Ще ходите ли на мача?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

miro101
Мнения: 4
Регистриран на: 18 фев 2009 00:54
Контакти:

Re: Ще ходите ли на мача?

Мнениеот miro101 » 31 мар 2009 02:21

Кур за ТВ зрителите! Който може- на стадиона, който има основателна причина да не ходи то е ясно. Иии да надиграхме Ейре, колкото и да не ви се вярва, и да момчетата за пръв път от 3 некадърни тренйора насам показаха характер на български лъвчета. Не лъвове, все още :)

Потребителски аватар
L_Messi
Мнения: 2649
Регистриран на: 29 мар 2009 11:50
Контакти:

Re: Ще ходите ли на мача?

Мнениеот L_Messi » 31 мар 2009 02:22

Аз май ще успея да отида в последния момент, но дано да има останали билети :D

THe_CaPTaIn
Мнения: 32
Регистриран на: 30 дек 2008 21:46
Контакти:

Re: Ще ходите ли на мача?

Мнениеот THe_CaPTaIn » 31 мар 2009 08:25

Там сме много ясно,Мощно утре в "Г"
Не вярвам повече от 15 000 да има утре за съжаление :evil:

Потребителски аватар
емо73канар
Мнения: 1226
Регистриран на: 07 ное 2008 21:33
Контакти:

Re: Ще ходите ли на мача?

Мнениеот емо73канар » 31 мар 2009 09:16

Само да кажа ,че ако мачът беше на стадион Пловдив гаранция ,че стадиона щеше да е пълен до край,жалкото обаче е ,че такъв стадион се роши само и само да няма по голям стадион от националният. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Потребителски аватар
ivanski_95
Мнения: 54
Регистриран на: 23 фев 2009 19:51
Контакти:

Re: Ще ходите ли на мача?

Мнениеот ivanski_95 » 31 мар 2009 09:18

Milenchoy написа:
puhisamolevski написа:С тая игра в Дъблин няма как да не отида... ;)


Не се заблуждавай от това, което чуваш от медиите, половината отбор беше трагичен и само с късмета и невероятните спасявания на Иванков измъкнахме равен. Не знам какво беше това студио след мача, тия се радваха все едно сме се класирали на финалите :shock:

По темата: Телевизия и бири 8-)

:o е ти какво искаш ве аве не мога да ви разбера аз вас не сме играли добре ако погледнем играчите на БЪЛГАРИЯ каде играят и играчите на ирландия нашите половината в БЪЛГАРИЯ останалите израел и япония! а тяхните в премиършип и един двама в чампиъншип е ние сме по-добри по вс показатели нали но това не е толкова важно важното е че играхме по-добре от тях не зависимо каде играят нашите играчи и техните просто си бяхме мн мн мн по-добри от тях БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Ще ходите ли на мача?

Мнениеот ros » 31 мар 2009 09:25

THe_CaPTaIn написа:Там сме много ясно,Мощно утре в "Г"
Не вярвам повече от 15 000 да има утре за съжаление :evil:

Още не съм си взел билет НО И АЗ ЩЕ ДЪМ ПРИ ВАС. И всеки фен със знаме
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
Kobra666
Мнения: 624
Регистриран на: 16 ное 2008 21:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ще ходите ли на мача?

Мнениеот Kobra666 » 31 мар 2009 14:14

Lucas написа:Ей цигане ти ли ще ми казваш какво да говоря и какво да мисля? А за кюрда ще те размажа мангал подуенски.



Мястото на такива кибер плъхове като тебе е в Турция ,ходи да викаш за техния национален отбор ..то за теб друг и няма ;) Перфектно ще направиш , скрии се в някоя дупка ..истинските фенове на БЪЛГАРИЯ на стадиона!
ЛЕВСКАР до гроб!

Lucas
Мнения: 53
Регистриран на: 31 мар 2009 10:51
Контакти:

Re: Ще ходите ли на мача?

Мнениеот Lucas » 31 мар 2009 14:57

Показателно е че ми изтриха коментара. Сигурно сте много доволни, ами да аз не обичам Мури и Уефски нито пиклите дито вика. В турция мога и да отида защо не? Какъв си ти да ми определяш. Интернет плъхове са тия които не приемат чуждо мнение, като тебе например.

Потребителски аватар
Kobra666
Мнения: 624
Регистриран на: 16 ное 2008 21:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ще ходите ли на мача?

Мнениеот Kobra666 » 31 мар 2009 16:05

Твоето не е мнение , болестно състояние е . Защото БЪЛГАРИЯ е национален отбор ...цска-р е едно , чорбар ,който вижда навсякъде синьо от комплекси е друго,т.е ти.Щом футболист облече националната фланелка не е нито син , нито червен.И аз не ОБИЧАХ Пламен Марков или ХРИСТО СТОИЧКОВ/като треньор , знае се какъв футболист беше/ начело на отбора , но го подкрепях на стадиона! Сещаш ли се каква е разликата да си фен , българин ..или хейтър като тебе ;) Затова е болест :)Стой си у дома , там ти е мястото ;)
ЛЕВСКАР до гроб!

Fonzky
Мнения: 73
Регистриран на: 17 фев 2009 17:24
Контакти:

Re: Ще ходите ли на мача?

Мнениеот Fonzky » 31 мар 2009 16:45

Нема кво да обясняваш простото прасе си е просто националния е над всичко ама те са свикнали да се крият и да са силни по форумите


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта