ЕК 2016: Норвегия - България - 2:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: ЕК 2016: Норвегия-България 13.10.2014 21:45

Мнениеот гражданин от село » 13 окт 2014 23:47

petko.h.markov написа:
RedeviL написа:
petko.h.markov написа:
Logical person написа:
petko.h.markov написа:Това дете дето влиза,няма ли профсъюзите да скочат.А нашите треньори за 20 годишни казват,че били малки с
неукрепнала психика и физика.


Този е уникален талант. Когато дебютира за клубния си отбор вкара хеттрик за 10 минути. От ранга на Меси и Руни, които дебютираха на по 16 години.

Сигурно.Но тук говорим за национален отбор.За да стигне до тук някой преди това го е пускал в клубен.То нали си чул,
че Пенев ги е посъветвал да не бързат.Тук вече говорим за принцип и начин на мислене.

Домуса за едно е прав - най-страшното е, че нямаме качествени български треньори. Всеизвестен факт е, че методиката в школите ни е адски остаряла. Не се набляга на тактическа школовка, физическа подготовка и т.н. На практика си пилеем талантите.

Същото го мисля и аз.Заради това поставих този въпрос тук и сега.Освен това са и много СТРАХЛИВИ.

Ние и качествени предприемачи нямаме или споменатият мошеник го имате за такъв?

Потребителски аватар
Hohohoho
Мнения: 2012
Регистриран на: 12 мар 2014 18:26

Re: ЕК 2016: Норвегия - България - 2:1 FT

Мнениеот Hohohoho » 13 окт 2014 23:47

CSKA 78 написа:Много сме зле!!! Норвегия са някаква "страшна" сила,като Малта!
След като изполват в мъжкия национален отбор футболист,който е в юношеска възраст,и този футболист ни скри топката!
Целия ни отбор беше под всякаква критика, но защо 6-те(които са в нац. отбор) футболисти на Лц не показват и грам умение,и желание за игра,когато "защитават" националната фанелка?!!! :oops:

Кви са, що са, видя се, че можеха да си ни бият с резултат още от първото полувреме. Бяха комбинативни и бая креативни за класата си. Личеше си, че са тренирали заучени положения и че треньорският им щаб се е подложил на сериозно мъчение с бая мачове на нашия национален.

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: ЕК 2016: Норвегия - България - 2:1 FT

Мнениеот dunavfc » 13 окт 2014 23:47

tevez написа:Тонев не можел да говори, защото не можел да пада. Боже, божее, гръмнете го, бе!


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: И на мен това ми направи впечатление.

Потребителски аватар
VelBujd
Мнения: 419
Регистриран на: 05 ное 2008 00:12
Контакти:

Re: ЕК 2016: Норвегия - България - 2:1 FT

Мнениеот VelBujd » 13 окт 2014 23:48

Всички да си събират багажа.АБсолютно никой от тия мишки не заслужава повече да носи националния екип.Бъдещата надежда на България Жоро Миланов за 180 минути не направи абсолютно нищо.Споменавам го само него, защото чалга поколението изобщо не заслужава да се споменава.Бездарници, начело с треньора.Може ли за 2 мача да нямаш голово положение, нещастници.

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6862
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ЕК 2016: Норвегия - България - 2:1 FT

Мнениеот veni__85 » 13 окт 2014 23:48

Добре де защо трябва да са титуляри футболисти които са резерви в клубните си отбори ? Михайлов повече от година не е играл , защо сега трябва да се обиграва?
В България всеки фен е треньор , но според мен най-слабите през първото полувереме и през целия мач останаха на терена до края.
Толкова ли нямаме централни защитници , по -добре да вземем някой от Хасково или Марек които са титуляри от колкото резерви в клубните си отбори.
Като малък се чудех как се чувстват феновете на Малта , Люксембург и т.н , сега разбирам.

П.С А Мексиканчето трябва да го уволнят от телевизията бъркаше имената на всички футболисти , по едно време Гаджев беше на терена...

ruga4
Мнения: 329
Регистриран на: 26 ное 2012 19:23
Skype: imam
Контакти:

Re: ЕК 2016: Норвегия - България - 2:1 FT

Мнениеот ruga4 » 13 окт 2014 23:48

Готвим се за световното 2018 :)

Fulcrum
Мнения: 107
Регистриран на: 05 сеп 2012 01:15
Контакти:

Re: ЕК 2016: Норвегия - България - 2:1 FT

Мнениеот Fulcrum » 13 окт 2014 23:48

Брат кажи честно - защо Дяков бяга от тая пуста топка 2 мача подред а сакън като му я подадат и веднага се обръща с гръб и връща назад? Защо тук играе така,а в Лудогорец се раздава? Като не иска да играе в национала за къв чеп е там? Както и останалите бездарници без значение от отбори и пристрастия.Или се раздаваш и умираш на терена или се махаш!Дотук да се интересувам от тия нещастници.Не съм пропускал техен мач в България последните години.След мача с Хърватия и ла*ната днес просто да не се надяват,че някои ще им ходи на мачовете вече.Чалгари скапани бездарни.И Перуката да не държи дедовия,а да седнат с Венци и другите мошеници и да направят една стратегия за развитие на футбола понеже скоро време отбори от Каменица ще играят в квалификациите (което не е добра идея).

Потребителски аватар
parazit
Мнения: 1085
Регистриран на: 10 сеп 2014 12:36

Re: ЕК 2016: Норвегия - България - 2:1 FT

Мнениеот parazit » 13 окт 2014 23:49

ronnie написа:Като гледам Миневи, Георги Илиев, Апостол се замислям що да не влезе и Любо в игра, няма да повдигне много средната възраст на отбора. Докато всичките ни треньори имат фобия от млади футболисти така ще бъде.



Няма млади футболисти в българските клубове,защото от тях няма да вземат големи комисионни.Затова отборите се напълниха с маймуни, ;)

Потребителски аватар
Андре-Пиер Жиняк 96
Мнения: 1167
Регистриран на: 15 сеп 2014 14:37
Местоположение: Левскар да си, братко, е чест !

Re: ЕК 2016: Норвегия - България - 2:1 FT

Мнениеот Андре-Пиер Жиняк 96 » 13 окт 2014 23:49

Уефа и Фифа да се самосезират и да сменят правилата заради нас. Само ако се класира четвъртия дори петия имаме шанс. Перуката да не бездейства ами да звъни на Платини и Блатер. Сега е точния момент за промяна. 8-)
Последна промяна от Андре-Пиер Жиняк 96 на 13 окт 2014 23:50, променено общо 1 път.
[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/xlhDt0Y.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: ЕК 2016: Норвегия-България 13.10.2014 21:45

Мнениеот RedeviL » 13 окт 2014 23:49

Soulen написа:
Fulcrum написа:Soulen ама ти сериозно ли? ДЯКОВ?!!!!!! Да фак бе момче тоя е уникален мизерник и мишка.Втори мач поред пълен фигурант.Георги Миланов,Попето,Апата,Гаджев,Георги Илиев,Миневите - вън всички тия чалга мастии мръсни.Тотален провал са.Уникални бездарници и бездушници.Я някой да обясни защо тия същите миналия цикъл играеха страхотно,а сега са като ******и? Дали не кроят шапка на Чичовото а? Обаче и той е виновен - никаква тактика,никакъв състав.нищо.По-добре да пусне братя Цоневи,Чочев,Карачанаков,Семеон Славчев и други деца.Да играят свободно и спокойно колкото могат,но съм сигурен,че поне е се борят,а не като ти КУ*ВИ НЕЩАСТНИ! :evil:

Пич, не говоря за националния. Там не вирее футбол, а интереси. В Лудогорец си играят прилично. Някои от футболистите стават за клубните си отбори, просто в национала е батак. Аз ако съм на Владо на мястото, никога няма да играя за България. Да се унижа да съм резерва на ники чалгарчето :evil:

Айде стига с този Лудогорец! Добре, че са класните чужденци, иначе не ги виждам и тях...


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта