СТИЛИЯН ПЕТРОВ-СТЕНЛИ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

СТИЛИЯН ПЕТРОВ-СТЕНЛИ

Мнениеот zlatan » 30 мар 2009 15:25

АЗ съм просто възсхитен от стенли напомни за краси балъков в онзи исторически мач срещу германия за световното,когато в 89мин краси спринтираше към нашето нак. поле за да помогне на защитата.та темата ми за стилян е точно заради това че той игра със сърце и душа за БЪЛГАРИЯ.Тук не става въпрос за това кой ги бил надъхал кой е бил капитан просто се върна истинският стенли.да е жив и здрв да ни радва той и марто, бербо и валери още много години.успех момчета в сряда.КЛУБОВЕТЕ СЕ СМЕНЯТ ПОЧТИ ВСЯКА ГОДИНА ,НО ДЪРЖАВАТА Е САМО ЕДНА КОЯТО И ДА Е ТЯ.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
kronos
Мнения: 387
Регистриран на: 24 юли 2008 09:46
Контакти:

Re: СТИЛИЯН ПЕТРОВ-СТЕНЛИ

Мнениеот kronos » 30 мар 2009 15:36

ТОВА БЕШЕ НАЙ-ДОБРИЯ МАЧ ЗА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР НА СТЕНЛИ :!: :!: :!:
BE STRONG

ЛЕВСКИ - САМИ СРЕЩУ КОМПЛЕКСАРИТЕ!

Kobe Bryant: "If you see me in a fight with a bear, pray for the bear."

Enravota
Мнения: 918
Регистриран на: 22 яну 2009 17:40
Контакти:

Re: СТИЛИЯН ПЕТРОВ-СТЕНЛИ

Мнениеот Enravota » 30 мар 2009 15:54

КОето си е факт си е факт.
2 сърца имаше в събота Стенли.
Поведе отбора

Потребителски аватар
msm
Мнения: 2243
Регистриран на: 04 юни 2008 13:58
Местоположение: БЯЛА СЛАТИНА
Контакти:

Re: СТИЛИЯН ПЕТРОВ-СТЕНЛИ

Мнениеот msm » 30 мар 2009 15:58

Ето с това, съм напълно съгласен. Наистина, Стилиян беше мотора на отбора в този мач. Много топки минаха през него, успяваше да се пребори с по-няколко противници, негов беше първия точен удар във вратата на Ейре, негов бе и неточния удар от който стана автогола. С две думи, той беше човекът отбор в този мач. Някой побързаха да го клеймосат , като вечния капитан, но аз бих му пожелал винаги да се раздава по тоя начин, независимо дали е с кап.лента или без нея. Наистина бих се радвал, ако и другите футболисти покажат такова себераздаване и воля за победа, въпреки че не са капитани. Пожелавам му , мача със Кипър, да го изиграе на още по-големи обороти и с още по-голям КПД.

Потребителски аватар
dimito
Мнения: 63
Регистриран на: 06 сеп 2008 08:09
Контакти:

Re: СТИЛИЯН ПЕТРОВ-СТЕНЛИ

Мнениеот dimito » 30 мар 2009 16:01

всеки има спад във формата, дано на стенли му предстоят само хубави моменти в националния.... СТЕНЛИ ти винаги си бил добър......
Дори живота си да прекарам в мизерия и нищета, ЛВСКАР завинаги оставам ЛЕВСКАР дори и след смъртта...
В отбора си вярвам аз докрай, чака ни нов възход

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: СТИЛИЯН ПЕТРОВ-СТЕНЛИ

Мнениеот drughi » 30 мар 2009 16:19

Да, Стенли винаги е бил един от най-всеодайните играчи в национала, като веки друг и той е имал слаби моменти, но неможе да се отрече неговото себераздаване на терена 8-)
Изображение

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: СТИЛИЯН ПЕТРОВ-СТЕНЛИ

Мнениеот Old_death » 30 мар 2009 16:38

Стенли наистина изигра един от най-добрите си мачове в отбора.Радвам се за него и дано продължи да играе така.Дали само липсата на капитанската лента е била причина за недобрата му игра през последните мачове?
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

cvetan
Мнения: 698
Регистриран на: 17 авг 2008 22:40
Контакти:

Re: СТИЛИЯН ПЕТРОВ-СТЕНЛИ

Мнениеот cvetan » 30 мар 2009 17:01

Old_death написа:Стенли наистина изигра един от най-добрите си мачове в отбора.Радвам се за него и дано продължи да играе така.Дали само липсата на капитанската лента е била причина за недобрата му игра през последните мачове?

Ако е така - жалко ! даже много жалко!!! щото съм му фен, а номерата на Тинката ги помним ....

Потребителски аватар
zalojnik
Мнения: 181
Регистриран на: 23 фев 2009 21:42
Контакти:

Re: СТИЛИЯН ПЕТРОВ-СТЕНЛИ

Мнениеот zalojnik » 30 мар 2009 17:36

стилиян и кишишев ме изненадаха с играта си---наистина има можещи и неможещи, а не стари и млади
Пловдив-люлката на българските таланти

Потребителски аватар
АСМ1899
Мнения: 622
Регистриран на: 05 юни 2008 11:41
Контакти:

Re: СТИЛИЯН ПЕТРОВ-СТЕНЛИ

Мнениеот АСМ1899 » 31 мар 2009 00:16

Поклон за Стенли, но имам чувство, че трябва да ги няма Бербатов и Мартин за да покаже какво може! Като и те са там не е същият като снощи, даже с нищо не напомня на това! Ако решим тоя проблем ще осатне само защитата! То ние кога ли сме имали защита в последните 10 години????
Вие сте млада и красива, имате 2 висши образования, владеете перфектно 3 езика, имате руса коса, дълги крака и чаровна усмивка и искате да вземате заплата между 5 и 10 хиляди лева? Вървете на майната си! На нас ни трябва арматурист!


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта