Уволниха Любо Пенев!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22561
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Уволниха Любо Пенев!

Мнениеот NOMER14 » 24 ное 2014 22:27

защо написа:
КРАСОТА ВЯРА БОРБА написа:До като ,,героите от САЩ'' са начело на футбола ще е така.Някой сеща ли се за класиране на голям форум или гръмка победа в решаващ двубой със силен отбор.Само с думи не става ,иска се и акъл.Целият свят ни се смя за избора на Матеус,а Супата не е по-различен.За да си добър треньор е нужно да имаш спектър от качества,а не едно което да те отличава.


Последният път, като се класирахме, имахме поне половин отбор от футболисти, признати в Европа, ако не в света - Стилян Петров, Мартин Петров, Бербатов, Мариан Христов, в част от мачовете Балъков, Кишишев, който беше твърд титуляр в Премиършип, Пеев беше в Динамо К, Манчев правеше силен сезон в Лил, Божинов в Лече (той май не игра в квалификациите), Ивайло Петков беше във Фенербахче, Електричката игра в ЛЕ с Газиантеп... Има и още, дето не ми идват на акъла, ама ако се замисля, ще излязат още, сигурен съм. Сега връзката ни с по-сериозния футбол, не от най-висока класа, са тичачи като Миланов и Манолев. Ивелин Попов е повече футболист, ама не е тая звезда, която ни се ще. Все едно през 2004 най-големите звезди да бяха Ив. Петков и Гошко Пеев и треньорът да е виновен, че не е класирал тоя велик отбор.

Боримиров изработи дузпата срещу Белгия в София последния мач.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Уволниха Любо Пенев!

Мнениеот защо » 25 ное 2014 07:38

Да, ето него съм го забравил, човекът играеше в Бундеслигата, май след края на квалификациите, на полусезона се прибра в България, а 1860 изпадна.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта