Бойкот на националния!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Бойкот на националния!

Мнениеот obi4am_pirin » 25 ное 2014 11:18

Да играят само пред родата си
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12625
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Бойкот на националния!

Мнениеот BRF » 25 ное 2014 11:32

scot написа:Писна ми.
Футбалерите върсъс ръководството.
Хубаво стана, че имаше 1000 човека на стадиончето.
Обаче! Нов тренер, нова надежда и............. айде стадото да подкрепя.
Футбалерите играели за пари, за себе си, за лобито си. НЕ ЗА БЪЛГАРИТЕ И НЕ ЗА ЗРИТЕЛИТЕ.
ЗАТВА! ОБЯВЕВАМ БОЙКОТ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО ФУТБОЛ. Безсрочен. Докат пак ми запалат искрата под лъжичката.
Дано нема много излъгани да ги гуедат пак. Якшън! Ако мое, помията да се разплисква с месеци. И да има трупове.
А да, и никой от игралите срещу Малта да не бъде викан повече.
АЙ със здраве.

Аз заставам зад този бойкот!Не ми пука за резултатите(е,ако бием е супер),подкрепям си отборите зарази самите отбори,имена,футболисти,ръководители!Тъпи шматки,ще ми бойкотират треньора защото еди какво си!И въпросните ръководители си вадят кирливите ризи.Без мен!

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Бойкот на националния!

Мнениеот stefani » 25 ное 2014 11:33

Бойкот на националния е меко казано кощунство!
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Бойкот на националния!

Мнениеот hd29 » 25 ное 2014 11:40

Gesha1986 написа:абе тея наще фенчета купените от Левски и ЦСКА къде са ,защо не се съберат да нахлуят на мач на България да го прекратят да има малко наказания и да се пораздвижат от БФС от джобчетата им да излиза някои лев а не само да влиза ...
ааа забравих че на тях им се плаща от тях затова си мълчат иначе големите булгари :mrgreen:

И с какво ще помогне това на националния ни отбор :roll:

Потребителски аватар
Blue1914
Мнения: 2067
Регистриран на: 25 фев 2012 14:59
Контакти:

Re: Бойкот на националния!

Мнениеот Blue1914 » 25 ное 2014 12:01

То ние сме си в почти перманентен бойкот на тия национали. :mrgreen: Особено тука по Софията. :oops:

Да ходят да играят по Бургас, Търново, Стара Загора. Ако футболисти и ръководители вземат, че направят нещо смислено- тия стадиони бързо ще им отеснеят. Ако продължават в същия дух, то спокойно ще могат да си цъкат я в Созопол, я в Поморие. :mrgreen: Такива са ни манталитетът и футболната действителност за съжаление.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12625
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Бойкот на националния!

Мнениеот BRF » 25 ное 2014 12:11

stefani написа:Бойкот на националния е меко казано кощунство!

Какво значи кощунство?Вчера Лечков обяснява,че всичко е пари,пари и пак пари!И заради тия пари-скандали,бойкоти на футболисти,гонене на треньори!

Потребителски аватар
Bartolomej
Мнения: 3641
Регистриран на: 26 май 2009 22:26
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Бойкот на националния!

Мнениеот Bartolomej » 25 ное 2014 12:11

То така и така хората не ходят вечи на мачове на нац.обора
Сега викам и футболистити да спрат да се отзовават на поканити и тогас вечи БФС ще клекне за оставки
▒▓█▀▄▀▄ Ч Е Р Н О М О Р Е Ц ▀▄▀▄█▓▒
Акулите нападат само от глад или при самозащита

Потребителски аватар
Bartolomej
Мнения: 3641
Регистриран на: 26 май 2009 22:26
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Бойкот на националния!

Мнениеот Bartolomej » 25 ное 2014 12:13

Бившият селекционер на националиня отбор Любослав Пенев получава подкрепа от всички страни в неравната си битка с Изпълкома. Всички национали твърдо са застанали зад него. Голяма част от играчите са засвидетелствали подкрепата си с обаждания или съобщения.

До година за първото мач ша са разбире
▒▓█▀▄▀▄ Ч Е Р Н О М О Р Е Ц ▀▄▀▄█▓▒
Акулите нападат само от глад или при самозащита

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: Бойкот на националния!

Мнениеот vg_vasilev » 25 ное 2014 12:19

DmG написа:
kubrat написа:Те футболистите си го бойкотират и без публиката :)

И после Бербатов бил виновен, само защото не е искал да се излага като играе със тези плужеци и другите от Български Фризьорски Салон.

Щото пък Бербатов е супер мотиваран по принцип...
Не виждаш ли , че той се напъваше на мач на националите само на полувремето в тоалетната.

ohoboho
Мнения: 298
Регистриран на: 30 апр 2014 11:02
Контакти:

Re: Бойкот на националния!

Мнениеот ohoboho » 25 ное 2014 12:24

По принцип той целият ни футбол е за бойкот, та барем слезе на аматьорското ниво, което му приляга ;)

Интересното е обаче, че по принцип клубовете са много повече за бойкот от националния, а никой не го предлага. Защо? Ако погледнем назад в историята ще видим, че на клубно ниво имаме някакви, ако не успехи (защото медали няма, а в спорта така се мерят успехите), то поне прилични представяния, чат-пат някоя победа срещу истински отбор и т.н. - сравнено с това сегашните представяния с Мури, Иртиши и прочие великани в този спорт абсолютно заслужават да получат пълен бойкот и да си играят сред руините без публика.

А пък национала - да, сигурно някой ще каже "ама преди 20 години щяхме да бием Малта и Норвегия с разлика" ... така е, ама какво от това като пак не се класирахме за големи първенства? И по-силни сме били и пак не сме участвали - имаме 2 участия на европейско, едното с много късмет, другото с единственото ни силно поколение и пак нищо не направихме. Така погледнато спадът не е кой знае какъв ;) Ако не беше дозичката (то не е дозичка даже, ми конска доза) късмет от 94та очакванията ви щяха да са много по-реалистични - в статистиката на това му се вика outlier.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта