bobo_13 написа:ravanelli написа:Не. Първо трябва да се смени ръководството на Българския футболен съюз. С тези хора, който и треньор да се сложи, все мениджърските интереси ще определят титулярния състав.
???? Не разбирам. Значи казваш, че не Любо реди отбора, а ръководството на БФС? А тогава защо му плащат на Чичовото по 50-60 хил.лева на месец(дори и тогава когато няма мачове)
Според мен се разбираме добре, даже принципно сме на едно мнение. Ясно е, че Любо Пенев е проблем, най-малкото защото е безпринципен (за да ме опровергае, трябва да обясни защо титулярен вратар ни е резерва на турски отбор, с нито един мач за първенство през миналия и този сезон), но след като бъде сменен, на негово място просто ще дойде друга пионка, която да слушка Боби и компания. Накратко, много по-големият проблем в конкретния случай е управлението на футбола ни.
Моята прогноза е, че до месец Боби ще си измие ръцете с Любо, след което новият треньор няма да е чужденец (първо, че на БФС ще им излезе по-солено от тези 50-60 хиляди, и второ, че има по-голяма вероятност чужденецът да пропищи от мениджърските игрички), а някой роден послушко.