Най-слабият национален на БГ в историята!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20435
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Най-слабият национален на БГ в историята!

Мнениеот Drunken_Master » 07 юни 2016 13:23

То е ясно,че с тия,които дирижират българският футбол трудно бихме се класирали,като причините биха могли да бъдат корупцията,липсата на ДЮШ-ове,шуробаджанащина и т.н.
Трудно бихме се класирали и заради тия абсолютни некадърници,които са викани...
Но Петев си заслужава да бъде освиркван,да бъде оплют и даже набит,като помня какви гръмки изказвания правеше,при назначението си и след случайните успешни мачове,които ръководеше.Включвам и най-случайният - победата над Португалия.
Чудя се колко нагъл може да бъде Перукан ага,за да не си подава оставката и колко дълго може да стои на хранилка ?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Най-слабият национален на БГ в историята!

Мнениеот iliev72 » 07 юни 2016 13:23

След 25г в които никой не се погрижи да има концепция за развитие на футбола ,а само да се взимат пари по някакви програми(УЕФА,ФИФА и ЕС) резултата е видим.Само сравнете къде играят японските национали и къде играят нашите "герои" и ще разберете защо ни биха като тупан.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Gogot
Мнения: 52
Регистриран на: 17 апр 2015 21:26
Контакти:

Re: Най-слабият национален на БГ в историята!

Мнениеот Gogot » 07 юни 2016 13:24

Абе не е така, треньорът си е основен виновник. Същите тея японци ги бихме преди няколко години с Пенев 2-0. Може и да греша резултата, но мисля, че 2 гола разлика беше. Датчаните ги спукахме тук, но заради ранния червен картон на Бандаловски само Х направихме, а в Дания пак завършихме равен. Горе-долу едни и същи играчи, но различни треньори :roll:

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Най-слабият национален на БГ в историята!

Мнениеот Teo » 07 юни 2016 13:24

Балкански Орел написа:Сериозно ли тоя Рангелов е играл също в Япония лелелелелелелеле :shock:
Тоя пич в коя дивизия на Кюрдистан е ? С какво е по-добър от Камбуров ?


И аз това питам постоянно :?:
Докога ще се пренебрегва головата машина на българския клубен футбол :?:

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Най-слабият национален на БГ в историята!

Мнениеот Балкански Орел » 07 юни 2016 13:37

Teo написа:
Балкански Орел написа:Сериозно ли тоя Рангелов е играл също в Япония лелелелелелелеле :shock:
Тоя пич в коя дивизия на Кюрдистан е ? С какво е по-добър от Камбуров ?


И аз това питам постоянно :?:
Докога ще се пренебрегва головата машина на българския клубен футбол :?:


Аз в пълен потрес.Георги Миланов и той една набедена звездичка е, дето вятъра ще го издуха ако пожелае, Митрев незнаех че е жив и той.Ако не е този национален отбор някой футболисти даже няма да знам къде играят и дали все още са футболисти или не се занимават с друго.
Александър Александров, Васил Божиков, Ивайло Чочев-нямам идея къде играят ще взема да видя в Гугъла.

Аха Божидар Митрев бил някакъв Шериф у някакво село Молдова :lol: Къде е онзи самурай Владо Стоянов, нали срещу Португалия игра добре ?

Живко Миланов и тоя бил в национала, тоя и той на колко стана на 40 ? :shock: Няма лошо на стари години да идеш в Япония.
[center]Levski & Lazio[/center]

michok
Мнения: 116
Регистриран на: 06 юни 2016 23:47
Контакти:

Re: Най-слабият национален на БГ в историята!

Мнениеот michok » 07 юни 2016 13:52

joro65 написа:Идиот....микренският да не се види с Перуката и половината изпълком,ти ми пишеш ,че управлява...ако всички бяха направили колкото него за деца и юноши,няма да берем такъв срам


Явно много е вкусен задника на микренския,а ? :o

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Най-слабият национален на БГ в историята!

Мнениеот hydetoshi » 07 юни 2016 14:17

Има време да стане най-слаб,защото най-зле сме били в края на 20-те и началото на 30-те години на 20-ти век,но със сигурност ще дойде и това време,защото българския футбол извършва свободно падане и нито има спирачки,нито има парашут. Аз имам предложение за бърза и рязка промяна. Предлагам да се организира футболен "Х фактор",който автоматично ще покаже,че България бъка от талантливи футболисти,а мързеливите,лигави,недъгави и некадърни чалгаджии и протежета за една нощ могат да бъдат изритани от т.нар.национален отбор. Гаранция,че подобен отбор никога няма да загуби от Япония с 2:7 и от Дания с 0:4.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

kapacitetov
Мнения: 12
Регистриран на: 07 юни 2016 14:04

Re: Най-слабият национален на БГ в историята!

Мнениеот kapacitetov » 07 юни 2016 14:17

Загубата ни срещу Япония се дължи на черно тото, което са играли националите ни!
Явно мача са го играли над 7,5 или над 8,5 гола!

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Най-слабият национален на БГ в историята!

Мнениеот Долно уйно » 07 юни 2016 14:19

joro65 написа:Идиот....микренският да не се види с Перуката и половината изпълком,ти ми пишеш ,че управлява...ако всички бяха направили колкото него за деца и юноши,няма да берем такъв срам

То щото юношите ни жънат успех след успех.
Ганчев е направил толкова за юношеския футбол, колкото и другите отбори.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
HekakaB
Мнения: 1377
Регистриран на: 30 ное 2012 18:04
Контакти:

Re: Най-слабият национален на БГ в историята!

Мнениеот HekakaB » 07 юни 2016 14:20

matador1 написа:........началото на 30-те падат от европейски футболни сили като Испания........


Шегуваш се нали?
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта