На кого е националния отбор?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: На кого е националния отбор?

Мнениеот bobo_13 » 29 мар 2015 23:58

Levskifan1914 написа:По пътя на логиката щом държавата не е на народа, нормално е и националния да е при същите мърши. Любо каза, че напуска защото са искали да му се мешат в работата. Снощи видяхме до какво водят послушниците като Петев. Мамин Ники подари точката на жабарите с неадекватни намеси сякаш нарочно.


Точно пък Любо си играеше много добре с Лъчо Танев и Ко и всякакви други протежета. ДОри на мача с Малта не се осмели да повика няколко човека от Ботев, Славия, Локо Пд, Локо Сф и да ги пусне. После след мача търдеше, че е занел, че ще го бойоктират...е ако е знаел защо пак е повикал същите протежета? Аз съм убеден, че ако беше пуснал сборен отбор на Б група щяхме да бием Малта с разлика. Не ми го хвалете тоя набеден треньор Чичовото. Виждам как се скъсват да го търсят и да го искат за треньор.
Интериорни врати - Врати хармоника

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: На кого е националния отбор?

Мнениеот dreben23 » 30 мар 2015 03:01

Ще дойда и ще ви налея тези две буквички с фуния. Кой ще ви коментира глупостите, като дори не ги пишете правилно? :)
Казвам за последен път- някой човек, но някои хора, който пише и които пишат. Мама му стара толкова е просто, научете го веднъж завинаги- с "й" е ед.ч., а с "и" мн.ч. Ясно? :) И да не съм видял човек, който използва сложни думи в изреченията си, да ми бърка "и" с "й"! :) Срамота!

[offtopic]Дразни ме много, щото се водя и учител по български и литература, освен по английски.Само се водя де..Нищо че вторият ми е по-майчиният така да се каже! :lol: Хайде, нека свалим картите напълно. И затова го отнасяте често, мили деца! :) Научете ги тия неща и ще коментираме и по-сериозните проблеми на националния ни отбор, преди това няма да стане и ще бъда несериозен като вас и отношението ви към родния език! ;)[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: На кого е националния отбор?

Мнениеот ShooterMan » 30 мар 2015 03:26

На кой? На Тати много ясно и на онази агенция на Лъчо Танев. Национала - място за отчаяни опити за реанимация на кариерите на ДОКАЗАНИ БЕЗДАРНИЦИ и НЕМОЖАЧИ. Най-яркия пример са дългогодишните опити да направим от татковия син - добър вратар. НЕ СТАВАААА, Перука-старши вземи се откажи вече, всеки се смее на бездарния ти син-идиот, който го изгониха от абсолютно всяка дестинация, дори от родния му Левски си отдъхнаха като се махна - край с опитите да го налагат насила под рамката в Подуяне. Друг опит за ГМО беше онова НЕДОРАЗУМЕНИЕ от Литекс - Страхил Попов! Къв пък е тоя селяк, че да играе в Националния отбор? Трябва трансфер в чужбина - Гриша звънкна на Боби и заповедта слиза по команден ред до селекционера и...Страхилчо, някакво селяче посредствено дори за А група е вече национал и титуляр.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24525
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: На кого е националния отбор?

Мнениеот boabbb » 30 мар 2015 13:21

Естествено, че на тати Перукан :evil: Фалшива коса - фалшив футбол :!:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Isco
Мнения: 2057
Регистриран на: 20 сеп 2013 18:05
Контакти:

Re: На кого е националния отбор?

Мнениеот Isco » 30 мар 2015 13:21

На Перука как на кой :) Какви са тия въпроси :(

Потребителски аватар
visentii
Мнения: 455
Регистриран на: 26 апр 2011 19:43
Местоположение: София

Re: На кого е националния отбор?

Мнениеот visentii » 30 мар 2015 13:43

dreben23 написа:Ще дойда и ще ви налея тези две буквички с фуния. Кой ще ви коментира глупостите, като дори не ги пишете правилно? :)
Казвам за последен път- някой човек, но някои хора, който пише и които пишат. Мама му стара толкова е просто, научете го веднъж завинаги- с "й" е ед.ч., а с "и" мн.ч. Ясно? :) И да не съм видял човек, който използва сложни думи в изреченията си, да ми бърка "и" с "й"! :) Срамота!

[offtopic]Дразни ме много, щото се водя и учител по български и литература, освен по английски.Само се водя де..Нищо че вторият ми е по-майчиният така да се каже! :lol: Хайде, нека свалим картите напълно. И затова го отнасяте често, мили деца! :) Научете ги тия неща и ще коментираме и по-сериозните проблеми на националния ни отбор, преди това няма да стане и ще бъда несериозен като вас и отношението ви към родния език! ;)[/offtopic]

Моите уважения за професията която упражняваш(ако е истина, разбира се)...
Като учител предполагам знаеш, че е невъзпитано да слагаш коментарите на хората в графа "глупост"....друг е въпроса, че да ''учителстваш' във форум(и то спортен) е най-малкото неуместно.
Следващия път кажи нещо по темата или просто я пропусни.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта