Контрола България-Румъния 07.02.2015г.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist


Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19617
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Контрола България-Румъния 07.02.2015г.

Мнениеот Drunken_Master » 07 фев 2015 21:08

THE G.A.M.E написа:
Drunken_Master написа:Тая марионетка защо по дяволите е извикал момчето с туският паспорт - Исмаил Иса в националният ?

Иса е с баща сириец бре, какъв турчин те гони ? :lol:

Аз съм от Ирак,майка ми е от Зимбабве,а баща ми е от Сингапур...
Нали го картотекираха,като турчаляр,като игра в Турция,бе...Кфо казвате на черното-бяло.Ако не се лъжа,даже е роден в Турция...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Контрола България-Румъния 07.02.2015г.

Мнениеот THE G.A.M.E » 07 фев 2015 21:11

Drunken_Master написа:Нали го картотекираха,като турчаляр,като игра в Турция,бе...Кфо казвате на черното-бяло.Ако не се лъжа,даже е роден в Турция...

Както и да го гледаме, не е турчин.
Паспорта не прави националноста.

По-добре направо си кажи, че не желаеш играчи с не-християнски имена да играят в Национала. ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19617
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Контрола България-Румъния 07.02.2015г.

Мнениеот Drunken_Master » 07 фев 2015 21:21

THE G.A.M.E написа:
Drunken_Master написа:Нали го картотекираха,като турчаляр,като игра в Турция,бе...Кфо казвате на черното-бяло.Ако не се лъжа,даже е роден в Турция...

Както и да го гледаме, не е турчин.
Паспорта не прави националноста.

По-добре направо си кажи, че не желаеш играчи с не-християнски имена да играят в Национала. ;)

Ти си уникален тъпак...Даже няма и да си правя труда,да ти обяснявам...
Ти си малко по-добре от Кашчей...това е достатъчна обида !
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
likooo
Мнения: 18
Регистриран на: 16 юни 2011 21:27
Skype: likooo1
Контакти:

Re: Контрола България-Румъния 07.02.2015г.

Мнениеот likooo » 08 фев 2015 12:34

Аз поне имах много ниски очаквания към нашия отбор и може би заради това съм доволен. Добро впечатление ми направиха Венци Василев, Занев и Малинов (заради активността му, макар без много ефективност). А да, и Борко Стойчев ме изненада приятно, откакто е в Левски, не съм го виждал да играе адекватно. Добър мач, бяхме по-добри от тях.

Потребителски аватар
Бисер Шматков
Мнения: 170
Регистриран на: 08 окт 2012 22:57
Местоположение: непостоянно, но по принцип София
Контакти:

Re: Контрола България-Румъния 07.02.2015г.

Мнениеот Бисер Шматков » 08 фев 2015 19:48

Добра проверка, нашите ми се понравиха (изгледах второто полувреме по румънския канал). Контролирахме темпото на игра, създадохме 2-3 чисти положения, а в защита също нямаше някакви панически отигравания. Петев беше успял да ги нахъса и в отбора не липсваше настроение.

Мисля, че soccerway.com са допуснали грешка - играчът, който влезе като смяна на Манолев в 92-та минута, не беше Илия Миланов, а Кирил Десподов. Друг е въпросът, че този мач се очаква да остане извън официалната статистика и на футболистите няма да им се брои участието в него (предполагам, че е заради изискванията на ФИФА приятелските срещи да се провеждат само на определени от тях дати).

Иса май е от Търговище и е от турски произход. Ако беше роден в Турция, едва ли щеше да се налага допълнително да го регистрират като турчин при престоя му в Карабюкспор (за да не заема квота за чужденец в турското първенство). Той се представя на ниво в Молдова, но може би нямаше да е зле Петев да викне и Домовчийски, който вкарва почти във всеки мач на "Левски" от зимната подготовка.

Вярвам, че може да се опънем на Италия - дано Иван Иванов, Георги Миланов и т.н. да са на линия за този мач. Иначе дебютантите при Петев (без изключения) определено заслужиха да са част от разширения състав на представителния тим.
България през розови очила!

http://www.youtube.com/watch?v=AuA3T9Mh2OE

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Контрола България-Румъния 07.02.2015г.

Мнениеот THE G.A.M.E » 09 фев 2015 10:50

Drunken_Master написа:
Ти си уникален тъпак...Даже няма и да си правя труда,да ти обяснявам...

Благодарско.
Това, изречено от чорбар, ме прави горд. 8-)

Ако Иса беше играл за ЦСКА София ( важно е да се уточнява, все пак по-света като се каже ЦСКА, хората се сещат за оригинала от Москва ) ... Или ако го беше викнал Любо-Супата, нямаше да е турчин и нам си к'ъв, а ?
Баси чорбарското мислене ...

Ти си доказателството, че има цесекари ( тях ги уважавам ) ... И чорбари, тея, вторите, ги презирам и предизвикват единствено присмех в мен.

P.S.

Не трябваше да ти падам на нивото, ама е за последно.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта