България-Швейцария 0:0 (FT)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
гарфилд
Мнения: 5628
Регистриран на: 17 юли 2010 13:47
Местоположение: Варна;Стадион Тича
Контакти:

Re: България-Швейцария 0:0 (FT)

Мнениеот гарфилд » 27 мар 2011 13:51

Въпреки притесненията ми за защитата,момчетата ме изненадаха приятно.Раздаваха се докрай,само ни липсваше шанс пред гола.Жалко за резултата,но този състав с Лотар,има потенциал.Бандата,К.Стоянов и Делев показаха,че имат място в отбора с тази игра.Изнасянето на Манолев напред е добър ход.За десен бек и ц.з. имаме още Бодуров,Тунчев и В.Илиев и те са варианти за ц.з.Ляв бек Занев пасва добре,нещата в защита,не са толкова отчайващи.Трябва само да се намери голмайстора и нещата ще се наредят още по-добре.Едно е сигурно за мен.Лотар вдъхна живец на този отбор и трябва да остане и след квалификациите.
2015-Спечелихме Купата и Суперкупата на България.
2016-Натресоха ни Първа Порнографска Лига и урода ЦСКА-Литекс Етрополско знаме(Микре-София).Накратко Хибрид тиренце София.
2017-Заради горното,ако УЕФА не ни изрита,слизаме в 5-а урна.

Потребителски аватар
Foxtrot
Мнения: 144
Регистриран на: 26 юни 2010 22:11
Контакти:

Re: България-Швейцария 0:0 (FT)

Мнениеот Foxtrot » 27 мар 2011 13:57

В момента Гаджев няма място в националния, щото е в трагична форма. Едвам се движи по терена, а повечето от отиграванията му са плачевни. Същият е случая с Благой Георгиев, снощи за пореден път се убедих, че този няма място в националния.

Иначе играта беше динамична, нашите се стремяха да атакуват смислово, имаше дисциплина, не бяха като отровени на терена. Това са плюсовете и няма как да се скрият. Минусите са естествено липсата на концентрация в последния пас пред гола и завършващия удар. Но именно там си проличава класата на отборите, да не говорим че швейцарците можеха доста неприятно да ни изненадат с 1-2 много опасни положения.
То е ясно, че шансовете ни са илюзорни, но поне нашите да се стремят в следващия мач да надградят това което направиха в този. Може пък и да се получи, знае ли се....

drvasko98
Мнения: 7349
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: България-Швейцария 0:0 (FT)

Мнениеот drvasko98 » 27 мар 2011 15:07

danko_sot написа:Добър мач изиграха момчетата, но липсваше още класа в нападение, липсваше последния завършващ пас, както и финалния удар. С една дума- липсваше Димитър Бербатов.


30 човека го написаха това и си вярват. Димитър Бербатов не игра ли с Ейре например, съперник от еквивалентна класа и в мач с подобно значение. Игра ли в Грузия, с Албания, Холандия, Хърватия и т.н. и все ги отнасяхме с по 3-4 гола. Иначе съм сравнително доволен от тактиката, старанието, някои неща в защита и от организацията на контрите. Слаби сме обаче при разиграването и завършващия удар.

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: България-Швейцария 0:0 (FT)

Мнениеот crap » 27 мар 2011 15:44

Според мене трябваше да изкара Занев, да вкара Трифонов. Не че Занев игра зле, но се видя, че неможе да центрира. Румбата е една идея по-добър при центриранията от Петър.
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
unist_gp
Мнения: 4293
Регистриран на: 14 юни 2008 21:50
Skype: unist_gp
Местоположение: ONA
Контакти:

Re: България-Швейцария 0:0 (FT)

Мнениеот unist_gp » 27 мар 2011 16:33

metodito е пич и разбира много от футбол! надявам се,че си е изкарал приятно снощи. националите се прецакаха много яко, защото макар и да играха горе-долу добре, през 90те минути не си вярваха и един момент, че могат да бият. Евала на Матеус, само на Матеус!

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: България-Швейцария 0:0 (FT)

Мнениеот Долно уйно » 27 мар 2011 18:20

Bulgaria 0:0 Switzerland (Highlights) от ZDF
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ch1HFqLJ-_0[/youtube]
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

vvessel
Мнения: 5044
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: България-Швейцария 0:0 (FT)

Мнениеот vvessel » 27 мар 2011 19:08

Чета мненията за мача и разбирам колко малко помнят хората. Едно единствено мнение прочетох, че срещу Черна Гора сме играли по-добре, което си е факт, но никой друг не си спомня май този мач. Защото го загубихме доста нещастно. А вчерашния мач беше сравнително посредствен, стихиен натиск, без чисти голови положения и желание надхвърлящо възможностите. Положителното е, че поне желание не липсва. Иначе след този резултат, Матеус ще обиграва състава за следващите квалификации.

Потребителски аватар
Anarchy!
Мнения: 28
Регистриран на: 09 фев 2011 20:57
Местоположение: София
Контакти:

Re: България-Швейцария 0:0 (FT)

Мнениеот Anarchy! » 27 мар 2011 20:41

Изиграхме един добър мач. Мисля че повече от това не може да се желае. С който и друг играч или каквато и да е схема да бяхме започнали, нямаше да се представим по-силно.

Не правете крайни заключения, а подкрепяйте отбора! Възможност да се класираме като втори в групата имаме, но всеки може да си сметне какви са шансовете ни в предвид мачовете до края на квалификациите. Важното е, че играхме с хъс и настроение, за което допринесе Матеус. Той трябва да остане за по-дълго време като треньор на националния отбор, а и съм оптимист, че би имал влиянието да промени някои неща в структурата на българския футбол. А и нямаме алтернативи за друг треньор, не е като Стойчев да замени Пранди. ;)

Хубаво ще е да се развива един състав от един треньор. Постоянната промяна на играчите в отбора заради приоритети като да спечелим задължително даден мач или да налагаме по-млади играчи заедно с пристрастията на нов треньор/мениджъри вредят много. Това ме дразни и в клубните ни отбори. Имаме амбиции за групи ШЛ или преминаване групи ЛЕ, но след няколко загуби доиграваме мачовете и от към публика и от към състав за срещите, въпреки че може да вдигнем клубния коефициент и в по-следващия сезон амбициите да са по-реални. :arrow:
rock`n`roll baby
ОФАНЗИВА

iph70
Мнения: 32
Регистриран на: 30 сеп 2009 20:08
Skype: iph1970

Re: България-Швейцария 0:0 (FT)

Мнениеот iph70 » 27 мар 2011 21:07

Като няма Бербатов няма отбор.Ама той не иска за това няма и неможе да се класираме :cry:

vvessel
Мнения: 5044
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: България-Швейцария 0:0 (FT)

Мнениеот vvessel » 27 мар 2011 21:32

iph70 написа:Като няма Бербатов няма отбор.Ама той не иска за това няма и неможе да се класираме :cry:


Нали Бербатов игра предните квалификации. Игра и по-предните. И по-по- предните. Какво направи?? Направи си рекордчето срещу слабаците а във важните мачове се криеше като мишка. Такива "звезди", които се правят на велики, вирят си носа,мрънкат срещу другите а реално на терена само разхождат фанелката, пречат на отбора. Нямаме нужда от медийни звезди като него, Благой и Валери Божинов.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта