По БТВ Любо Пенев изпържи душманите си

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

По БТВ Любо Пенев изпържи душманите си

Мнениеот obi4am_pirin » 23 ное 2014 19:50

„Емо Костадинов леко ми идва неграмотен. Той пише „благодарА”! Какво правим? Нещо сменяме азбуката ли?”, изригна той.

„Емо Костадинов е малко неподготвен за директор на юношеските отбори. Секретарят се обадил на треньора на юношите и му казал, че трябва да си подадат оставките, понеже Боби бил много ядосан. Така ли управляваме? За какво става въпрос?!”

„Другият голям виновник е Йордан Лечков. Заради него Бербатов не се върна в националния отбор. Аз говорих с него няколко пъти и той беше ОК. Заради Лечков той не се завърна. А щеше да счупи много рекорди и щеше да бъде полезен за национала. Но заради Лечков, който отговаря за националните отбори, Бербатов не се завърна.”

„Как този човек изобщо е на свобода. Той колко дела има – пет, седем, сто? Той съсипа града си и отбора си”, заяви бесният Любо Пенев за Йордан Лечков.

"Няма как да ми дава съвет човек, който беше на път да закрие футболния си отбор."

Уволненият национален селекционер нападна жестоко и Венци Стефанов и Кирил Домусчиев, които не разбирали от футбол, но си позволявали да го критикуват.

„Един Домусчиев не го пускаха в училище пет минути да рита топка. Това е истината”, изстреля Пенев.

„При мен има йерархия, а не анархия. Фараонът седи отгоре на пирамидата. Прав-крив, това е философията, която аз имам. Нямам информация да съм предаден от някого. През последните 3-4 седмици гледах, четох, слушах доста изказвания“, каза още той.

„Ще бъда конкретен, например от хора, които са в Изпълкома. Не съм съгласен с критиките и оценките за моята работа. Нито са играли организиран футбол, нито имат лиценз за треньори. Член от Изпълкома казва, например Венци Стефанов. Те търсят камерите, спринтират към тях, защото тях не ги забелязват. ‘Мен ме е срам да гледам националния отбор’, може би го е било срам, че не е имало футболист от неговия отбор в националния. Например, друг член от Изпълкома (Фурнаджиев) казва, че не разбира. Може да ми говорят за джипове, коли, цолаж на джанти, но няма как да правят оценка на моята работа“, каза още Любо Пенев.

"След като са направили грешен избор с мен и с треньора на юношите, които също нямаше успехи, те трябва да си подадат оставките, а не да чакат от мен оставка. Как така ние сгрешихме толкова за 2 години, а те за 9 години не сгрешиха нито веднъж? Аз може да съм възпитан, но не съм тъп!”

„Стигаме до друг субект, трябва да внимаваме, защото те са много чувствителни, но в също време са лицемери и двуличници. Стигаме до третия човек, имаме общо 5. Ние няма да говорим лошо за тях. Аз не разбирам, имам икономическо състояние, обаче да си кажа. Какво ще кажеш, може да си броиш корабите по пристанищата, може да говориш за хапчетата какъв цвят да са. Точно така за него говорим (Кирил Домусчиев - б.а.), аз съм го виждал в чужбина, там е много нисичък.“

„Аз им казвам „помагайте на своите отбори“, но когато става дума за футбол, се допитвайте, защото човек, когато говори повече, говори глупости. Не съм афектиран. Даже към момента продължавам да съм селекционер. Никой не ме е уведомил.“

„Не приемам и не съм съгласен тези хора да определят посоката на българския футбол. Те не трябва да отварят думичка за футбол. Кирил Домусчиев говори за облик на отбора. Сложна терминология е за него. Нека да помагат на отбора, но те да дават оценка за мен. Те не ме познават.“

Не съм съгласен и не мога да приема това, че хора, които нямат нищо общо с футбола дават оценка за работата ми. Едните не знаят нищо, а другите – нещо. Лечков и Костадинов карат лиценз, но нямат практика. Били са доста смешни в провеждането на една тренировка наскоро.“

„Всеки да си знае мястото и гьола“, коментира още Любо Пенев.

„Костадинов и Лечков са двамата отговорници за българския футбол. Костадинов съм го виждал два пъти, два пъти се е появявал на тренировки на отбора. Отговорен е и за юношеските гарнитури.“

„През 2007 година, март месец, прибирам се вкъщи, щракам каналите, стигам до Шоуто на Слави, позната физиономия, Костадинов там. Една книга има за пожелания там, мисля, че не греша, че пожеланието беше написано така „Бади такав какавото си“. Три думи, три правописни грешки. Имаше май и „Благодара“. Да ме извинява Емо, но леко идва неграмотен. Да ме прощава, но то не е смешно. Няма да им издирваме учителите.“

„Не е секира това. Това са истини и факти. Пред фактите и боговете мълчат. Аз съм обикновен гост, стой, стой. Имам право да си кажа думата. Идвам в това студио, за да говорим много неща. Не е лошо момче."

Браво Любо с тези бездарници само така!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
Себастиан Фетел
Мнения: 2084
Регистриран на: 11 юни 2012 19:31
Skype: Байерн Мюнхен
Местоположение: Алианц Арена
Контакти:

Не съм уволнен, шокира Пенев

Мнениеот Себастиан Фетел » 23 ное 2014 19:51

Любо Пенев изригна срещу хората, които го изгониха от националния. Ел Голеадор каза неща, които ще се помнят и коментират дълго.

"Първо да кажа, че аз още съм селекционер, никой не ме е гонил официално, да знаят, че по взаимно съгласие няма да се разделим. Трима души от Изпълкома не ме познават, а ме плюят. Това са Венци Стефанов, Кирил Домусчиев и Атанас Фурнаджиев. Те нямат лиценз за треньори и не са спортували даже. Така че да не ме коментират. Стефанов ме плюе, защото няма играч от "Славия" в националния. Домусчиев пък може да ми говори за цвета на хапчетата, но не и за футбол. Фурнаджиев пък е вещ в цолажа на джантите и интериорния паркет, но не и в играта", скочи Пенев.

И продължи: "Нямам информация да съм предаден от футболистите, ако Боби Михайлов има - нека да каже. Иначе мои приятели ми казаха, че много хора са залагали по 20 евро на резултат 1:1 срещу Малта. Аз съм професионалист и работохолик. Горд съм от работата си и тази на моя екип в първия тим. Научихме играчите да тичат. 4-5 разговора имах с Бербатов и той бе на косъм да се върне, някой обаче провали нещата. Този някой се казва Йордан Лечков".

Любо Пенев разкри, че не е приятел с Лече и Емо Костадинов. "Те не са ми близки. Лечков е с 5, 7 или 9 съдебни дела и щеше да съсипе Сливен като кмет, да не ми говори за морал. В НСА му се смеят като иде на курсове. Отговорник е за националния отбор, а съм го виждал 2 пъти на тренировка. Костадинов е същият. Ако не го събудиш - ще спи по 3 дни. Освен това Костадинов ми идва малко неграмотен - пише 3 думи с 3 правописни грешки", не спести нищо запалилият се Пенев.

[offtopic]http://www.standartnews.com/sport-bg_futbol/ne_sam_uvolnen_shokira_penev-263566.html[/offtopic]
[wrapimg=center]https://c1.staticflickr.com/8/7511/16011066645_a2a38581e2_b.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
MaX
Мнения: 1379
Регистриран на: 13 юли 2011 16:35
Контакти:

Re: По БТВ Любо Пенев изпържи душманите си

Мнениеот MaX » 23 ное 2014 19:54

Киро Ге(й)ла е мега зле :roll:

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: По БТВ Любо Пенев изпържи душманите си

Мнениеот BadBoy » 23 ное 2014 19:59

Изобщо не коментирам нещата, които е казал дали са верни или не, но защо не излезе да ги каже тия неща докато беше треньор? - тогава думите му щеше да имат много по-голяма тежест.
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
dzhambov
Мнения: 1220
Регистриран на: 03 мар 2011 16:58

Re: По БТВ Любо Пенев изпържи душманите си

Мнениеот dzhambov » 23 ное 2014 20:01

MaX написа:Киро Ге(й)ла е мега зле :roll:

Също като микренския.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: По БТВ Любо Пенев изпържи душманите си

Мнениеот Player » 23 ное 2014 20:01

Този първо да погледне факта, че по негово ръководство националите ни никога не са били толкова зле. И като яде голямата си заплата не рева нали.

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 455
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: По БТВ Любо Пенев изпържи душманите си

Мнениеот Аврамов » 23 ное 2014 20:01

Много му е лесно на супата да плюе и да се прави на "мъж" в медийното пространство, след като до вчера мълчеше като тиква.
Единият от простаците е вън от играта - наред е Боко тиквата!

Потребителски аватар
stpehenhunt11
Мнения: 311
Регистриран на: 24 дек 2009 12:50
Skype: zveko_1995
Контакти:

Re: По БТВ Любо Пенев изпържи душманите си

Мнениеот stpehenhunt11 » 23 ное 2014 20:02

obi4am_pirin написа:„Емо Костадинов леко ми идва неграмотен. Той пише „благодарА”! Какво правим? Нещо сменяме азбуката ли?”, изригна той.

„Емо Костадинов е малко неподготвен за директор на юношеските отбори. Секретарят се обадил на треньора на юношите и му казал, че трябва да си подадат оставките, понеже Боби бил много ядосан. Така ли управляваме? За какво става въпрос?!”

„Другият голям виновник е Йордан Лечков. Заради него Бербатов не се върна в националния отбор. Аз говорих с него няколко пъти и той беше ОК. Заради Лечков той не се завърна. А щеше да счупи много рекорди и щеше да бъде полезен за национала. Но заради Лечков, който отговаря за националните отбори, Бербатов не се завърна.”

„Как този човек изобщо е на свобода. Той колко дела има – пет, седем, сто? Той съсипа града си и отбора си”, заяви бесният Любо Пенев за Йордан Лечков.

"Няма как да ми дава съвет човек, който беше на път да закрие футболния си отбор."

Уволненият национален селекционер нападна жестоко и Венци Стефанов и Кирил Домусчиев, които не разбирали от футбол, но си позволявали да го критикуват.

„Един Домусчиев не го пускаха в училище пет минути да рита топка. Това е истината”, изстреля Пенев.

„При мен има йерархия, а не анархия. Фараонът седи отгоре на пирамидата. Прав-крив, това е философията, която аз имам. Нямам информация да съм предаден от някого. През последните 3-4 седмици гледах, четох, слушах доста изказвания“, каза още той.

„Ще бъда конкретен, например от хора, които са в Изпълкома. Не съм съгласен с критиките и оценките за моята работа. Нито са играли организиран футбол, нито имат лиценз за треньори. Член от Изпълкома казва, например Венци Стефанов. Те търсят камерите, спринтират към тях, защото тях не ги забелязват. ‘Мен ме е срам да гледам националния отбор’, може би го е било срам, че не е имало футболист от неговия отбор в националния. Например, друг член от Изпълкома (Фурнаджиев) казва, че не разбира. Може да ми говорят за джипове, коли, цолаж на джанти, но няма как да правят оценка на моята работа“, каза още Любо Пенев.

"След като са направили грешен избор с мен и с треньора на юношите, които също нямаше успехи, те трябва да си подадат оставките, а не да чакат от мен оставка. Как така ние сгрешихме толкова за 2 години, а те за 9 години не сгрешиха нито веднъж? Аз може да съм възпитан, но не съм тъп!”

„Стигаме до друг субект, трябва да внимаваме, защото те са много чувствителни, но в също време са лицемери и двуличници. Стигаме до третия човек, имаме общо 5. Ние няма да говорим лошо за тях. Аз не разбирам, имам икономическо състояние, обаче да си кажа. Какво ще кажеш, може да си броиш корабите по пристанищата, може да говориш за хапчетата какъв цвят да са. Точно така за него говорим (Кирил Домусчиев - б.а.), аз съм го виждал в чужбина, там е много нисичък.“

„Аз им казвам „помагайте на своите отбори“, но когато става дума за футбол, се допитвайте, защото човек, когато говори повече, говори глупости. Не съм афектиран. Даже към момента продължавам да съм селекционер. Никой не ме е уведомил.“

„Не приемам и не съм съгласен тези хора да определят посоката на българския футбол. Те не трябва да отварят думичка за футбол. Кирил Домусчиев говори за облик на отбора. Сложна терминология е за него. Нека да помагат на отбора, но те да дават оценка за мен. Те не ме познават.“

Не съм съгласен и не мога да приема това, че хора, които нямат нищо общо с футбола дават оценка за работата ми. Едните не знаят нищо, а другите – нещо. Лечков и Костадинов карат лиценз, но нямат практика. Били са доста смешни в провеждането на една тренировка наскоро.“

„Всеки да си знае мястото и гьола“, коментира още Любо Пенев.

„Костадинов и Лечков са двамата отговорници за българския футбол. Костадинов съм го виждал два пъти, два пъти се е появявал на тренировки на отбора. Отговорен е и за юношеските гарнитури.“

„През 2007 година, март месец, прибирам се вкъщи, щракам каналите, стигам до Шоуто на Слави, позната физиономия, Костадинов там. Една книга има за пожелания там, мисля, че не греша, че пожеланието беше написано така „Бади такав какавото си“. Три думи, три правописни грешки. Имаше май и „Благодара“. Да ме извинява Емо, но леко идва неграмотен. Да ме прощава, но то не е смешно. Няма да им издирваме учителите.“

„Не е секира това. Това са истини и факти. Пред фактите и боговете мълчат. Аз съм обикновен гост, стой, стой. Имам право да си кажа думата. Идвам в това студио, за да говорим много неща. Не е лошо момче."

Браво Любо с тези бездарници само така!

каза тоя дето написа историята с Х с Малта , Канада и загуба от Армения и 3 победи в квалификации, дето вика Ники Михайлов дето не е играл 2 години и пуска титуляр Илиев от 2-ра дивизия в Китай или тоя дето не си направи труда да изгледа един мач от Евро до 19 или поне да прати някого .. жалко е
https://www.facebook.com/worldoftheshirts?fref=ts Луд колекционер на тениски :) :)

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Не съм уволнен, шокира Пенев

Мнениеот Eminem » 23 ное 2014 20:03

С големия черпак им сипа.

meteorit
Мнения: 901
Регистриран на: 23 мар 2013 20:39
Контакти:

Re: По БТВ Любо Пенев изпържи душманите си

Мнениеот meteorit » 23 ное 2014 20:03

БРАВО! Изключително точни коментари за всички от споменатите лица. Всички от тях реално са за затвора, същото като с хората, които управляват държавата.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта