гений написа:Къде го чукаш,къде се пука?!Вие тук комплекси ли избивате,не разбрах?Каква е темата вие за какво говорите?Факт е,че ако националите имаха реални шансове,стадиона щеше да е пълен.Сега този "важен"мач е по-скоро контрола и затова няма интерес!Пък и националния отбор не играе кой знае какъв футбол.На следващите клалификации,ако отбора тръгне добре ,тази тема изобщо няма да я има!Така,че по-спокойно и не използвайте форума за да избивате комплексите си!На мача ще има толкова зрители ,колкото са заслужили футболистите!Да разберат и те каква оценка им дава народа!

Не мога да разбера за какви комплекси говориш, факт е, че хората в София са пренаситени от спортни състеззания и едно преместване в друг град ще е само за хубаво. Все пак виждаме, че много национални отбори играят почти винаги в различни градове, например една Италия, потоянно се върти на различни места - Неапол, Милано, Рим, Торино, много рядко "Скуадра адзура" е играла два поредни мача на едно място. Факт е, че България няма хубави стадиони, но примерно няколко квалификационни мача Бургас няма да са за лошо. Не мога да резбера, защо някой хората приеха това предложение за едва ли не някаква обида.
Също така не съм съгласен, че заради лошата игра и резултати трябва да има малко хора по трибуните. Футболните отбори трябва да се подкрепят винаги независимо от резултати, игра, успехи и т.н По принцип е много лесно да си фен само когато отбора побеждава, а в успехите да криеш като мишка. Както вече казах, дори националния отбор на България да е съствен от банда олигофрени, които не могат да играят и нямат никакви шансове да се класират , стадиона трябва да пълен. Странно е при положение, че София е град с 2млн население, ден преди решителна световна квалификация да са прдадени 3 хил. билета.