Само в България!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

crappybg
Мнения: 8
Регистриран на: 01 апр 2009 13:06
Контакти:

Само в България!

Мнениеот crappybg » 01 апр 2009 13:25

Поводът да пусна тази тема е една друга , наскоро пусната тема в този форум -> ТАЗИ
Първо в нея са писани абсолютни глупости.Фен съм на Левски , но винаги първо гледам интереса на националният отбор , а И. Иванов със сигурност в бъдеще ще е важна част от него.Но това , което наистина ме провокира беше вечният спор Левски-ЦСКА.Феновете на Левски обидиха И. Иванов и веднага последва реакция на феновете на ЦСКА , които определиха бъдещите звезди на нашият национален отбор , които са произлезли от школата на сините , за пълни некадърници.
Та мисълта ми е - Защо мамка му трябва играчи като Иванов , Виданов, Чипев, Тонев, Тошев, Браников , Киров, Табаков, Генев, Балтанов, Гаджев, Н.Димитров, Б.Митрев, Ц.Димитров, Цачев, Домовчийски, Ивелин Попов и др. трябва да страдат от тъпата ни комплексарщина?Именно заради това никога националният ни отбор няма да бъде подкрепян , както във всички бели страни.Защо в името на нашата държавица поне веднъж не забравите клубните пристрастия и не подкрепите националите ни безрезервно вместо да ги делите на сини , червени , оранжеви , розови и какви ли още не?Толкова ли е трудно поне за няма и 2 часа да се превърнем в истински Българи?

Съжалявам ако темата ви се стори глупава , но чета форума от страшно дълго време и вече ми писна да чета глупости по адрес на младите ни таланти ...

Потребителски аватар
Miro
Мнения: 270
Регистриран на: 25 окт 2008 22:32
Контакти:

Re: Само в България!

Мнениеот Miro » 01 апр 2009 13:38

В дни като този не трябва да има Левски,ЦСКА и други,а трябва да се обедини,защото ще продължим да затъваме,а както всички знаем ОБЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА :!: :!:


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта