 2015 02:32

riddler написа:Много ме радват говедарез, които натискат сега за Жоро Костадинов в националния, а като мачкаше в Берое ни вопъл, ни стон. Тогава за великото Влади Гаджев нямаше проблем, нали :lol: ?


прав си мамин, златен,Левски е трамплин, примири се...

samatoranaga
Мнения: 577
Регистриран на: 13 окт 2008 23:16
Контакти:

Re: Избраниците на Петев за Норвегия и Италия - мнения

Мнениеот samatoranaga » 25 авг 2015 07:13

leedsuafc написа:
riddler написа:Много ме радват говедарез, които натискат сега за Жоро Костадинов в националния, а като мачкаше в Берое ни вопъл, ни стон. Тогава за великото Влади Гаджев нямаше проблем, нали :lol: ?


прав си мамин, златен,Левски е трамплин, примири се...


Левски - трамплин :mrgreen: Това някакъв виц ли е? Това е по смешно от избраниците на Петев.

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1699
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: Избраниците на Петев за Норвегия и Италия - мнения

Мнениеот Blagoy » 25 авг 2015 07:40

Съгласен съм с повечето мнения тук, но... Петев наистина няма кой знае колко голям избор. Българското първенство е сред най-слабите в Европа, а освен това отборите са пълни с чужденци (повечето са и некадърни, но това е друга тема). Като изключим 3-4 футболисти, които наистина имат класа като Жоро Миланов, Ивелин Попов, Чочев и Иван Иванов, всичко друго общо взето е пълнеж и когото и да викне, няма да има голяма разлика.
Нищо против момчетата от Монтана, които много се стараят, но все си мисля, че един Неделев има все пак по-сериозна класа от Балджийски, например. Първият е забелязан и привлечен от отбор от отбор от Бундеслигата, а вторият - от прокуратурата.
И аз не съм съгласен с повиквателните на Миневи, Тонев и Мишо Александров. Имам чувството, че тези четиримата са си капарирали мястото в националния за години напред. Миневи не играят редовно, Веселин има "само" два червени картона за 4 мача, а Йордан беше изместен от титулярната си позиция от новите бразилци в Лудогорец. Мишо Александров е твърда реззерва, а и аз отдавна пиша, че за мен е доста надценен футболист. За Тонев е ясно - отхвърлен от Селтик, отхвърлен от Вила. За бековете не е като да нямаме варианти. Отдясно могат да играят Страхил Попов, Зехиров, защо не и Цветомир Панов, Радослав Димитров, Георги Пашов. Отляво имаме един незнайно защо забравен играч - Петър Занев. Завърши много силно предишния сезон в Амкар, сега започна прилично и новия. А и все пак играе редовно в едно от топ 10 първенствата на Европа. Други опции са Иван Горанов, Диего Фераресо, Мишо Венков.
В атака Божи86 се поразигра в Партизан, беше очаквано да е извикан. Вместо Венци Христов обаче трябваше да е извикан Гълъбинов.
[center]Изображение[/center]

razbira4
Мнения: 202
Регистриран на: 29 сеп 2011 07:16
Контакти:

Re: Избраниците на Петев за Норвегия и Италия - мнения

Мнениеот razbira4 » 25 авг 2015 08:29

Какви Краевци и Костадиновци бълнувате бе...те ония ден в Пловдив се бяха насрали, вие за Европа ги искате...
Че вика бабиреци е ясно, ама чак пък тия двамата

Потребителски аватар
k@r@k0nju1
Мнения: 77
Регистриран на: 16 сеп 2014 08:50
Контакти:

Re: Избраниците на Петев за Норвегия и Италия - мнения

Мнениеот k@r@k0nju1 » 25 авг 2015 08:38

Нормално, шестима от лудоклец (делиорман). Домус паша трябва да си държи на свойте 40% собственост от БФС-то. Нищо, като си купи и останалите 60% ще има поне 9 от делиорманските кренвирши. Че то там повече българи май няма.

Потребителски аватар
ti4a70
Мнения: 235
Регистриран на: 14 апр 2009 16:57
Контакти:

Re: Избраниците на Петев за Норвегия и Италия - мнения

Мнениеот ti4a70 » 25 авг 2015 08:40

Петев не постъпва правилно. Б. Краев задължително трябва да е в отбора. Все си мисля, че и Георги Китанов ще е по-добра опция от Митрев на вратата.
БЯХ МАЛЪК, СЕГА СЪМ ГОЛЯМ, КОГАТО ОСТАРЕЯ ПАК ЩЕ СЪМ ТАМ - НА "ТИЧА" СТАДИОНА ЛЮБИМ!


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта