ЦСКА - Чавдар Бяла Слатина (контрола)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Краен изход от контролата ЦСКА - Чавдар (Бяла Слатина)

Анкетата завърши на 27 мар 2011 18:31

Победа за ЦСКА
28
88%
Равен
1
3%
Победа за Чавдар
3
9%
 
Общо гласове: 32

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: ЦСКА - Чавдар Бяла Слатина (контрола)

Мнениеот TPAKTOP » 26 мар 2011 16:16

vaskonti написа:
TPAKTOP написа:
vaskonti написа:Петър Стоянов е сложил капитанската лента след Тошко? :shock:

Едва ли има някакво значение за контролата в която голяма част от титулярите са ни на подготовка с националния!

Има значение, добре знаеш, че капитанската лента е скарвала първи приятели и е разбивала отбори. В случая трябваше да бъде дадена или на Шеридън или на някой юноша, например Томи. Просто не е редно да се дава на човек, който до преди 1 месец сигурно не е идвал в София дори. Нищо против Стоянов, даже ми харесва като играч, но не трябваше точно той да взима лентата защото това е потенциално опасно за атмосферата в отбора.

Ами прав си ама това според мен не е от кой знае какво значение! Знам че е скарвала първи приятели дори успя да разцепи и националния отбор! Но това е някаква тотална глупост според мен особено в контрола?! Не смятам че трябва ад се издребнява щото като нищо след "случката" пак ще се получат някой скандали в ЦСКА! Честита победа!
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: ЦСКА - Чавдар Бяла Слатина (контрола)

Мнениеот vaskonti » 26 мар 2011 16:26

Тотална глупост е от гледна точка на феновете. И за мен е глупост, но в съблекалнята нещата винаги са доста по-различни. И не аз издребнявам в случая защото и да го правя, голяма работа, никой няма да ми обърне внимание, и с право. Издребняването ще е в съблекалнята! Това би трябвало да се осъзнава и от Милен и от Тошко.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: ЦСКА - Чавдар Бяла Слатина (контрола)

Мнениеот TPAKTOP » 28 мар 2011 20:52

Темата се изчерпа!
ЦСКА - Чавдар Бяла Слатина 1:0 FT
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта