Неповиканите, но заслужаващи място в националния

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
reh4o
Мнения: 456
Регистриран на: 06 апр 2009 00:37
Контакти:

Re: Неповиканите, но заслужаващи място в националния

Мнениеот reh4o » 26 мар 2015 16:56

Аз съм за Гацо Бацов и Цецо Кройфа!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ЛЕКУВАМ МАНИЯ ЗА ВЛИЧИЕ С УРИНОТЕРАПИЯ !!!

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Неповиканите, но заслужаващи място в националния

Мнениеот ZinedineZidane » 26 мар 2015 17:17

Red Warrior написа:
ZinedineZidane написа:Колкото и да ми е на сърце Иван Цветков, вече не е на възраст за викане в националния отбор. Да, по-добър е от всички нападатели там взети заедно, но няма смисъл да се вика за мач или два.
Мариян според мен е задължителен, предвид тоталната липса на креативни халфове. Да, има си треските за дялане, но няма по-добра алтернатива. Балтанов е в много добра форма и прави добър сезон, така че можеше да се помисли за него.
За Чунчуков и Васев е много рано още.
Толкова за нашия отбор.

За останалите нямам достатъчно добър поглед, но определено стабилността на Берое заслужава внимание по отношение на дефанзивните играчи.

А Хичо Арсеналски не искаш ли? Стабилността в защита на Берое идва от това, че играят антифутбол с 10 човека зад топката. Някои от вас коментират все едно са деца и не знаят за футбола повече от пас, гол и тъч.

Ти пък откога ми стана коректив? Коментирам си, както намирам за добре и доколкото не обиждам никого, не мисля, че е проблем. Форум е все пак. А и както виждаш, коментирам играчи, които гледам всяка седмица на стадиона.
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 454
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: Неповиканите, но заслужаващи място в националния

Мнениеот Аврамов » 26 мар 2015 17:26

От неповиканите , място в националния заслужават Благо Георгиев, Венци Христов и Андрей Гълъбинов, а защо не и играещите в шотландската премиер лига Костадин Гаджалов от ФК "Дънди" и Виктор Генев от ФК "Сент Мирън".
Иначе всички играещи у нас футболисти са що-годе на едно, средно ниво, и няма особена разлика дали ще бъде извикан един или друг. Аз лично бих дал път на младите надежди, като Десподов, Чунчуков, Гамаков и др.
При всички положения, ако Бербатов, Иван Иванов и Благо Георгиев бяха в състава, класата би се вдигнала неимоверно. Но смятам, че и с този състав можем да вземем поне точка от Италия и да останем в борбата за 3-то място. Италианците при всички положения ще ни подценят и ще берат ядове.

cska-632
Мнения: 2506
Регистриран на: 19 юни 2013 13:09
Контакти:

Re: Неповиканите, но заслужаващи място в националния

Мнениеот cska-632 » 26 мар 2015 17:51

moreni_max написа:Според мен трябва да започне активно да се критикува избора на селекционера за националния отбор. Затова и аз ще дам моя избор с играчи които играят много добре в последните шест месеца и особено от началото на годината. Ще ми е интересно да чуя и вашите идеи за неповикани играчи, които можеха да играят за националния.

Защита:
Най-учудващ е избора на защитници и вратар за националния отбор. В А група в момента Берое е на път да разбие рекорда за отбор най-дълго време неполучил гол. Засега Берое има 450 минути с чиста мрежа (рекорда е 583 на Литекс), а игра срещу Локо Пловдив, Локо София и ЦСКА (два пъти). Затова и поне малко си струва да се отбележи това постижение. Имаме добри крайни защитници като Миланов и Бандаловски, но що се отнася до центъра, там има какво да се желае. Георги Терзиев например не може да се сравнява с ефективността на Иво Иванов или Тунчев/Вальо Илиев, които са и силни лидери.

Вратар:
Благой Макенджиев (Берое)
Защитници:
Иво Иванов (Берое)
Александър Тунчев (ЦСКА)

Полузащита:
Тук може би е доста трудно, защото няма кой знае какъв избор, за разлика от защитата. Но например Локо София и Ботев имат прилични халфове.
Халфове:
Емил Гъргоров (Локо София)

Нападение:
В момента може би най-добрия българин нападател в А група е Иван Цветков от Ботев. Момчето е на възраст, но притежава умения, които са една идея по-напред от останалите играчи на много отбори. Отделно липсва повиквателна за най-бързо проспериращия нападател - Венци Христов, който премина от Берое в Риека и вече записа първите си голове за втория в Хърватското първенство. Нека само отбележим, че Венци вече се наложи в националния, с добри влизания и голове.

Нападатели:
Иван Цветков (Ботев)
Цветелин Чунчуков
Венцислав Христов (Риека)

Какви са вашите идеи? Кой още може да допълни този списък?


Тунчев е контузен. Няма смисъл да коментирам останалите ти безумни предложения в 90%.
Народ без настояще няма бъдеще!!!
Най-накрая пловдивските локомотиви си признаха:
[rimg]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/rimg]

Потребителски аватар
hajitsu
Мнения: 16274
Регистриран на: 20 яну 2010 19:31

Re: Неповиканите, но заслужаващи място в националния

Мнениеот hajitsu » 26 мар 2015 18:09

Христо Златински :!:
[center]

Код: Избери всички

01001000 01100001 01101100 01100001
01001101 01100001 01100100 01110010 01101001 01100100
[/center]

Потребителски аватар
soad
Мнения: 1917
Регистриран на: 06 яну 2010 22:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Неповиканите, но заслужаващи място в националния

Мнениеот soad » 26 мар 2015 18:11

Иван Иванов още колко ще е извън терена? :(

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Неповиканите, но заслужаващи място в националния

Мнениеот doktora25 » 26 мар 2015 18:18

Много са. Венци Христов, Андрей Гълъбинов, Исмаил Иса, Лъчо Балтанов, Благой Макенджиев, Александър Бранеков, Йордан Христов. Евентуално още някой от защитата на Берое, но феновете, които следят отбора отблизо най-добре могат да кажат кой е най-перспективен и заслужава повиквателна. По същия начин феновете на столичните железничарите могат да си кажат мнението за Гаджев, Романов и Генов.
Между другото Георги Илиев не е викнат. Не знам дали не е контузен или наказан, но според мен той е един от "старите", които заслужаваха мястото си в отбора. Относно младите играчи като Чунчуков и Гамаков мисля че им е още рано да бъдат хвърляни в огъня на първия отбор и добре се движат по стълбичката на отделните национални гарнитури. Съгласен съм и че Иван Цветков е твърде стар да получава редовно повиквателни, но срещу Италия можеше да бъде викнат, предвид липсата на добри алтернативи. Като се замисля, до края на квалификационния цикъл можеше да изкара, но ако загубим всички шансове за класиране при евентуален неблагоприятен резултат в събота може би ще е по-добре да се мисли в перспектива за дългосрочни варианти за позицията.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

cska-632
Мнения: 2506
Регистриран на: 19 юни 2013 13:09
Контакти:

Re: Неповиканите, но заслужаващи място в националния

Мнениеот cska-632 » 26 мар 2015 18:39

hajitsu написа:Христо Златински :!:

Естетсвено, че резервата на Лудогорец трябва да е повикан. Не е ли странно, че резервите Терзиев и Александров имат повиквателни, а титулярът Барт няма?
Народ без настояще няма бъдеще!!!
Най-накрая пловдивските локомотиви си признаха:
[rimg]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/rimg]

Потребителски аватар
plamenst7
Мнения: 1820
Регистриран на: 27 авг 2009 18:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Неповиканите, но заслужаващи място в националния

Мнениеот plamenst7 » 26 мар 2015 18:50

Благо Мекицата цяла кариера като резерва изкара, сега с няколко проблясъка в Берое, национал ще го правим. Иво Главата щом не му стигна куража да се наложи в Левски е абсурд да се разчита на него в национала. Щом ще правим толкова пристрастни предложения, аз пък ще предложа Домовчийски. Все пак вкара доста напоследък, а и като цяло сигурно има повече голове от всички повикани взети заедно.

urkoto
Мнения: 3894
Регистриран на: 25 апр 2010 11:54

Re: Неповиканите, но заслужаващи място в националния

Мнениеот urkoto » 26 мар 2015 18:55

Абди Абдиков, Зефир Катунчев, Георги Самокишев, Любомир Гуцев, Мурад Ибрахим, Илия Карапетров, Мартин Газиев, Ангел Юсев - всички тези момчета заслужават националната фланелка 8-)
Краен костовист за сведение на всички герберастки псета.

http://vbox7.com/play:9c1d258e8b - най-великия 3-секунден клип в историята на човечеството


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта