Революционна промяна за националния отбор

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Революционна промяна за националния отбор

Мнениеот Непринуден » 16 сеп 2019 01:29

goshopileto написа:Ако има републиканско първенство по поставяне на отрицателни епитети, ти ще си безапелационен шампион. Ще трябва да ти издигнем кандидатурата за шеф на БФС, защото явно знаеш как да оправиш футбола у нас.


Що бе, той за много неща във форума е прав, но нормално по-умните се отличават и това не се харесва на масата, стадото и веднага получава обществено/форумно заклеймяване.

Това с поглъщането на емигранти е доказана и прилагана от по-умните държави теория още от 19 век. Само дето не се прави на ангро, а подборно. Да не би на Америка да са и дошли лошо десетките специалисти от нацистка Германия избягали след Втората световна война? Тия работи с визите в политиката или преди минимума изиграни мачове за националния отбор, за да играеш на острова, са само за отсяване на плявата. Иначе идва наплив на масите, което определено не е желано.

Преди седмици попаднахме на спешна помощ на лекар, който ми приличаше от арабски произход по вида и разваления българси език........но беше добър специалист и съм много доволен. Какво предлагаш когато българските наистина специалисти са на Заапад и ги няма, а тук са останали работещи отдавна достигнали пенсионна възраст лекари поради липса на кадри?
Изключетелен късмет съм имал, че въпросния лекар по пътя на бягството си от кой знае коя държава подпалена от американсите външни интереси се е спрял по пътя си тук, а не е продължил още по на запад. Като знам и какви са условията при нас цяло чудо е, че и сега не го прави. И това без усилия на държавата ни да привлече такива. Аз съм За.
Германия не се свени да ни краде сестрите да им гледа умиращите пенсионери без предубеждения, че не са тевтонки, а славянки. И нашите светли момичета и жени бършат лайната там вместо да ги имаме тук.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта