И. Иванов към Мъри - " Не искам в жалкото ти отборче"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Bully_Blue
Мнения: 497
Регистриран на: 28 сеп 2008 21:57
Контакти:

Re: И. Иванов към Мъри - " Не искам в жалкото ти отборче"

Мнениеот Bully_Blue » 01 апр 2009 23:27

Когато се говори за школи и таланти,чорбарите въобще да не гледат.Какви таланти имате,онова манекенче Тонев,бяга на едно място и ония Тошев,дето не може да подаде една топка.Вярно,имате и добри момчета,но те се броят на пръстите на едната ръка.Ще ви назова само един талант от нашата школа,който е по-перспективен от цялата ви школа и това се казва Ели Зизов. :)
Със синъо знаме в нашите ръце
Ще избием всичките свине
Нашата страна е БЪЛГАРИЯ
Шампион е ЛЕВСКИ СОФИЯ!

VelinKirchev
Мнения: 1
Регистриран на: 01 апр 2009 23:46
Skype: velinkirchev
Контакти:

Re: И. Иванов към Мъри - " Не искам в жалкото ти отборче"

Мнениеот VelinKirchev » 02 апр 2009 00:48

Ot vse sarce se molq i Blago Pri4eskata sega da se rasardi i da si tragne. Tozi momak daje zaslujava da igrae v edin otbor s Iv. Ivanov, koito mai si misli, 4e e futbolist ...xa xa xa. Moito mom4e (Van4o Sradlioto), tezi koito bqha na terena dnes edvali 6te vzemat hlqba na Ronaldo i Messi, no pokazaha, 4e sa maje i sa gotovi v takav truden moment da badat sploteni i boiki. Na vsi4ki ni e pove4e ot qsno, 4e sled vastanovqvaneto na Marto i Berba mestata na nqkoi mom4eta 6te iztinat, no vapreki tova se razdadoha. Ako ima nujda, moga da napomnq na "novoizgrqva6tata zvezda" Van4o Ivanov, 4e futbolistite sahranili 6ansovete na nacionalnia otbor za klasirane na SP v Afrika sa postignali tolkova (po otdelno a nqkoi i zaedno), kolkoto sam siguren, 4e toi daje ne me4tae, 4e 6te postigne. I za da ne sam golosloven 6te dama nqkolko primera:
D. Ivankov (GK)- Vanka, ako prez cqlata si kariera vkara6 10% ot golovete, koito e realiziral Mitko, to ti moje6 da si siguren, 4e ve4e si navar6il 85 god.
St. Manolev (DR)- ne e postignal ni6to zapomnq6to se vse o6te, no bade6teto e pred nego i se razdava za "jalkoto otbor4e"
R. Kishishev (DL)- Edno golqmo BRAVO. Vanka, sre6tu teb da se zati4a, pak 6te se razminete
Il.Stoyanov (DRC)- Edin mnogo obsajdan futbolist!!! Tova li cele6e i ti Vanka, mai ne se polu4i, a
I. Tomashic (DLC)- Edin ot nai-klasnite defanzivni futbolisti v otbora. Mislq, 4e sas Sasho Tun4ev sa nezamenimi.
D. Telkijski (MR)- Ne igrae v Chelsea ili Milan, no e edin ot malkoto balgarski igra4i igral s BG tim v champions league (edin turnir koito si gledal po televiziata)
Bl. Georgiev (ML)- Edinstveniq s kogoto moje6 da sedi6 na edna masa
St. Angelov (DMC)- Dokazan sastezatel, sa6to igral sre6tu Barcelona, Chelsea i Verder ... vse otbori, koito poznava6 ot mediite
St. Petrov (MC)- Pomoli go za edin aftograf, toi izpitva santimenti kam nastoq6tiq ti otbor i ima nqkakva veroqtnost da otklikne
Iv. Popov (FC)- I toi kato St. Manolev nqma ni6to protiv da igrae za "jalkoto otbor4e", ta daje vkara edin ot golovete
D. Rangelov (ST)- Dade mu se 6ans i toi go izpolzuva ne lo6o
substitution:
D.Todorov (DR,MR)- igra malko
V.Dimitrov (MR,ML,MC,AMR,AML,AMC,FC)- Taka i ne se prevarna v osnovna figura na otbora, no za razlika ot teb ima majki polov organ i ne mranka kato o6tipana moma
D. Makriev (ST)- Az li4no mislq, 4e ako se dobliji6 na samo nqkolko svetlinni godini ot nego, kato profesionalizam, pone mojesh da stane6 4ast ot podra6kata na stadiona ... da mete6 sled ma4a na "jalkoto otbor4e", naprimer :) Edvali moje6 da se razvie6 tolkova, no vse pak dnes e 1april i ako sega ne pome4tae6, koga.
Jelaq na samozabraviliq se za6titnik mnogo zdrave i profesionalni uspehi v rodnata "A" grupa i neka zapali sve6ti4ka za licenza :D

[warning]Пиши на Кирилица![/warning]


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта