Защо мачовете на националния са постоянно в София?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Защо мачовете на националния са постоянно в София?

Мнениеот dreben23 » 28 мар 2015 15:18

Е, много просто- другите стадиони ще се пукат по шевовете, докато националният си стои наполовина празен, но съм сигурен, че има хора, които не желаят слаб национален отбор да играе пред пълен стадион, това ще е падение! :lol:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
vratar4eto
Мнения: 835
Регистриран на: 28 юни 2010 21:52
Контакти:

Re: Защо мачовете на националния са постоянно в София?

Мнениеот vratar4eto » 28 мар 2015 17:51

От София съм, но съм съгласен, че не е лошо националите да играят в различни градове.
Кажете обаче на кой стадион? В Стара Загора стадиона не знам дали покрива нормативите за А национален отбор (защото има различия в изискванията за мачове на младежи и на мъже, а за евротурнирите Берое не играе на него като се класира), този в Бургас не се знае на кого е, а в Пловдив и Варна няма читав стадион. Остават Ловеч и Разград. Изберете си.

scot
Мнения: 348
Регистриран на: 07 мар 2014 14:57

Re: Защо мачовете на националния са постоянно в София?

Мнениеот scot » 28 мар 2015 18:00

От София съм, но съм съгласен, че не е лошо националите да играят в различни градове.
Кажете обаче на кой стадион? В Стара Загора стадиона не знам дали покрива нормативите за А национален отбор (защото има различия в изискванията за мачове на младежи и на мъже, а за евротурнирите Берое не играе на него като се класира), този в Бургас не се знае на кого е, а в Пловдив и Варна няма читав стадион. Остават Ловеч и Разград. Изберете си.



що маскираш проблема?
националчетта играят у софето, за да може, ако на некой тузар му скимне 10 минути преди мача, да запали джипа и да оди да гуеда.
псевдо-мутро-елита иска сичко на една ръка разстояние и завесещо от техните прищевки. да не искаш да кажеш, ча еко се прецени за пр ББ да е у ложата, требе да уети 1 час със фалкона до стадиона?
добре че падаме......

ohoboho
Мнения: 298
Регистриран на: 30 апр 2014 11:02
Контакти:

Re: Защо мачовете на националния са постоянно в София?

Мнениеот ohoboho » 28 мар 2015 20:08

Половин София също иска да ги разкарат тия безсмислени мачове по други градове, ама няма ...

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Защо мачовете на националния са постоянно в София?

Мнениеот защо » 29 мар 2015 22:19

scot написа:
От София съм, но съм съгласен, че не е лошо националите да играят в различни градове.
Кажете обаче на кой стадион? В Стара Загора стадиона не знам дали покрива нормативите за А национален отбор (защото има различия в изискванията за мачове на младежи и на мъже, а за евротурнирите Берое не играе на него като се класира), този в Бургас не се знае на кого е, а в Пловдив и Варна няма читав стадион. Остават Ловеч и Разград. Изберете си.



що маскираш проблема?
националчетта играят у софето, за да може, ако на некой тузар му скимне 10 минути преди мача, да запали джипа и да оди да гуеда.
псевдо-мутро-елита иска сичко на една ръка разстояние и завесещо от техните прищевки. да не искаш да кажеш, ча еко се прецени за пр ББ да е у ложата, требе да уети 1 час със фалкона до стадиона?
добре че падаме......


Я ги демаскирай стадионите... :lol:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Защо мачовете на националния са постоянно в София?

Мнениеот stefani » 30 мар 2015 00:01

Трябва мачовете на националния да са в поне 7 града, но като няма стадиони ...
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта