Вие сте тези,които много си повярвахтеdiplomat написа:Нещо много си повярвахте напоследък, да не останете пак без пари зимъска, че яко ще го духате!

И да останем без пари пак ще се оправим,вие без домуса и един ден няма да просъществувате

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist
Вие сте тези,които много си повярвахтеdiplomat написа:Нещо много си повярвахте напоследък, да не останете пак без пари зимъска, че яко ще го духате!
favaca8888 написа:Шмъркиньос ще вкара поне 3 гола на Малта
Red_Pride написа:Вие сте тези,които много си повярвахтеdiplomat написа:Нещо много си повярвахте напоследък, да не останете пак без пари зимъска, че яко ще го духате!![]()
И да останем без пари пак ще се оправим,вие без домуса и един ден няма да просъществувате
BadBoy написа:Logical person написа:Любо не викаше никой от ЦСКА в отбора на БФС. Но сега, точно преди важен мач за ЦСКА, изведнъж реши че му трябват двама титуляри от ЦСКА ?!?!
Апостол Попов не беше ли в националния, че и игра в два мача при положение, че е пълна трагедия в момента?
ЦСКА имали важен мач, че Лудогорец нямат ли, та от техния отбор има 13 национали?
Стига сте търсили зад всеки ъгъл конспирации.
Единствения упрек в момента към Пенев е, че вика играчи в края на кариерата си които с нищо няма да помогнат на националния отбор.
Левскар1914 написа:favaca8888 написа:Шмъркиньос ще вкара поне 3 гола на Малта
Само толкова ли ?![]()
![]()
![]()
ronnie написа:Няма сила на света, която да ме убеди, че Марки (или още повече Гаджев) е по-добър от един Чочев. Изключително странни решения на националния наблюдаваме в последно време, но резултатите от това се виждат
favaca8888 написа:ronnie написа:Няма сила на света, която да ме убеди, че Марки (или още повече Гаджев) е по-добър от един Чочев. Изключително странни решения на националния наблюдаваме в последно време, но резултатите от това се виждат
Чочев не мое да хване ръка в Палермо, къв Чочев
Logical person написа:Любо не викаше никой от ЦСКА в отбора на БФС. Но сега, точно преди важен мач за ЦСКА, изведнъж реши че му трябват двама титуляри от ЦСКА ?!?!
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта