Фурнаджиев:Любо бързо забрави как ми се молеше

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Фурнаджиев:Любо бързо забрави как ми се молеше

Мнениеот RedeviL » 24 ное 2014 10:10

BadBoy написа:
JimBeam написа:Само у нас може човек, който никога е нямал и няма и да има досег до този спорт футбол може да е вицепрезидент на футболният съюз. За съжаление той не е единственият човек и има доста като него надолу по веригата. Затова ни е такъв и футбола, защото го управляват хора с различни интереси и са назначение по такива места я да си перат паричките, я за някакви други цели.

В този съюз трябва да има хора само, които са имали досег до футбола.

Футбола трябва да се управлява от съдии, адвокати, менажери и колкото се може по-малко бивши футболисти.
Виж състава ФА и какви хора управляват футбола на Острова.

Естестено, че е така. При нас обаче основният проблем не е в това, че ни управляват футболисти или адвокати, а в ужасно голямата корупция.

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Фурнаджиев:Любо бързо забрави как ми се молеше

Мнениеот Santiago Munezz » 24 ное 2014 10:20

astra написа:ЛЮБО ПЕНЕВ разбута кошера и ТЪРТЕИТЕ / ЛАПАЧИТЕ/ започнаха да се показват един по един. Ред е на Домусчиев и Костадинов. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

А защо не го разбута когато и той лапаше от тоя кошер?А когато го пуснаха да полапа и от кошера на Ботев?И той е същия търтей като тях!
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Фурнаджиев:Любо бързо забрави как ми се молеше

Мнениеот RedeviL » 24 ное 2014 10:23

Santiago Munezz написа:
astra написа:ЛЮБО ПЕНЕВ разбута кошера и ТЪРТЕИТЕ / ЛАПАЧИТЕ/ започнаха да се показват един по един. Ред е на Домусчиев и Костадинов. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

А защо не го разбута когато и той лапаше от тоя кошер?А когато го пуснаха да полапа и от кошера на Ботев?И той е същия търтей като тях!

За съжаление е така... Сега, дори когато казва истината, не ми се издига в очите.

petko.h.markov
Мнения: 6096
Регистриран на: 27 окт 2009 11:04
Skype: Petko Markov
Контакти:

Re: Фурнаджиев:Любо бързо забрави как ми се молеше

Мнениеот petko.h.markov » 24 ное 2014 10:51

RedeviL написа:
Santiago Munezz написа:
astra написа:ЛЮБО ПЕНЕВ разбута кошера и ТЪРТЕИТЕ / ЛАПАЧИТЕ/ започнаха да се показват един по един. Ред е на Домусчиев и Костадинов. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

А защо не го разбута когато и той лапаше от тоя кошер?А когато го пуснаха да полапа и от кошера на Ботев?И той е същия търтей като тях!

За съжаление е така... Сега, дори когато казва истината, не ми се издига в очите.

Когато и да си каже мнението,все ще има недоволни.Сега ги прочетох.Ако беше преди пак-взривява обстановката
в отбора.Казвам мнението на Пенев,не казвам истината,защото каква е тя аз не знам.Но е вярно,че Лечков има"голяма
уста" и са виновни всички други,но той никога.Костадинов,ако го слушате по интервюта,само си мрънка,мижитурка.Дали
е в ЦСКА или бфс все еднакъв.Гарантиран доход и "пей сърце"Това ръководство никога няма да изпусне кокала!Нищо
няма съществено няма да направят.

peliforewer
Мнения: 9473
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Фурнаджиев:Любо бързо забрави как ми се молеше

Мнениеот peliforewer » 24 ное 2014 11:06

Pragmatichen написа:Доколкото си спомням, дори президентът на България има право на 2 мандата и чао, т.е. след 2-та мандата от по 4 години, Първанов добър или лош, си замина, нали така?
Парламента, също, 4 години и чао, разпуска се и идва нов. Само Батето Славков(лека му пръст), Боби Михайлов, Данчо Лазаров на волейбола, заедно с Любо Ганев до него, Константин Тренчев на Подкрепа и КУП ДРУГИ ТАКИВА, СТОЯТ НА ЕДНИ ПОСТОВЕ ПО 20-30 ГОДИНИ, БЕЗ МАНДАТ???
Къде дават така?
Значи министъра на спорта може да се сменя на 4 години с всяко ново правителство, а някакъв си шеф на федерация ще кара до пенсия и е в състояние да съсипе целия спорт, да прогони Матей Казийски и Митко Бербатов, НО НЕ И ДА СЕ МАХНАТДАНЧО ЛАЗАРОВ И БОБИ МИХАЙЛОВ???
И малко дете вижда, че волейбола ни от световна сила, се превръща в развалина, и малко дете вижда, че футбола ни се сведе до ниво полуаматьори, махнаха по 10 треньора и по 20 играчи, но не и да махнат самите себе си и техните приближени.
Що за наглост е това?
Аз не съм адвокат на Пенев, но кажете за кое от изброените излъга??
Неграмотен ли е Костадинов, да, факт, лично помня книгата в шоуто на Слави и неговите правописни грешки накрая на шоуто, я ми кажете, в коя фирма или учреждение ще назначат за директор неграмотен човек?
Кажете ми в коя фирма слагат шеф пияница??
Това, което Пенев каза за Костадинов, че идвал в 12 на обяд на работа,а всички други са били от 8 сутринта, просто не искаше да казва, че е пиел и е идвал махмурлия на работа.
За Лечков лъже ли? Нима не съсипа община Сливен, отбора на Сливен и нима не е подсъдим? И там Пенев премълча, че онзи пък шмърка, че взема наркотици и т.н.
За Домусчиев лъже ли???Какво разбира той от футбол? От бизнес и далавери(щото според Балзак зад всяко голямо богатство се крие престъпление), може и да разбира, но от футбол -не. Факта, че сложи този флегматик за треньор и Лудогорец видимо свали формата от миналата година, показва колко "компентентен" всъщност е Домуса.
Със Стойчо Стоев(какъвто и да е човека) отбора спечели в Рим, в Айндховен, в Загреб, в Белград и в Одеса, и изнесе един приличен мач във Валенсия, кога с чичо ви Дерменджиев Лудогорец ще изнесе силен мач като гост и няма да играе страхливо- НИКОГА!!! Жоро Дерменджиев не е и на 1/10 от уменията на Стоев, това показва само колко "разбира" от футбол Босът- Киро Домусчиев.
След това, за Фурнаджиев- същото, този човек е в БФС ПОНЕ ОТ 15 години, колко още ще стои там?
Значи Матеус и Пенев виновни, само те в БФС горе са прекрасни и безгрешни.
А нима не беше прав Любо и за Венци Стефанов??
Той нали оправи Славия, та я докара до ниво тотаджийски отбор и борещ се за оцеляване, нали под тях за поредна година са само Хасково и Марек, и ТАКЪВ ЧОВЕК Е СЛОЖЕН ЗА ЧЛЕН НА ИЗПЪЛКОМА НА БФС??
А нима не е валидно същото и за Гигов, който буквално докара Локо Сф до просешка тояга???
Даже малко ги разобличи Пенев, малко беше това, на негово място щях да кажа "добри" думи и за Боби Михайлов, този ужасен наглец, който ще направи А група от 6 отбора, само и само той да е на поста, слд като видимо е некадърен за друго, освен да прибира глоби и да пътува по света с нашите пари, може ли да кандидатстваме за домакини на ЕВРО и да нямаме 1 читав стадион??? Що за президент на БФС си ти? Ако не беше Домуса, да ремонтира и постегне и националния, заради мачовете от ШЛ, дори и националния ни беше трагедия.
Значи футболисти/волейболисти се сменят, Матеус, Пенев, Радо Стойчев, Камило Плачи и т.н. се сменят, САМО ДАНЧО ЛАЗАРОВ И БОБИ МИХАЙЛОВ СА ВЕЧНИ, ЗА ТЯХ ВЪЗМЕЗДИЕ НЯМА, ЗА ТЯХ ПРАВДА НЯМА, НАД ТЯХ НИКОЙ НЯМА.
ВЯРВАЙТЕ МИ, ТАКОВА НЕЩО НЯМА НИКЪДЕ ПО СВЕТА!!!
Може Любо да е всякакъв(всеки има недостатъци, идеални хора няма), но за всичко казано е ПРАВ НА 100%.
Нали не мислите, че с новия треньор ще станем световна сила, точно след 6-7 мес ще го махнат, горе в БФС пак ще кажат, че са недоволни, че отбора не играе, но не и сами като мъже да си подадат оставките.
Как беше лафа "парите са сладки, невъзможно е да им устоиш".
Най- гадно е, че всеки треньор носи отговорност за провалите на отбора, а шефовете на БФС не носят никаква отговорност за провалите на цяло първенство, национален отбор, клубни отбори, и целия спорт като такъв, те винаги са невинни и недосегаеми.
Очаквам вашите мнения?

Мога да се подпиша под този коментар,само ще добавя,какво прави депутата и член на ръководството на ДПС Камен Костадинов в Изпълкома на БФС,защо се позволява на Б.Михайлов да нарушава законите на РБългария за конфликт на интереси.Михайлов стана президент с едноПРЕДАТЕЛСТВО и една ЛЪЖА,ПРЕДАТЕЛСТВОТО беше спрямо Батето,Славков го вкара в БФС и си го готвеше за заместник,но зад гърба му Боби се съюзи с К.Костадинов и ДПС и те спретнаха преврата срещу Батето,факт е че футбола в България се управлява от ДПС,не знам и дали заради това проекта Домусчиев не е в Разград,защото Домусчиев има бизнес и във Варна и щеше да е много по-престижно там да направи отбор,но това са си мои догадки и не ангажирам никой с тях.ЛЪЖАТА беше че едно от нещата заради които гласуваха за Боби е че той обеща че ще въведе мандатност/2 мандата по 4 години/ за президента на БФС,но още на следващия конгрес промени устава на БФС и вече е пожизнено,като заяви че за 8 години нямал да може да си свърши работата в българския футбол.Да наистина след 8години начело на БФС Михайлов не можа да го унищожи,за това ще му трябва повече време,преди време ни успокои че като направил 16г. като президент щял да си подаде оставката,аз не му повярвах за Вас не знам.Ще си позволя и да попитам какво направи Боби Михайлов през времето когато е президент,национална тренировъчна база ли,национален стадион ли,спонсори ли намери за българския футбол,помогна на детско-юношеския футбол ли,на колко мача е ходил във вътрешните ни първенства,подминавам с презрение обиколката му по градове и паланки един месец преди конгреса,когато разнасяше топки и обещаваше каквото му дойде наум.Сещам се и едно негово изказване че е нормално човек да пиел по 1-2 уискита на ден,защо тогава да се чудим че Ивелин Попов след мача с Малта отворил бутилка уиски.А любовта на Боби към чашката е известна на всички,бил съм свидетел как в една ловна хижа пи цяла вечер и към 6часа сутринта шофьорът му от масата го натовари на колата и тръгнаха за София.Много коментиращи питат защо Любо чак сега говорил,ами защото сигурно е искал да направи един добър национален отбор въпреки изпълкома,той дойде с много амбиции и заплатата му не беше голяма,след което накара футболистите си да си повярват и да играят като отбор,като равни с Италия,Дания и Чехия и тогава всички го хвалихме.След това при втория си договор е естествено Любо да си поиска по-висока заплата,някакси между другото мина една информация че Лотар Матеус сам е взимал по-висока заплата като треньор на България от Любо и целия му треньорски щаб,някой да каза нещо за заплатата на Лотар.Как стана така че преди година националния отбор играеше добре,а сега същите тези футболисти са трагични,аз не мисля че треньорът сега им прави други разбори,други тактики,просто част от тези футболисти покрай националния отбор успяха да подпишат договори с добри руски отбори,получават много пари и решиха че могат да го дават малко по-лежерно в националния.Любо никой не е обидил,той каза истината и я каза след като тези хора го коментираха първи пред медиите,той си използва правото на дуплика.А договорите се подписват за да се изпълняват,щом футболистите са в правото си да получават неустойки,защо треньорите да не са.Във форума доста хора са "чувствителни" на тема договори,лицензи,а същите тези сега се "възмущават"че Любо ще си иска неустойката по договора.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Фурнаджиев:Любо бързо забрави как ми се молеше

Мнениеот RedeviL » 24 ное 2014 11:22

petko.h.markov написа:
RedeviL написа:
Santiago Munezz написа:
astra написа:ЛЮБО ПЕНЕВ разбута кошера и ТЪРТЕИТЕ / ЛАПАЧИТЕ/ започнаха да се показват един по един. Ред е на Домусчиев и Костадинов. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

А защо не го разбута когато и той лапаше от тоя кошер?А когато го пуснаха да полапа и от кошера на Ботев?И той е същия търтей като тях!

За съжаление е така... Сега, дори когато казва истината, не ми се издига в очите.

Когато и да си каже мнението,все ще има недоволни.Сега ги прочетох.Ако беше преди пак-взривява обстановката
в отбора.Казвам мнението на Пенев,не казвам истината,защото каква е тя аз не знам.Но е вярно,че Лечков има"голяма
уста" и са виновни всички други,но той никога.Костадинов,ако го слушате по интервюта,само си мрънка,мижитурка.Дали
е в ЦСКА или бфс все еднакъв.Гарантиран доход и "пей сърце"Това ръководство никога няма да изпусне кокала!Нищо
няма съществено няма да направят.

Казаното за Лечков и останалите от изпълкома е абсолютен факт и не го оспорвам, но някак си ми идва малко повече, че го казва чак сега, когато го уволниха. До последно Любо не показваше никакви наченки за проблеми и изведнъж изригна като вулкан. Действително обаче, от самото начало на квалификациите, играта на отбора беше слаба, а резултатите лоши. Не казвам, че той е основният виновник, но когато виждаш, че нещата не вървят е редно да излезнеш и да си го кажеш. Иначе се създава впечатление, че постът ти е по-важен.

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Фурнаджиев:Любо бързо забрави как ми се молеше

Мнениеот hd29 » 24 ное 2014 12:19

Пенев се провали като треньор и най-достойното нещо бе да си подаде оставката веднага след мача с Малта.Той обаче не го направи,а вместо това взе да се излага по телевизията с недостойни коментари и лични нападки,което не му прави чест.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Фурнаджиев:Любо бързо забрави как ми се молеше

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 24 ное 2014 13:06

Любо, Любчо-о-о! Га взимоше 50 бона заплата, ни рива. Га ти разрешиха да поемеш и "Ботев" (откъдето се изсули като сопол, когато стана ясна ситуацията с КТБ) - ни рива. Сига ривеш... :lol: Духай супата!... 8-)
П.П. Емо Костадинов може да е неграмотен, но и ти не си нобелов лауреат... ;)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: Фурнаджиев:Любо бързо забрави как ми се молеше

Мнениеот saffron » 24 ное 2014 13:20

Май само Туньо Пирата остана единствения пич от ония национален отбор . Тва как може да се правят на маймуни всички .
Мнението на "прагматичен" е много точно , но забравя още един бацил а именно Стефка Костадинова клептоманката . Да и сера на миризливия рекорд . Ева майката на българския спорт!
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_masms49oVh1qhe3fh.gif[/rimg]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Фурнаджиев:Любо бързо забрави как ми се молеше

Мнениеот boabbb » 24 ное 2014 13:44

Молил му се да му сменят накладките :lol: :lol: Тоя педал на "Балканстар" ли е шеф :roll:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта