Защо мачовете на националния са постоянно в София?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
moreni_max
Мнения: 316
Регистриран на: 24 сеп 2009 17:06
Контакти:

Защо мачовете на националния са постоянно в София?

Мнениеот moreni_max » 27 мар 2015 21:07

Не е нормално само в София да се правят мачовете... В Стара Загора имаме стадион с лиценз, който последно при мач за младежките национали се напълни до 20 000 души... София, град с 2 милиона население се излага, че не може 40 000 да напълни за А отбора. Поне за по-малките мачове - като с дребните отбори - Малта, Люксембург може да пращат мачовете тук, защото ще има публика.

От Зарата постоянно се оплакваме, защото дори и само мачовете на младежите да ни дават, ще има солидна подкрепа и публика. Не като в Ловеч - по 100-150 човека на мач.

В БФС-то продължава да не им пука нито за феновете, нито за публиката, нито за самия национален отбор. Най-малкото сме централно разположени и много хора които не ходят на мачове ще се съберат. Близо сме и до Пловдив, а и те са футболен град. Даже и там би трябвало да има мачове на националния - липсва им само стадион с лиценз.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Защо мачовете на националния са постоянно в София?

Мнениеот Teo » 27 мар 2015 21:12

Аз не ЗНАМ в стара загора да има НАЦИОНАЛЕН СТАДИОН или се бъркам :? :roll: :idea:

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Защо мачовете на националния са постоянно в София?

Мнениеот terata » 27 мар 2015 21:16

moreni_max написа:Не е нормално само в София да се правят мачовете... В Стара Загора имаме стадион с лиценз, който последно при мач за младежките национали се напълни до 20 000 души... София, град с 2 милиона население се излага, че не може 40 000 да напълни за А отбора. Поне за по-малките мачове - като с дребните отбори - Малта, Люксембург може да пращат мачовете тук, защото ще има публика.

От Зарата постоянно се оплакваме, защото дори и само мачовете на младежите да ни дават, ще има солидна подкрепа и публика. Не като в Ловеч - по 100-150 човека на мач.

В БФС-то продължава да не им пука нито за феновете, нито за публиката, нито за самия национален отбор. Най-малкото сме централно разположени и много хора които не ходят на мачове ще се съберат. Близо сме и до Пловдив, а и те са футболен град. Даже и там би трябвало да има мачове на националния - липсва им само стадион с лиценз.


Хахахаха, я се осъзнай бе младеж... 20 000 души. :mrgreen: :)

CHE
Мнения: 1166
Регистриран на: 22 дек 2011 11:28
Контакти:

Re: Защо мачовете на националния са постоянно в София?

Мнениеот CHE » 27 мар 2015 21:17

Абсолютно съм съгласен и от няколко години и аз пиша за това още повече че БФС се набутва като плаща 40 000лв за националния стадион за мач с Малта и Армения на които има по 1000 души ,и не могат да си избият дори разходите.А относно мачовете на младежите всичките трябва да се играят в провинцията и то там където има публика а не в Ловеч.Освен в Зарата[*жалко че в Пловдив няма читав стадион защото всички знаем за голямата фенска маса там ] и в Разград ще се напълни стадиона защото е с малък капацитет а и ще има и нов модерен сектор скоро.Дано наи накрая тея в БФС си размърдат мозъците.

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Защо мачовете на националния са постоянно в София?

Мнениеот Черният козел » 27 мар 2015 21:18

Teo написа:Аз не ЗНАМ в стара загора да има НАЦИОНАЛЕН СТАДИОН или се бъркам :? :roll: :idea:

Трябва да е НАЦИОНАЛЕН СТАДИОН ли ? Иначе не става,така ли ?
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Защо мачовете на националния са постоянно в София?

Мнениеот Eminem » 27 мар 2015 21:18

Teo написа:Аз не ЗНАМ в стара загора да има НАЦИОНАЛЕН СТАДИОН или се бъркам :? :roll: :idea:

Ще кажеш ли кой е националния стадион в Италия и Испания ?
В Германия също играят на различни стадиони.
Последна промяна от Eminem на 27 мар 2015 21:20, променено общо 1 път.

bez-nick
Мнения: 1668
Регистриран на: 18 юли 2011 15:57

Re: Защо мачовете на националния са постоянно в София?

Мнениеот bez-nick » 27 мар 2015 21:19

Защото в Стара загора няма Син Сити.

Потребителски аватар
moreni_max
Мнения: 316
Регистриран на: 24 сеп 2009 17:06
Контакти:

Re: Защо мачовете на националния са постоянно в София?

Мнениеот moreni_max » 27 мар 2015 21:20

Teo написа:Аз не ЗНАМ в стара загора да има НАЦИОНАЛЕН СТАДИОН или се бъркам :? :roll: :idea:

Имаме лиценз който позволява.

Потребителски аватар
Blue Warriors
Мнения: 182
Регистриран на: 30 авг 2014 15:38
Skype: ЛС
Контакти:

Re: Защо мачовете на националния са постоянно в София?

Мнениеот Blue Warriors » 27 мар 2015 21:21

Teo написа:Аз не ЗНАМ в стара загора да има НАЦИОНАЛЕН СТАДИОН или се бъркам :? :roll: :idea:


Ей дечко пише се Стара Загора.

bez-nick
Мнения: 1668
Регистриран на: 18 юли 2011 15:57

Re: Защо мачовете на националния са постоянно в София?

Мнениеот bez-nick » 27 мар 2015 21:21

Испания също няма национален стадион :) А наскоро в Англия взеха решение да не играят само на Уембли, но не знам от кога влиза в сила ;)


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта