Румъния (21) - България (21) 0:2 [FT]

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Румъния (21) - България (21) 0:2 [FT]

Мнениеот HardWork » 04 сеп 2015 23:26

Нека Петев си пусне на запис мача на младежите и после да излезе и да си потвърди думите с "най - доброто"! Значи ако излезем с младежкия състав срещу Норвегия почти сигурно пак ще паднем, демек няма да е много по разлино! Но няма и да е същото! Ще се даде шанс на момчета, които играят редовно в клубовете си и държат едно прилично ниво за годините си (справка днешния мач)! Някой от тях може да се изяви и да хване погледа на западните треньори, следователно да си осигури трансфер! Не на последно място, повечето хора биха искали да видят нещо различно от Ивелин Попов, Манолев, Бодуров, Дяков, Божинов, малката Перука, Мицански, Гаджев и братя Миневи в национала! Така или иначе нижат провал след провал, на никого няма да липсват! Имаха шанс и го пропиляха, време е да се даде шанс на следващото поколение!
Аз лично бих приел загуба от който и да е, ако видя че се търси промяна и развитие! Но в никакъв случай не съм сконен да припозная отбора от вчера за представител на родината ми, просто защото той се е делигитимирал много отдавна като такъв!

Потребителски аватар
spartaka
Мнения: 854
Регистриран на: 22 яну 2009 11:47
Местоположение: Пловдив (Кичука)
Контакти:

Re: Румъния (21) - България (21) 0:2 [FT]

Мнениеот spartaka » 04 сеп 2015 23:54

HardWork написа:Нека Петев си пусне на запис мача на младежите и после да излезе и да си потвърди думите с "най - доброто"! Значи ако излезем с младежкия състав срещу Норвегия почти сигурно пак ще паднем, демек няма да е много по разлино! Но няма и да е същото! Ще се даде шанс на момчета, които играят редовно в клубовете си и държат едно прилично ниво за годините си (справка днешния мач)! Някой от тях може да се изяви и да хване погледа на западните треньори, следователно да си осигури трансфер! Не на последно място, повечето хора биха искали да видят нещо различно от Ивелин Попов, Манолев, Бодуров, Дяков, Божинов, малката Перука, Мицански, Гаджев и братя Миневи в национала! Така или иначе нижат провал след провал, на никого няма да липсват! Имаха шанс и го пропиляха, време е да се даде шанс на следващото поколение!
Аз лично бих приел загуба от който и да е, ако видя че се търси промяна и развитие! Но в никакъв случай не съм сконен да припозная отбора от вчера за представител на родината ми, просто защото той се е делигитимирал много отдавна като такъв!

С всичко казано от теб съм съгласен, освен едно: Ивелин Попов и Дяков имат място в отбора, всички други вън. Нови играчи, а защо не повечето да са от тези младежи, та даже и някои от 19 и 17. Просто се вижда, че трябва промяна, ама едва ли Петев и другите четат точно този форум ;)
http://spartakpd.info - "Гладиаторите" на България пак ще възкръснат

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Румъния (21) - България (21) 0:2 [FT]

Мнениеот PFC Litex » 04 сеп 2015 23:55

Ако бяхме загубили тази тема сега щеше да прехвърля 50 мнения, толкова сме изстрадали, че не умеем да дискутираме хубавите неща
Изображение

Потребителски аватар
LokoMaina
Мнения: 635
Регистриран на: 05 авг 2008 16:17
Контакти:

Re: Румъния (21) - България (21) 0:2 [FT]

Мнениеот LokoMaina » 05 сеп 2015 06:05

PFC Litex написа:Ако бяхме загубили тази тема сега щеше да прехвърля 50 мнения, толкова сме изстрадали, че не умеем да дискутираме хубавите неща


Само че взехме, че победихме и се видя и с невъоръжено око, че тия момчета ако не са по-добри от съперниците си, то поне имат игрова практика.
Така че... Още от следващия сезон ново правило- един футболист до 21 години цял мач, а ако се смени- задължително с негов набор и поне двама до 23 години!
Това е пътят!

П.С.Ама знам поне един човек, на когото тази промяна няма да се хареса- Кирил Домусчиев.
Валентин Михов: Играта на Локо срещу Тотнъм е гордост за българския футбол!

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1699
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: Румъния (21) - България (21) 0:2 [FT]

Мнениеот Blagoy » 05 сеп 2015 10:26

На мен най-много ми хареса Вутов. Вижда се, че е дръпнал доста сериозно в развитието си в Италия, дори и физически се е подобрил (позаякнал е). С лекота преминаваше 2-3 румънци, изкара им и червен картон. Накрая получи някаква контузия в глезена, дано не е сериозна! Доста добър мач за нашите, можеше да бием и с повече. В защита бяхме стабилни, това, с което защитниците не се справиха го извади Китанов. Може да ви прозвучи малко пресилено, но за мен Китанов е готов за титуляр и в мъжкия национален отбор.
Има все пак някаква надежда за българския футбол.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Румъния (21) - България (21) 0:2 [FT]

Мнениеот matador1 » 05 сеп 2015 11:26

ЕБАСИ!!! Младежите с победа! Това последно се е случвало преди 20-30 години!

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6862
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Румъния (21) - България (21) 0:2 [FT]

Мнениеот veni__85 » 05 сеп 2015 11:35

PFC Litex написа:Ако бяхме загубили тази тема сега щеше да прехвърля 50 мнения, толкова сме изстрадали, че не умеем да дискутираме хубавите неща

Точно това "Ако" е важно. Спечели ли сме , което означава , че сме играли. За мача с Норвегия въобще не става въпрос , че паднахме.Въпроса е за начина по който "играха" футболистите. Дори да бяхме паднали 2:0 , но бяхме показали различна игра или поне някаква , нямаше да има толкова негативизъм. Поводението на треньор и футболисти беше уникално , слушам ги и си мисля " Аз друг ли мач съм гледал ? Къде е тази равностойна игра ?"

П.П Съжалявам , че развалям победата на младежите , с мнение за резервите.Браво на момчетата.

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: Румъния (21) - България (21) 0:2 [FT]

Мнениеот samobotev » 05 сеп 2015 16:04

Браво на момчетата!
Победата им дойде в най-точния момент, за да запуши устите на суматий футболни специалисти и капацитети, включително и списвачите в ГОНГ, които усилено твърдят: "Това е материала и точка! Други няма! "
Има материал господа, продажници и национални предатели!!!


+ 1 000 000 .

От целия национал в момента само ивелин попов, георги Миланов, Неделев, Чочев и Сименон Славчев заслужават втори шанс. Всички други вън и да се викат на тяхно място момчета като Гамаков, Цонев, Терзиев, Лазар Марин, нападателя на Славия все му забравям името, Китанов вместо Малката Перука. Играчи има но явно някой няма интерес да има промени.

Почвам да се чудя дали наистина половината игачи в момента не са част от черното тото и мачовете ни масово не се уреждат. Иначе защо ще продължават да викат доказани недоразумения в безумно слаба форма като Бодуров, Бандаловски, манолев, Минев , Малката Перука ( с дузина неадекватни отигравания довели до дузина голве в нашата врата през последните 2 години ) , Тонев който не е играл от 2 години, че чак го пускат в 60-та минута да обръща мача, Рангелов който има за 30 мача 2 гола.

Все доказани некадърници с които не сме спечелили ключов мач през последните 6 години от както те играят за България и имаме няколко ключови издънки с голям коефициент.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Румъния (21) - България (21) 0:2 [FT]

Мнениеот stefani » 06 сеп 2015 16:44

Браво ! :)
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта