Станимир Стоилов: Националният отбор не е обичан достатъчно

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
hlucho
Мнения: 2477
Регистриран на: 26 юни 2008 14:04
Местоположение: София
Контакти:

Станимир Стоилов: Националният отбор не е обичан достатъчно

Мнениеот hlucho » 30 мар 2009 17:08

„Българският национален отбор според мен не е обичан достатъчно", заяви на пресконференцията селекционерът Станимир Стоилов, предаде репортер на Агенция "Фокус". - Да, не винаги резултатите са такива, каквито ни се иска, но и при Стоичков и Марков имаше нападки, защото са взети определени играчи. Но затова е селекционерът, за да преценява кои играчи да вика. Футболистите и журналистите трябва да са едно цяло. Усещам напрежение в определени играчи, които са поставени постоянно на обстрел и това не трябва да е така. Англия не се класира за световно първенство, а те измислиха футбола и са имали първенство, когато ние правим Априлско въстание. Бекъм обаче пак е в състава и като гледам играят същите, както преди”, заяви Стоилов.
Някои се лекуват с Fervex, други с Coldrex, а трети с Durex!

Потребителски аватар
hlucho
Мнения: 2477
Регистриран на: 26 юни 2008 14:04
Местоположение: София
Контакти:

Re: Станимир Стоилов: Националният отбор не е обичан достатъчно

Мнениеот hlucho » 30 мар 2009 17:10

Това поколение провали 3 квалификации! И кой от наще футболисти може да се сравнява с Бекъм!
Някои се лекуват с Fervex, други с Coldrex, а трети с Durex!

Потребителски аватар
chekora
Мнения: 210
Регистриран на: 01 дек 2008 17:00
Контакти:

Re: Станимир Стоилов: Националният отбор не е обичан достатъчно

Мнениеот chekora » 30 мар 2009 17:22

Въпроса трябва да си го зададат хората отговарящи за националния отбор :!:
ЧЕРВЕНА ЗОНА Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Carpy
Мнения: 491
Регистриран на: 25 мар 2009 18:05
Контакти:

Re: Станимир Стоилов: Националният отбор не е обичан достатъчно

Мнениеот Carpy » 30 мар 2009 17:40

Може би защото огромната част от народа не може да се асоциира с отбора. Тоест не може да го припознае като свой собствен (разбирай национален). И Мъри няма право да дава пример с Англия. Там няма постоянни национали както у нас. Там може да си никой и след 5,6 силни мача ставаш национал. Пример - Арън Ленън онзи ден. Момче на 20 години от Тотнъм, което след серия много силни мачове за клубния си отбор започна като титуляр онзи ден. Та значи в Англия може да станеш национал ако играеш силно в клуба си, а у нас не. У нас за да си национал трябва да си играл при Мъри по едно или друго време или да притежаваш класа която няма как да бъде пренебрегната както Стилиян.

Не ме разбирайте погрешно. Нямам нищо против момчетата от Левски или Литекс. Нека не забравяме, че през 94 година почти цялата защита беше синя (евала на Пената, той ги разбира тези неща). Това което ме дразни е пренебрегването на футболисти играещи силно за сметка на клубни пристрастия и необясним фаворитизъм. Аз лично си мисля, че ако двойката централни защитници беше Иван Иванов и Кирил Котев нямаше да допуснем този левашки гол.

Потребителски аватар
Sleepwalker
Мнения: 1237
Регистриран на: 25 мар 2008 09:47
Местоположение: Шумен
Контакти:

Re: Станимир Стоилов: Националният отбор не е обичан достатъчно

Мнениеот Sleepwalker » 30 мар 2009 17:58

Carpy написа:Може би защото огромната част от народа не може да се асоциира с отбора. Тоест не може да го припознае като свой собствен (разбирай национален). И Мъри няма право да дава пример с Англия. Там няма постоянни национали както у нас. Там може да си никой и след 5,6 силни мача ставаш национал. Пример - Арън Ленън онзи ден. Момче на 20 години от Тотнъм, което след серия много силни мачове за клубния си отбор започна като титуляр онзи ден. Та значи в Англия може да станеш национал ако играеш силно в клуба си, а у нас не. У нас за да си национал трябва да си играл при Мъри по едно или друго време или да притежаваш класа която няма как да бъде пренебрегната както Стилиян.

Не ме разбирайте погрешно. Нямам нищо против момчетата от Левски или Литекс. Нека не забравяме, че през 94 година почти цялата защита беше синя (евала на Пената, той ги разбира тези неща). Това което ме дразни е пренебрегването на футболисти играещи силно за сметка на клубни пристрастия и необясним фаворитизъм. Аз лично си мисля, че ако двойката централни защитници беше Иван Иванов и Кирил Котев нямаше да допуснем този левашки гол.


Не забравяй,че едно е да изиграеш 5-6 силни мача в Англия, а съвсем друго в България. Един нападател в А група с малко повече късмет може да вкара 6-7 гола в 3 мача примерно(особено ако играе с 3 слабака последователно) и веднага може да му се лепне етикета "супер нападател". Да,ама 2 гола срещу Беласица или Ботев в момента не са кой знае какво мерило за класа,нали?Така че както Мъри не бива да прави сравнения с Бекъм,така и ние не трябва да правим сравнения с английското първенство. ;)
Изображение

Потребителски аватар
Carpy
Мнения: 491
Регистриран на: 25 мар 2009 18:05
Контакти:

Re: Станимир Стоилов: Националният отбор не е обичан достатъчно

Мнениеот Carpy » 30 мар 2009 18:12

Sleepwalker написа:
Carpy написа:Може би защото огромната част от народа не може да се асоциира с отбора. Тоест не може да го припознае като свой собствен (разбирай национален). И Мъри няма право да дава пример с Англия. Там няма постоянни национали както у нас. Там може да си никой и след 5,6 силни мача ставаш национал. Пример - Арън Ленън онзи ден. Момче на 20 години от Тотнъм, което след серия много силни мачове за клубния си отбор започна като титуляр онзи ден. Та значи в Англия може да станеш национал ако играеш силно в клуба си, а у нас не. У нас за да си национал трябва да си играл при Мъри по едно или друго време или да притежаваш класа която няма как да бъде пренебрегната както Стилиян.

Не ме разбирайте погрешно. Нямам нищо против момчетата от Левски или Литекс. Нека не забравяме, че през 94 година почти цялата защита беше синя (евала на Пената, той ги разбира тези неща). Това което ме дразни е пренебрегването на футболисти играещи силно за сметка на клубни пристрастия и необясним фаворитизъм. Аз лично си мисля, че ако двойката централни защитници беше Иван Иванов и Кирил Котев нямаше да допуснем този левашки гол.


Не забравяй,че едно е да изиграеш 5-6 силни мача в Англия, а съвсем друго в България. Един нападател в А група с малко повече късмет може да вкара 6-7 гола в 3 мача примерно(особено ако играе с 3 слабака последователно) и веднага може да му се лепне етикета "супер нападател". Да,ама 2 гола срещу Беласица или Ботев в момента не са кой знае какво мерило за класа,нали?Така че както Мъри не бива да прави сравнения с Бекъм,така и ние не трябва да правим сравнения с английското първенство. ;)


Неиздържан аргумент. С какво 6-7 гола у нас са по-малко от 6-7 гола в Израел (Макриев и Камбуров)? С какво мачове за отбори средняци в Израел са по-добър атестат за качествата от мачове за шампиона на България (Топчо, Томашич, Коловати, Иванов и Котев)?

Поддържам мнението си, че не това са най-добрите футболисти в момента и именно затова хората не припознават този отбор за свой. Чудно ми е какво ще прави Мъри догодина, когато същият този Иван Иванов заиграе живот и здраве във Висшата Лига. Какви доводи ще изтъкне тогава за да предпочете отново доказани инвалиди като Коловати и Томашич пред Иванов.

Потребителски аватар
kronos
Мнения: 387
Регистриран на: 24 юли 2008 09:46
Контакти:

Re: Станимир Стоилов: Националният отбор не е обичан достатъчно

Мнениеот kronos » 30 мар 2009 18:16

НАЙ-ЛОШОТЕ Е, ЧЕ Е ПРАВ :!: :!: :!: :!: :!:
BE STRONG

ЛЕВСКИ - САМИ СРЕЩУ КОМПЛЕКСАРИТЕ!

Kobe Bryant: "If you see me in a fight with a bear, pray for the bear."

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Станимир Стоилов: Националният отбор не е обичан достатъчно

Мнениеот MoNteSo » 30 мар 2009 18:24

Наистина не е обичан достатъчно.За съжаление това важи най-вече за футболистите!

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: Станимир Стоилов: Националният отбор не е обичан достатъчно

Мнениеот sedem_!_dva » 30 мар 2009 18:31

Carpy написа:
Sleepwalker написа:Не забравяй,че едно е да изиграеш 5-6 силни мача в Англия, а съвсем друго в България. Един нападател в А група с малко повече късмет може да вкара 6-7 гола в 3 мача примерно(особено ако играе с 3 слабака последователно) и веднага може да му се лепне етикета "супер нападател". Да,ама 2 гола срещу Беласица или Ботев в момента не са кой знае какво мерило за класа,нали?Така че както Мъри не бива да прави сравнения с Бекъм,така и ние не трябва да правим сравнения с английското първенство. ;)


Неиздържан аргумент. С какво 6-7 гола у нас са по-малко от 6-7 гола в Израел (Макриев и Камбуров)? С какво мачове за отбори средняци в Израел са по-добър атестат за качествата от мачове за шампиона на България (Топчо, Томашич, Коловати, Иванов и Котев)?

Поддържам мнението си, че не това са най-добрите футболисти в момента и именно затова хората не припознават този отбор за свой. Чудно ми е какво ще прави Мъри догодина, когато същият този Иван Иванов заиграе живот и здраве във Висшата Лига. Какви доводи ще изтъкне тогава за да предпочете отново доказани инвалиди като Коловати и Томашич пред Иванов.


В момента Мъри е преценил, че тези хора ще му свършат работа, той е селекционера. Каква е гаранцията, че Иван Иванов ще свърши повече работа от Томашич или Котев от Коловати, каква е гаранцията, че нямаше да допуснат и те един гол. Разбирам да говорим например за Видич и Бранислав Иванович (от Сърбия) защитници на Юнайтед и Челси, а ние говорим за двама защитници от ЦСКА, които нямаха никаква работа в 4 мача от първенството до момента. Каква е и гаранцията, че Камбуров ще се представи по-добре от Макриев, това може и да стане, но Мъри е треньор и той ще носи отговорността след това, ако не се класираме за баражите, а докато имаме шанс аз му вярвам на 100 % и ще подкрепям националите докрай.
За мен няма значение кой ще е извикан да защитава честта на България, ако той се раздава на терена и играе на предела на възможностите си, аз оценявам това, както беше в мача с Ейре. Ако ще и извиканите да са Илиев, Котев и Иван Иванов, Тошко Янчев, дори и Бадема и Янев, ако ще и титуляри да са Данчо Тодоров и Велизар Димитров или който и да е друг от Черно море, Локо СФ и т.н пак ще подкрепям отбора. Ще викам с цяло гърло за България и няма и да си помисля да обсъждам преди толкова важен мач повиканите от селекционера и да псувам Мъри(или който и да е начело) и футболистите, а думите на Мъри говорят красноречиво в какво положение живеем в България и каква нация сме...
NON MOLLARE MAI

red_ultrass
Мнения: 6
Регистриран на: 24 мар 2009 16:32
Контакти:

Re: Станимир Стоилов: Националният отбор не е обичан достатъчно

Мнениеот red_ultrass » 30 мар 2009 18:34

не е затова триабваше да доиде чужданец и да се оправат нештата
как да ходиа ,какжо да видиа,кайете
коловати,топ4о или томашич
кои .
мъпи направи така че положин бг. да не ходи на мача само с изваждането на ижан от групата
тои сас сигурност е по добар от заштитниците които са в момента в отбора


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта