може и да не излезнат сметките

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
XTaz
Мнения: 209
Регистриран на: 16 мар 2009 14:20
Контакти:

Re: може и да не излезнат сметките

Мнениеот XTaz » 29 мар 2009 15:56

Ticha написа:
Borussia написа:След снощния мач, почнахме всички да смятаме... как Ирландия ще падне в сряда а ние ще ги настигнем или дори при равен на италия имаме шансове... и аз посмятах ама нещо трудно излизат тия сметки. На нас ни остават 6 мача до края, да кажем, че спечелим всичко без мача с италианците т. е. 15 точки стават общо 19. Ирландците имат 5 до края губят от нас и италия като гости и печелят останалото т. е. 9 точки общо 20 и ирландците и отиват на бараж. А това е един от най–възможните варианти. А чудеса в италия трудно бихме сторили. Така, че сметките ни са без кръчмар, а кръчмаря в случая е Ейре. За да имаме шанс трябва да спечелим всичко, и пак да чкаме на другите, май малко трудно...
Хаиде оптимистите даите мнение!
Щото моя оптимизъм нещо снощи намаля....


Прав си. Сметките ти са точни. Лошото е че преди Ирландия - Италия, италианците може би вече ще са се класирали на първо място в групата и е възможно да не се напрягат много в този мач. Така че не всичко зависи от нас. Единствено ако вземем мача с Италия тогава може сами ще си държим съдбата в наши ръце.

много точно. Остава да се надяваме, че Ирландия ще се издъни някаде, например в Кипър, а ние бием до края, без мача с Италия. Сложно, но не невъзможно
Да знаеш как се прави, не е трудно. Трудно е, да го направиш

Потребителски аватар
Lyubooo
Мнения: 1988
Регистриран на: 08 окт 2008 08:11
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: може и да не излезнат сметките

Мнениеот Lyubooo » 29 мар 2009 15:59

и аз така мисля че все пак много нещо се надяваме на разни теории без да се обръща внимание на реалноста!
няма нищо лошо да си оптимист, ама все пак не се ли говореше че ни трябва победа при гостуването на ЕЙРЕ, а изведнъж ни уреди и равенството!
и аз смятам че гостуването на Италия в Дъблин, ще е протоколно и ако ирландците се напънат ще си вземат 3-те точки, защото не са шушомиги като Пл.Марков и да почнат да целуват краката на СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН!
Хубавото е че съвсем скоро е домакинството ни на Ейре, така че рано-рано ще видим на къде вървим!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Sole
Мнения: 4558
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: може и да не излезнат сметките

Мнениеот Sole » 29 мар 2009 16:03

При всички случай минаваме ирландците,НО при положение,че Италия не полегне на Ейре,заради Трапатони.Очаквам Италия да бият у дома,а после в Ейре след като са се класирали да отидат с резервите и да дадат мача. :roll:

Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Re: може и да не излезнат сметките

Мнениеот Ticha » 29 мар 2009 16:08

Сега най-важното е да бием Кипър, за да останем в играта. До следващия ни мач има повече от два месеца и да се надяваме че тогава няма да имаме толкова проблеми с контузии. Видяхме че Ирландия са отбор от средна европейска класа и със завръщането на контузените ни футболисти би трябвало да ги отнесем през месец юни. Така че сега най-важното е да бием Кипър и "с половин гол разлика", както казва Пената. :D

Потребителски аватар
Borussia
Мнения: 141
Регистриран на: 04 окт 2008 17:28
Контакти:

Re: може и да не излезнат сметките

Мнениеот Borussia » 29 мар 2009 16:13

Ами италианците са идиоти, обикновено като се класират и не си дават зор, пример интер в шампионската лига, а някои колеги са прави. Не е сигурно, че ще спечелим всичко. На теория е лесно ама на практика..., макар, че не би ме учудил и силен мач на наще срещу Италия там, ние обичаме да се хвърляме на силните... ама се притеснявам как ще играем срещу слабите... Всеки си спомня, че не играхме на европейско заради мачовете с албанците..., а и да стигнем до бараж, кои казва, че ще го минем...
Остава да искаме добра игра и себераздаване а каквото стане, ако не се класираме с добра игра поне няма да ме е толкова...

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: може и да не излезнат сметките

Мнениеот RedeviL » 30 мар 2009 03:47

Надеждата я имаме,но сметки е прекалено рано да се правят.Като изключим Италия другите отбори са с поизравнен потенциал.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта