Грузия-Петков-0:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Plamen Kirev
Мнения: 9
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:10
Контакти:

Грузия-Петков-0:0

Мнениеот Plamen Kirev » 15 окт 2008 22:26

Има ли още някой да се съмнява в това кой трябва да е титуляр на вратата на националния?Тексас какво ще кажеш?Георги Петков е велик вратар показа го и тази вечер.Чудя се едно,къде са очите на чуждите менаджери,че още не са го взели в някой голям евро отбор.Та той според мен е в топ десет на вратарите в Европа,а защо не и в света.За другите в отбора какво да кажа?Отбор нямаше имаше само вратар не просто вратар,а истински лъв,ВЕЛИКИЯ ГЕОРГИ ПЕТКОВ!Шапки долу!


Потребителски аватар
los7
Мнения: 201
Регистриран на: 23 сеп 2008 11:07

Re: Грузия-Петков-0:0

Мнениеот los7 » 15 окт 2008 22:38

в Топ 10 в Европа доста трудно ще му е да е. Може би в топ 50 ;)

Иванков е не по лош вратар. В момента това ни е най малкия проблем - вратарския пост си е стабилен.
От утре съм локомотивец!

Потребителски аватар
АСМ1899
Мнения: 622
Регистриран на: 05 юни 2008 11:41
Контакти:

Re: Грузия-Петков-0:0

Мнениеот АСМ1899 » 15 окт 2008 22:40

След като вратаря ние най-добър,има ли смисъл да говорим(пишем)?
Вие сте млада и красива, имате 2 висши образования, владеете перфектно 3 езика, имате руса коса, дълги крака и чаровна усмивка и искате да вземате заплата между 5 и 10 хиляди лева? Вървете на майната си! На нас ни трябва арматурист!

velko71
Мнения: 18
Регистриран на: 22 сеп 2008 18:48
Контакти:

Re: Грузия-Петков-0:0

Мнениеот velko71 » 15 окт 2008 22:41

А каде бе6е устатия Бербатов.Какъв бе6е тоя Ивелин Попов.Направо даси збират куфарите и да се махат от националния.

del piero
Мнения: 132
Регистриран на: 12 сеп 2008 02:56
Контакти:

Re: Грузия-Петков-0:0

Мнениеот del piero » 15 окт 2008 22:44

Prav si e.To Ivankov i Petkov sa po-dobri ot nqkoi izmisleni vratari koito pazqt v parvensta kato Anglia,Italia i drugi.Prosto problema idva ot tova,4e sa ot Bulgaria,a ne ot nqkoq Zapadna darjava.

СинТерор
Мнения: 871
Регистриран на: 14 сеп 2008 20:36
Местоположение: София
Контакти:

Re: Грузия-Петков-0:0

Мнениеот СинТерор » 15 окт 2008 22:48

Plamen Kirev написа:Има ли още някой да се съмнява в това кой трябва да е титуляр на вратата на националния?Тексас какво ще кажеш?Георги Петков е велик вратар показа го и тази вечер.Чудя се едно,къде са очите на чуждите менаджери,че още не са го взели в някой голям евро отбор.Та той според мен е в топ десет на вратарите в Европа,а защо не и в света.За другите в отбора какво да кажа?Отбор нямаше имаше само вратар не просто вратар,а истински лъв,ВЕЛИКИЯ ГЕОРГИ ПЕТКОВ!Шапки долу!


Ако мениджърите на Гошо Петков бяха малко по-кадърни тои щеше да е в Милан, защото не мисля че един Желко Калач е по-добър от Жоро :idea:

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Грузия-Петков-0:0

Мнениеот Cesc Fabregas » 17 окт 2008 22:02

Бижутера написа:Ето и състава за следващия ни мач от квалификациите:

1. Петков
2. Петков
3. Петков
4. Петков
5. Петков
6. Петков
7. Петков
8. Петков
9. Петков
10. Петков
11. Петков


Със Стефан Стоянов сте ги познали 10 от 11-те титуляри,но ти си казал Петков,а той - Петко Пумпалов!
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Грузия-Петков-0:0

Мнениеот Cesc Fabregas » 17 окт 2008 22:06

СинТерор написа:
Plamen Kirev написа:Има ли още някой да се съмнява в това кой трябва да е титуляр на вратата на националния?Тексас какво ще кажеш?Георги Петков е велик вратар показа го и тази вечер.Чудя се едно,къде са очите на чуждите менаджери,че още не са го взели в някой голям евро отбор.Та той според мен е в топ десет на вратарите в Европа,а защо не и в света.За другите в отбора какво да кажа?Отбор нямаше имаше само вратар не просто вратар,а истински лъв,ВЕЛИКИЯ ГЕОРГИ ПЕТКОВ!Шапки долу!


Ако мениджърите на Гошо Петков бяха малко по-кадърни тои щеше да е в Милан, защото не мисля че един Желко Калач е по-добър от Жоро :idea:[/quote

Георги Петков е вратар,който става за всеки отбор в Европа!
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта