ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21506
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България /07.06/ 21:45

Мнениеот metodito » 08 юни 2019 21:02

peliforewer написа:
metodito написа:
NOMER14 написа:Хубавото в цялата работа е, че от поколението САЩ'94 Бала е последния, който се пробва в националния като треньор.

Дано си прав, понеже те могат да повторват, потретват. Аз не знам Балъка ще има ли успех. А и в група с Англия и Чехия, не съм сигурен какво е успех. Третото място не ми е като успех много... Просто се учудвам как беше сринат национала и треньора му с един мач. Аз имам само една критика към него: да излезеш с трима защитника срещу Чехия... не е сериозно. Играхме реално с трима в защита и с двама халф-бека. Получих дежавю от Топчо. И дввамата са гледали италиански мачове явно. Супер, ма едно е да гледаш, друго е да го правиш. Нямаме изпълнителите за 3-5-1-1. И такива формати там ги учат още по школите. Според мен още на полувремето трябваше да промени схемата.
И още нещо: това беше офанзивния вариант на 3-5-2 (1-1). :oops:

От тази Чехия и Черна гора и Косово ще взимат точки,помни ми думите.


Ами, смятай щом вчера можеше да завършим наравно. И аз това написах преди - тея, ако бяха качествени, 7-1 не ни мърдаше. И в защита са големи паникьори, мисля. Единствено тоя Шик е класа. Истинска класа. А Косово са ми смешни. Тея ги хващаш от първата минута, главата във водата и се насират. Два гола и доиграваш мача. Надцениш ги като нас и ще ти се качат на главата. Само бой по канчето.

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот hd29 » 08 юни 2019 22:50

peliforewer написа:
Red Warrior написа:
rebelheartous написа:
hd29 написа:Балъков се изложи тотално снощи.Помним треньорските му подвизи още от времето му в Черноморец,но тук определено достигна нови висини.Така и не разбрах каква бяха тези комични разигравания на топката в нашето поле.Още в първите 15 мин се видя,че подобно изнасяне на топката е непосилно за играчите ни в защита и халфовата линия и въпреки това продължиха да се излагат до края на мача.Събрани на куп толкова посредствени играчи в националния отбор аз не съм виждал никога.Те играят в някакви пародиии и втори осмици той национали ги прави смях.


Това беше първият мач на Бала в националния.

Изказването на Балъков, че играта му е харесала, на теб как ти се струва?

Опитва се да запази спокойствие в отбора преди мача с Косово който се явява много важен за надеждите ни поне да сме в играта в квалификацията.Сигурен съм че му е ясно че се е провалил с решенията си за мача с Чехия,малко в повече ми дойде прозрението му че Сърмов направил перфектен мач :) .

Какво спокойствие бе,след подобен мач да бръщолевиш глупости ,тоя за малоумни ли ни мисли.

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1699
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот Blagoy » 09 юни 2019 07:42

Оставете другито, но супер странен състав...
Как ще имъкнеш нещо от Чехия с играчи от Дунав, Славия и Етър? Тоя Карабельов какви точно качества има, за да е в националния? Беше трагичен. Сърмов - също. Чунчуков поне малко се стара, но и той няма качества за националния, както и като цяло Иса, върпреки гола му и силното първо полувреме. На Мартин Минчев му гледам статистиката - за 27 мача има 2 гола и 3 асистенции в слабото българско първенство. Извинявайте, но ако това ни е най-големия талант... Вярно е, че момчето е едва на 18 години, но има още много да се доказва, за да е в националния.
Мисля, че някои играчи играещи и трениращи все пак в истински отбори в чужбина не бяха повикани. Георги Миланов е несменяем титуляр във Види, нямаше да е по-зле от един Минчев със сигурност. Николай Димитров, Славчев, Гълъбинов къде са? Карабельов, Сърмов и Чунчуков по-добре ли са от тях?
И е крайно време да почнат да се налагат момчета, които още от малки тренират по школите на големи отбори на запад, за да не вземем да ги изгубим за сметка на някой друг национален отбор. Говоря за хора като Кун Теменужков и Илия Груев-младши.
[center]Изображение[/center]

drvasko98
Мнения: 7092
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България /07.06/ 21:45

Мнениеот drvasko98 » 09 юни 2019 08:33

Когато се коментират кадрите решения на националния селекционер и взетите играчи, аз си затварям очите и се мъча да си представя как би изглеждал големия мач на всеки един от във формата му от последния сезон. Ако мога да си представя нещо позитивно, играчът има някакво място на теория в отбора. За Сърмов, Ники, Иса (въпреки, че вкара хубав гол), дори Ивелинчо нищо не мога да си представя. Неделев може и да е слаб, но има уникални футболни отигравания, които директно водят до голове. Не е Роналдо и не ги прави всеки мач, но той е единственият 100 % титуляр в националния, заедно с Бодуров.
Никой не коментира нещо друго, с което се изложи Балъка. Взел си 18 годишно момче и си решил да го хвърлиш титуляр, нямаш право да ти е първа смяна и да го сменяш преди 60та минута. Като си го пуснал, значи вярваш в качествата му и го държиш. Ако не играе добре на полувремето му казваш какво не е ОК и му даваш 15-20 минути да се оправи и чак тогава го вадиш евентуално

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот bilyaletdinov » 09 юни 2019 11:47

Ицата със Стилян, Мартин, Бербатов, Божигол и още качествени футболисти ядеше по 3-4 гола в квалификациите от Швеция. Айде малко по-сериозно.
Сега титуляри са Малинов и Сърмов...това говори достатъчно.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Dust
Мнения: 8290
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот Dust » 09 юни 2019 13:04

k_oleto написа:Хаха, ми те ако изхвърлят Черна Гора, остава да помислим какво ще правим с Косово и с Чехия.
Най-добрият развой за нас е да: изхвърлят Черна Гора, а в знак на протест, Косово да напуснат сами. Тука бием Чехия с 1:0, след като се купили съдията и играем два протоколни мача с Англия. Само така може да се класираме.

Май-хубавият развой е играем футбол и да не искаме наказания на тоя или оня.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3543
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот rebelheartous » 09 юни 2019 13:11

Като цяло не разбирам защо коментират хора, които не са гледали 1 мач от А група. Нямат право.

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3749
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот Jürgen » 09 юни 2019 15:19

Blagoy написа:И е крайно време да почнат да се налагат момчета, които още от малки тренират по школите на големи отбори на запад, за да не вземем да ги изгубим за сметка на някой друг национален отбор. Говоря за хора като Кун Теменужков и Илия Груев-младши.

То те играят още за вторите отбори, представям си Германия и Англия/Испания как се избиват за тях - същото като Еди Йорданов [strike]с Уругвай :mrgreen:[/strike]
Последна промяна от Jürgen на 10 юни 2019 10:16, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот ImmortaL_1000 » 09 юни 2019 17:43

Ся гледайте излагацията срещу Косово сигурно ще направим някой рекорд . :lol:
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот samobotev » 10 юни 2019 05:40

Много хейтари тука. Слаби, бездарни и за нищо не ставали. Еми може и такива да са ама са си наши и плод донякъде на нашата система в България.
Лично според мен Балъков допусна две грешки които му костваха и мача. Едната беше синчето на вратата, реално втория гол си беше в голяма степен вратарска, слаб удар в средата на вратата, а какво правеше синчето толкова напред и встрани никой не разбра. И другата му грешка беше да сложи толкова ниски играчи като сърмов и Малинов в центара. Много ясно че високите и здрави Чехи ще обират всички високи топки и от там ще създават доста повече положения за гол. Просто си ни прегазиха в центара не с някаква кой знае каква класа, а само и единствено с физика.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта