ЕК 2020 Косово - България - 1:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: ЕК 2020 Косово - България - 25.03, 21:45

Мнениеот Elliah » 26 мар 2019 02:05

doktora25 написа:Все си мислех, че с дефанзивен футбол нещо може да стане, да постигнем определени успехи, ама то първо нашето не е футбол. Никакви идеи в атака и мисъл за атака. Цял мач. Има ли отбор срещу който бихме били фаворити и с когото бихме тръгнали да се надиграваме? Сплотен отбор до голяма степен, пяха всички химна, но това не е достатъчно. Половината от титулярите и в двата мача бяха длъжници, започвайки от Делев. Битка имало, но тая битка не я видях, нямаше я пресата, борбата за всяка топка, стремеж да респектираш съперника. Сещам се момчетата на Славия с какъв хъс играят при негативен резултат, ами тези на Черно море какво правят напоследък, ами качеството натрупано в Ботев през последните години, дори от българите в Лудогорец нито един не би бил излишен. Няма лошо че групата ни е равностойна, че възможностите на футболистите са изравнени и постигнатите резултати не са толкова зле, но значение има как се е стигнало до тях. Голям защитник бях на Хубчев, но вече не е така.

За да не пиша фермани, просто ще те цитирам, щото се припокриваш с моето мнение. Много държах на Хубчев да му се даде време да поработи с национала и вярвах, че може да стане. Причините са прости - нямаме нужните футбалери за да изповядваме футбола, който изповядвахме преди години.
Обаче... Това днеска...
Нито едно голово положение не създадохме - НУЛА (0). Гола ни беше от статично. Играем с 5 защитника и 4 дефанзивно натоварени халфа и не можем да изнесем топката. Като я изнесем - не можем да я задържим 30 секунди. Нито едно голово положение не създадохме - НУЛА (0). Даже гола ни беше от статично положение.
Вкарват ни гол - и правим две ЗАЩИТНИ смени. Не мога... Просто това е антифутбол по всяка една дефиниция.
А играем срещу Косово...

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: ЕК 2020 Косово - България - 1:1 FT

Мнениеот Непринуден » 26 мар 2019 02:07

soilwork написа:[center]Бориха се момчетата.....като за начало 2 точки от двата мача е повече от задоволително. По-нататък повече[/center]


Ама разбира се! Минаха тежките мачове с Косово и Черна Гора и остават тези с Англия и Чехия. Къде другаде ако не срещу тях да е "повече".

Имам лошо чувство. Групата е с два отбора над другите, Англия и Чехия, като при тях единия яко бие другия. Тоест имаме силен и отличително по-силен отбор. Останалите сме един дол. Лошото чувство е, че след изиграването и на другите рундове, навън с Черна Гора и у дома с Косово, както и те помежду си, не мисля че ще се отличим като най-добрия от слабите в групата.

Онагледено с цифри накрая ще е нещо от сорта на Ангрлия 14-18 точки, Чехия видимо под тях, но и видимо над другите с 10-12 и накрая с около 0-6 точки останалите три, най-вероятно прилизително равни, да речем един със 7, друг с 5, трети с 4 точки. При този приблизителен паритет не мисля, че ще сме най-отпред и поне като класиране (трети) да не личи колко сме слаби (един вид след време ще изглежда, че сме се борили с втория ако не се вгледаш в точките).

Групата все пак е интересна. Англия на парад ще мине, след като смаза втория, втория пълна скука, нито има сила да посегне на първия, нито има как да бъде минат от тримцата след него и тук идва трилъра. Няма такава завързаност в другите групи между всики слаби отбори. Три от една черга. Добре дошли при Черна гора и Косово. Голям екшън ще е, голяма въртележка между тези отбори. Изключвайки мачовете с участието на Англия и Чехия ще е много напечено и интересно в нашата група.

И повече дузпи да ни свирете ей! :evil:
Втората ни квалификация беше безобразно клане. Не ни дадоха дузпа за господ здраве да дава.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: ЕК 2020 Косово - България - 1:1 FT

Мнениеот Непринуден » 26 мар 2019 04:12

Това сериозни коментари ли са или Гонг е решил да се превърне в забавно-развлекателна медия?

Хубчев-Виждате, с 2 точки дотук сме на 2-о място, тоест се класираме засега.
Бодуров-Много важна точка спечелихме.
Михайлов-Важното е, че успяхме да се съберем. Казах го преди първия мач, казвам го и сега, че се гордея с този отбор.

Съвсем нормално при този небивал изблик на радост от успеха от другата страна е обратното и се тюхкат от загубените точки срещу аутсайдер.
Треньора на Косово-Не съм доволен от равенството.
Значи ние ликуваме ако ОТКРАДНЕМ реми от Косово, а Косово се кахъри ако изпусне точки срещу нас. Докъде стигнахме!?

Междувремнно Черна Гора отнесе у дома 5 парцала от Англия. Черна Гора. Тази която изтърва да ни победи на наш терен. Някой се плашеше колко ще отнесем на острова и споменаваше за двуцифреи резултати, но предвид домакинския развой на по-силната Черна Гора вече вземам да се чудя дали още тук няма да стане, а там вече да се атакува рекорда от историята ни в размер на ако не се лъжа 0:13 срещу Испания.
Хубчев да ги стяга. Задачата е ясна. Трябва да издържат поне по 7 минути между головете и задачата ще е изпълнена. Няма да има нов рекорд. Това ще рече да се издържа на по 3-4 атаки преди да се допуска гол и целта в тези квалификации ще е изпълнена. Това мисля, че е реалистичната ни цел. Без нов рекорд на Уембли. От там нататък другото са мечти и каквото дойде ще е допълнителен бонус. Там 0:7, 0:8 все файда. А ако докопаме и още някое реми срещу аутсайдерите от Балканите е-хееееееее-празненствата да започват!
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

fullmoon
Мнения: 123
Регистриран на: 16 май 2016 21:04
Контакти:

Re: ЕК 2020 Косово - България - 1:1 FT

Мнениеот fullmoon » 26 мар 2019 08:15

Пичове, няма да се косите.

Хубчев се прави на умряла лисица, а всъщност е скрил някой и друг коз в ръкава. Първо с безценните 2 (две) точки дишаме моШно на лидерите във врата, после на Уембли хвърляме боНбата и размазваме англичаните, който няма да могат да се съвземат от шока и завършват последни в групата. Само лошо, ако това е последния мач в квалификациите (не съм гледал програмата), защото тогава работата е ясна. Другото, което съм сигурен е, че маестро Хубчев ще направи още от следващия мач да се появим с 5 (пет) нападателя + 5 (пет) полузащитника, натикваме противника в неговото поле и цял мач нито веднъж не позволяваме топката да мине центъра. Ники Михайлов остава без работа и може да бъде намерен в местната дискотека под звуците на Преслава да хвърля салфетки. :mrgreen:

[offtopic]Много бой още ни чака, дано всичко приключи с квалификационната фаза, че не искам повече да им гледам резила на тези.[/offtopic]
"This british homosexual broke the game" - един Великан.
Българите помним до вчера, някои и по-малко.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: ЕК 2020 Косово - България - 1:1 FT

Мнениеот Warped » 26 мар 2019 08:15

Пълни слабаци.. Косово се скъсаха да правят положения и да пропускат. Безхаберно слаби всички
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ЕК 2020 Косово - България - 1:1 FT

Мнениеот cskarcheto92 » 26 мар 2019 08:22

Стигнахме такова ниво, че някои да се молят за загуба на националите. И това, защото не пускали техни играчи, или по-скоро се пускате от една друга школа. Причината за това е, че когато тази школа произвеждаше футболисти, други разчитаха на печки. И аз съм противник на почти целия събран състав, но да обвиняваш Антов, защото е от противниковия отбор... бегай направо ! Това ни поколение няма никакво бъдеще. И това, защото от години в националния отбор разчитаме на по-възрастните играчи да изнасят добри мачове. Станал на 26 и сега му е първи мач за отбора. Че и младата надежда му викаме.
Преди време ми разказаха за отборс на Исландия. И по-точно за поколението, което игра на Евро 2016. Голяма част от играчите са започнали да играят заедно още от 12-13 годишни. Още от тогава са мислили да направят отбор, който да се класира на голям форум и го постигнаха. И ще продължат да го правят, защото работят с децата и отново градят състав. На 20 вече голяма част от тях са вече е Англия. Но това е защото и футболистите имат желание да станат такива. Колкото по-рано започнат да се налагат млади футболисти, толкова по-добре. И с Попето, Занев, Михайлов и Бодуров нямаме шансове, поне по-младите да започнат да трупат опит. Антов, Минчев, Серкан Юсеин, Десподов, Краев, Петко Христов и др. щяха да изнесат по-добри мачове от сегашните национали. Честно казано само Недялков и Неделев заслужават да са в отбора.
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ЕК 2020 Косово - България - 1:1 FT

Мнениеот blue avalanche » 26 мар 2019 08:52

cskarcheto92 написа:Стигнахме такова ниво, че някои да се молят за загуба на националите. И това, защото не пускали техни играчи, или по-скоро се пускате от една друга школа. Причината за това е, че когато тази школа произвеждаше футболисти, други разчитаха на печки. И аз съм противник на почти целия събран състав, но да обвиняваш Антов, защото е от противниковия отбор... бегай направо ! Това ни поколение няма никакво бъдеще. И това, защото от години в националния отбор разчитаме на по-възрастните играчи да изнасят добри мачове. Станал на 26 и сега му е първи мач за отбора. Че и младата надежда му викаме. И с Попето, Занев, Михайлов и Бодуров нямаме шансове, поне по-младите да започнат да трупат опит. Антов, Минчев, Серкан Юсеин, Десподов, Краев, Петко Христов и др. щяха да изнесат по-добри мачове от сегашните национали. Честно казано само Недялков и Неделев заслужават да са в отбора.

Изписал си един куп приказки за тез, дето били срещу Антов, а скачаш срещу Михайлов! По същата причина. Защото не виждам друга. И с кой надежден и перспективен "младок", български Донарума, предлагаш да го заменим?

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: ЕК 2020 Косово - България - 1:1 FT

Мнениеот Непринуден » 26 мар 2019 09:20

Я да изпиша и аз малко приказки на клубно ниво :P

Проблема е, че в националния отбор се е възцарил левскаризъм. Много голям! :x
На тая генерация постоянно се приписва какъв мир царял в съблекалнята, какъв сплотен колектив били сякаш това ме топли. Дори и да е така не стига. Все едно аз който бъкел си нямам от технически науки да бъда назначен някъде за инжинер и бидейки мирен и съпричастен към колектива да стоя там на заплата, а предприятието да губи поголовно. Нещо такова е в националния. Всички декларират къкъв задружен отбор били ама иначе са пълни леваци. И сега заради хрисимия им не бунтарски характер трябва да гледав резил след резил ли?
И това е парадигмата на Левски. "Резултатите не са най-важното нешо" (голям праз, че не можем да бием две футболни джуджета), ако някой ни се присмее от Европа следва да му отговорим подобаващо "ти не разбираш, националния отбор е много ховече от успехи и трофеи, това е религия...ама няма как да го разбереш" (защото сте комунисти), "сами срещу всички" (естесвено другите отбори са се наговорили и само срещу нас скачат), "съдията е виновен и сме репресирани" (даде само една дузпа срещу Черна гора, а можеше поне 3-4 :evil: ) и т.н. и т.н. Не виждам вече разлика между националния и Левски. Все оправдания, все някой ни пречи, все другите са комунисти, а ние от народа, все не ни разбрали, резултатите нямат значение, защото имаме такъв колектив, цупим се на другите, всичко извън същественото, което е победи, радост, триумфи, тръпка покрай тази велика игра.

Когато нещата не вървяха при нас им беше смешно, че се режели греди. Ония звездите пък от четвъртите се дърпаха за капитанска лента, викаха да се духа супи, хвърляха фланелка по омразния сектор при смяна. Ами да! Всеки иска да печели и да се радва. Няма място за лигловци мирно настроени и вечно губещи. Включително ако трябва и бой ще има в съблекалнята след загуба от Нигерия с 0:3 ама се търси решение. Футболно. Не оправдания. При най-големите също е така. Миналия сезон Бернабеу не веднъж освирква Роналдо. Защо? Та те крачеха към трета поредна ШЛ. Нещо нечувано. Ми щото така! Големите правят така. Това не означава, че му се отричат огромните успехи. Просто за да си голям трябва да си постоянно голям и ще те ръчкат като се отпускаш. Няма такива оправдания с репресии, другите виновни, комунистите пречели, защото така идват после джуджетата от Любляна до Вадуц и те бият.
Раздават се шамари по бензиностанции, режат се греди, бой в съблекални, псувни, ругатни на който както му дойде. Важното е накрая да има силен футбол и да сме доволни от нашия отбор. Другото са левскарски работи.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3522
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕК 2020 Косово - България - 25.03, 21:45

Мнениеот rebelheartous » 26 мар 2019 09:30

ivan56 написа:Тука ако четеш, ще кажеш че сме играли срещу някакъв колос, имали били силни играчи в силни отбори.
Дълбоки резерви в посредствени отбори.
Ако имахме треньор, който да подреди тази пасмина правилно, а не в схема 10-0-0, тия си ги биехме без проблем, същото важи и за мача с Черна Гора.
Хубчев е менте и го доказва с всеки следващ мач, ****** страхливец.


Я виж първо на кое място се намираме в раглистата на ФИФА и ми кажи кога за последно сме се класирали на голям форум и после пак ми разправяй как ще бием някой "без проблем".

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ЕК 2020 Косово - България - 1:1 FT

Мнениеот blue avalanche » 26 мар 2019 09:31

Непринуден написа:Я да изпиша и аз малко приказки на клубно ниво :P

Проблема е, че в националния отбор се е възцарил левскаризъм. Много голям! :x
На тая генерация постоянно се приписва какъв мир царял в съблекалнята, какъв сплотен колектив били сякаш това ме топли. Дори и да е така не стига. Все едно аз който бъкел си нямам от технически науки да бъда назначен някъде за инжинер и бидейки мирен и съпричастен към колектива да стоя там на заплата, а предприятието да губи поголовно. Нещо такова е в националния. Всички декларират къкъв задружен отбор били ама иначе са пълни леваци. И сега заради хрисимия им не бунтарски характер трябва да гледав резил след резил ли?
И това е парадигмата на Левски. "Резултатите не са най-важното нешо" (голям праз, че не можем да бием две футболни джуджета), ако някой ни се присмее от Европа следва да му отговорим подобаващо "ти не разбираш, националния отбор е много ховече от успехи и трофеи, това е религия...ама няма как да го разбереш" (защото сте комунисти), "сами срещу всички" (естесвено другите отбори са се наговорили и само срещу нас скачат), "съдията е виновен и сме репресирани" (даде само една дузпа срещу Черна гора, а можеше поне 3-4 :evil: ) и т.н. и т.н. Не виждам вече разлика между националния и Левски. Все оправдания, все някой ни пречи, все другите са комунисти, а ние от народа, все не ни рзбрали, резултатите нямат значение, защото имаме такъм колектив, цупим се на другите, всичко извън същественото. Победи, радост, триумфи, тръпка покрай тази велика игра.

Когато нещата не вървяха при нас им беше смешно, че се режели греди. Ония звездите пък от четвъртите се дърпаха за капитанска лента, викаха да се духа супи, хвърляха фланелка по омразния сектор при смяна. Ами да! Всеки иска да печели и да се радва. Няма място за лигловци мирно настроени и вечно губещи. Включително ако трябва и бой ще има в съблекалнята след загуба от Нигерия с 0:3 ама се търси решение. Футболно. Не оправдания. При най-големите също е така. Миналия сезон Бернабеу не веднъж освирква Роналдо. Защо? Та те крачеха към рета поредна ШЛ. Нещо нечувано. Ми щото така! Големите правят така. Това не означава, че му се отричат огромните успехи. Просто за да си голям трябва да си постоянно голям и ще те ръчкат като се отпускаш. Няма такива оправдания с репресии, другите виновни, комунистите пречели, защото така идват после джуджетата от Любляна до Вадуц и те бият.
Раздават се шамари по бензиностанции, режат се греди, бой в съблекални, псувни, ругатни на който както му дойде. Важното е накрая да има силен футбол и да сме доволни от нашия отбор. Другото са левскарски работи.

То като отрязахте гредите един футбол заиграхте мааааа... Ум да ти зайде!!! Хрускайте вафлички Мура, щото като сте гладни - не сте вие!!!
Това да обвиняват Бодуров, Десподов, Чочев и цялата ловешка трупа в "левскаризъм"... Малииии...


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта