Бойкот на националния!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бойкот на националния!

Мнениеот terata » 25 ное 2014 12:32

Bartolomej написа:
Бившият селекционер на националиня отбор Любослав Пенев получава подкрепа от всички страни в неравната си битка с Изпълкома. Всички национали твърдо са застанали зад него. Голяма част от играчите са засвидетелствали подкрепата си с обаждания или съобщения.

До година за първото мач ша са разбире

Хем го бойкотират, хем са зад него? :o Последно? Да си изберат едното или другото. Щото ако не е бойкот, тогава не виждам за кво повечето хора реват за уволнението на г-н Любчо.

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: Бойкот на националния!

Мнениеот dafquezz » 25 ное 2014 12:57

К'ъв бойкот тепърва бе, то сегашната посещаемост ако не е бойкот, не знам кое е...

Потребителски аватар
Gesha1986
Мнения: 656
Регистриран на: 28 апр 2010 18:42
Контакти:

Re: Бойкот на националния!

Мнениеот Gesha1986 » 25 ное 2014 13:12

terata написа:
Gesha1986 написа:абе тея наще фенчета купените от Левски и ЦСКА къде са ,защо не се съберат да нахлуят на мач на България да го прекратят да има малко наказания и да се пораздвижат от БФС от джобчетата им да излиза някои лев а не само да влиза ...
ааа забравих че на тях им се плаща от тях затова си мълчат иначе големите булгари :mrgreen:

Ми що ти не нахлуеш, ми все трябва да чакаш некой друг да я свърши тая работа, хмъ? Аре, нали си "гоУем булгар" и "некупен"? Организирай се там с твоите роднини, поне вие мангасарите имате бая рода да съберете и ще я свършите тая "работа" с нахлуването. Форумни плъхчета!

палячо ,заради такива псевдо "фенчета" Левски е на това ниво,замълчи и отивай да видиш кой мач ще бойкотирате за стотинки ...

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бойкот на националния!

Мнениеот terata » 25 ное 2014 13:35

Gesha1986 написа:
terata написа:
Gesha1986 написа:абе тея наще фенчета купените от Левски и ЦСКА къде са ,защо не се съберат да нахлуят на мач на България да го прекратят да има малко наказания и да се пораздвижат от БФС от джобчетата им да излиза някои лев а не само да влиза ...
ааа забравих че на тях им се плаща от тях затова си мълчат иначе големите булгари :mrgreen:

Ми що ти не нахлуеш, ми все трябва да чакаш некой друг да я свърши тая работа, хмъ? Аре, нали си "гоУем булгар" и "некупен"? Организирай се там с твоите роднини, поне вие мангасарите имате бая рода да съберете и ще я свършите тая "работа" с нахлуването. Форумни плъхчета!

палячо ,заради такива псевдо "фенчета" Левски е на това ниво,замълчи и отивай да видиш кой мач ще бойкотирате за стотинки ...

С палячо се обръщай към вашите, че кат гледам къв клоун са отгледали и ми се реве, женчо! Не заради мен, а заради такива кат теб форумни плъхове, не Левски, ами всичко е на това положение, щото само чакате някой друг да ви оправи, докато си седите на топло до полата на мама! Достатъчно ли бях ясен, мишле?!

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Бойкот на националния!

Мнениеот iliev72 » 25 ное 2014 22:08

terata написа:
Bartolomej написа:
Бившият селекционер на националиня отбор Любослав Пенев получава подкрепа от всички страни в неравната си битка с Изпълкома. Всички национали твърдо са застанали зад него. Голяма част от играчите са засвидетелствали подкрепата си с обаждания или съобщения.

До година за първото мач ша са разбире

Хем го бойкотират, хем са зад него? :o Последно? Да си изберат едното или другото. Щото ако не е бойкот, тогава не виждам за кво повечето хора реват за уволнението на г-н Любчо.

Не им разваляй кефа да двуличничат :)
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Foreigner
Мнения: 1329
Регистриран на: 04 фев 2012 17:53
Контакти:

Re: Бойкот на националния!

Мнениеот Foreigner » 26 ное 2014 00:14

На какво основание бойкот? Толкова си могат момчета просто. Освен това имам чувството, че ако на стадиона имаше 50хил със сигурност щяхме да победим Малта.

DmG написа:И после Бербатов бил виновен, само защото не е искал да се излага като играе със тези плужеци и другите от Български Фризьорски Салон.


Ти не хвана ли мазоли на езика...?
...

Потребителски аватар
rere
Мнения: 283
Регистриран на: 14 дек 2009 19:20

Re: Бойкот на националния!

Мнениеот rere » 26 ное 2014 14:45

Що се пенявите за глупости ! Истинския зрител отдавна е бойкотирал Българските стадиони ! А платените наркомани дали ще са там или не ,няма никакво значение . Докато в отборите не започнат да се ползват футболисти ,няма да има и публика.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта