А СЕГА ПЕЛЕТО ЛИ ЩЕ Е ЦЕНТРАЛЕН ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
lamiatafussball
Мнения: 43
Регистриран на: 06 юли 2009 14:24
Skype: lamiata1948
Контакти:

Re: А СЕГА ПЕЛЕТО ЛИ ЩЕ Е ЦЕНТРАЛЕН ?

Мнениеот lamiatafussball » 05 сеп 2009 23:35

mike28 написа:По мои спомени, Станимир Стоилов е бил играч и на ЦСКА. За толкова години в Левски, първо като капитан, а след това и като треньор, никой не го е чул да каже и една провокативна дума за червените, или греша?


Добър човек, повтарям - човек.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: А СЕГА ПЕЛЕТО ЛИ ЩЕ Е ЦЕНТРАЛЕН ?

Мнениеот ЕМИЛ » 05 сеп 2009 23:37

Fichango написа:Toй тунчев не играе правилно, няма да го извикат ;)

След контузията още не е във форма :evil: :evil: :evil: И той момчето си го каза.За какъв правилен футбол говориш сега

Потребителски аватар
smash_the_reds
Мнения: 3164
Регистриран на: 24 апр 2008 23:04

Re: А СЕГА ПЕЛЕТО ЛИ ЩЕ Е ЦЕНТРАЛЕН ?

Мнениеот smash_the_reds » 05 сеп 2009 23:39

blue lagun написа:Накакъв много странен менторски тон държат някои модове. Още ли не можете да схванете,че нямате нито една причина да мислите че правите нещо велико? Този форум,може без всеки от вас,но не може без потребителите!

Мммммм!Искам да кажа нещо,ама ме мога,разбери ме! :(
Изображение Изображение

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: А СЕГА ПЕЛЕТО ЛИ ЩЕ Е ЦЕНТРАЛЕН ?

Мнениеот zlatan » 05 сеп 2009 23:44

АКО БГ БИЕ ИТАЛИЯ,СЛЕДЕЙКИ ИЗКАЗВАНИЯТА ВЪВ ФОРУМА 1)3 ОТ БЪЛГАРИТЕ ЩЕ СА БОЛНИ.ЗАЩО ЛИ ?ЗАРАДИ МЪРИ.
LEVSKI_FOREVER

eighteen
Мнения: 168
Регистриран на: 29 мар 2009 12:14

Re: А СЕГА ПЕЛЕТО ЛИ ЩЕ Е ЦЕНТРАЛЕН ?

Мнениеот eighteen » 05 сеп 2009 23:47

smash_the_reds написа:
blue lagun написа:Накакъв много странен менторски тон държат някои модове. Още ли не можете да схванете,че нямате нито една причина да мислите че правите нещо велико? Този форум,може без всеки от вас,но не може без потребителите!

Мммммм!Искам да кажа нещо,ама ме мога,разбери ме! :(

Не казвай нищо! Разбирам какво искаш да кажеш ;) Ама си мълчи че врага е яхнал картинга и перка наред :lol: Сега 10-на минути ще възстановявам ;)

greengaga
Мнения: 30
Регистриран на: 17 юни 2009 14:59
Контакти:

Re: А СЕГА ПЕЛЕТО ЛИ ЩЕ Е ЦЕНТРАЛЕН ?

Мнениеот greengaga » 05 сеп 2009 23:49

Пичове не се косете,поркайте си и се веселете :P

spotty
Мнения: 95
Регистриран на: 05 сеп 2009 22:27
Контакти:

Re: А СЕГА ПЕЛЕТО ЛИ ЩЕ Е ЦЕНТРАЛЕН ?

Мнениеот spotty » 05 сеп 2009 23:54

Не разбрахте ли, че Тунчев тепърва се възстановява!За това не го викат!Иначе колкото и да ме дразни днес Илиян Стоянов игра... Котев днес го оставям без коментар просто.Ето ги всички варианти според мен
Стоянов
Ангелов
Котев
Тунчев
Иван Иванов
Топузаков
Танко Дяков
Сашко Александров
Пламен Николов
Асен Караславов
Вальо Илиев

Не малко варианти са, надявам се Мъри най-после да намери добрата централна двойка

viroglav
Мнения: 1682
Регистриран на: 24 мар 2009 20:30
Контакти:

Re: А СЕГА ПЕЛЕТО ЛИ ЩЕ Е ЦЕНТРАЛЕН ?

Мнениеот viroglav » 06 сеп 2009 00:08

Не знам защо, но си мисля, че проблемите на Мъри с феновете идват от факта, че повика в националния Н.Михайлов. За какво противопоставяне между ЦСКА и Левски може да става дума, като днес от тези отбори имаше само един представител, и то само за едно полувреме... Според мен Мъри е или слаб селекционер или някой друг му реди състава. От друга страна въобще не ми го побира главата защо вика изчерпани за футбола играчи като Кишишев, Ил.Стоянов, Телкийски и прочие при положение, че трябва да гради отбор с перспектива. Личното ми мнение е, че отровата, която ще убие всякаква бъдеща кариера на Ст.Стоилов се казва Атанас Сираков. 8-)

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: А СЕГА ПЕЛЕТО ЛИ ЩЕ Е ЦЕНТРАЛЕН ?

Мнениеот mike28 » 06 сеп 2009 00:15

Кого да повика? Младежите ги бие който ги хване, то е лесно да се дава акъл. Човека поема отбора по средата на квалификационния цикъл, сега не е време за генерални промени, самия Стоилов онзи ден каза, че при провал в тези квалификации, за следващите ще има подмяна на поколенията. На вас все треньорите са ви слаби, нека да видим първо какво ни е първенството, как играят и играчите ни в чуждите клубове и да си направим трезва преценка, а не да говорим ей- така, приказки на вятъра.

viroglav
Мнения: 1682
Регистриран на: 24 мар 2009 20:30
Контакти:

Re: А СЕГА ПЕЛЕТО ЛИ ЩЕ Е ЦЕНТРАЛЕН ?

Мнениеот viroglav » 06 сеп 2009 00:33

mike28 написа:Кого да повика? Младежите ги бие който ги хване, то е лесно да се дава акъл. Човека поема отбора по средата на квалификационния цикъл, сега не е време за генерални промени, самия Стоилов онзи ден каза, че при провал в тези квалификации, за следващите ще има подмяна на поколенията. На вас все треньорите са ви слаби, нека да видим първо какво ни е първенството, как играят и играчите ни в чуждите клубове и да си направим трезва преценка, а не да говорим ей- така, приказки на вятъра.





Мъри не е треньор в нацоналния отбор, а е селекционер. Тука не става въобще въпрос за треньорските му качества. И друго нещо, ако ще се правят "генерални" промени ние вече закъсняваме в това отношение. Според мен промяната трабва да се направи в ръководството на БФС, което при това е и нелегитимно на всичкото отгоре, а това съм сигурен, че си оказва своето въздействие върху целия ни футбол. Това ще е добре и за качване класата на първенството ни. В чуждите клубове играчите ни се представят добре, имаме и нелоши играчи в Левски и ЦСКА, но проблема е, че никой не се опитва да търси нови попълнения. Имам чувството, че ако някои, като Кишишев и Ил.Стоянов ще напуснат само ако им се наложи да носят патерици. Ето там е болката, че хората не са глупави и с просто око виждат шуробаджатащината, корупцията и мениджърските игри. Друг е момента, че нищо не може да се направи по въпроса, само можем да си пишем мненията във форумте... 8-)


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта