Уникално! Страхотен жест на правителството за КПУ!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Odessit
Мнения: 418
Регистриран на: 24 дек 2015 11:26
Контакти:

Уникално! Страхотен жест на правителството за КПУ!

Мнениеот Odessit » 30 мар 2020 21:30

Стана ясно, че правителството посредством своя експертен екип е на път да осъществи уникален план за контрол и последващо унищожение на коронавируса. Разспространението на вируса ще бъде възпрепятствано посредством временно задължително поставяне на КПУ (контролно подкожно устройство, напълно безвредно за здравето) на населението, а правителството се ангажира това да стане на напълно достъпни цени, като за някои крайно рискови групи дори ще е безплатно. Посредством термодатчик ще бъде следена температурата на реципиента, друг датчик за местоположение ще показва къде в момента е евентуалният вирусоносител с повишена такава. Трети датчик ще препредава записаната звукова информация от разговори, за да бъдат установена личността на потенциалните нови заразени, а в разработка е и датчик, показващ директно наличието на коронавирус. Временната мярка ще продължи до изкореняване на заразата и може би за кратък период след това, за да бъде избегнат рецидив.

П.п. Правителството очаква разбиране и съдействие от гражданите!
Последна промяна от Odessit на 30 мар 2020 22:01, променено общо 1 път.

WPWW
Мнения: 884
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Уникално! Страхотен жест на правителството за КПУ!

Мнениеот WPWW » 30 мар 2020 21:56

Всики псуват Боко Борисов, а на изборите пак го избират, малоумен народ, заслужаващ тъпата мутра от сик да се гаври 10 години. Никъде маските не са задължителни, у нас сганта не се посвени и от това да краде.

chiphead
Мнения: 303
Регистриран на: 16 май 2014 20:08
Контакти:

Re: Уникално! Страхотен жест на правителството за КПУ!

Мнениеот chiphead » 31 мар 2020 01:48

Ей, аман от олигофрени и дебили ...

filcolins
Мнения: 508
Регистриран на: 05 ное 2014 11:06
Контакти:

Re: Уникално! Страхотен жест на правителството за КПУ!

Мнениеот filcolins » 31 мар 2020 11:37

Odessit написа:Стана ясно, че правителството посредством своя експертен екип е на път да осъществи уникален план за контрол и последващо унищожение на коронавируса. Разспространението на вируса ще бъде възпрепятствано посредством временно задължително поставяне на КПУ (контролно подкожно устройство, напълно безвредно за здравето) на населението, а правителството се ангажира това да стане на напълно достъпни цени, като за някои крайно рискови групи дори ще е безплатно. Посредством термодатчик ще бъде следена температурата на реципиента, друг датчик за местоположение ще показва къде в момента е евентуалният вирусоносител с повишена такава. Трети датчик ще препредава записаната звукова информация от разговори, за да бъдат установена личността на потенциалните нови заразени, а в разработка е и датчик, показващ директно наличието на коронавирус. Временната мярка ще продължи до изкореняване на заразата и може би за кратък период след това, за да бъде избегнат рецидив.

П.п. Правителството очаква разбиране и съдействие от гражданите!


Чипосването отколешна мечата на властта. А по твоето изказване - дебилно е!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Уникално! Страхотен жест на правителството за КПУ!

Мнениеот metodito » 31 мар 2020 11:45

WPWW написа:Всики псуват Боко Борисов, а на изборите пак го избират, малоумен народ, заслужаващ тъпата мутра от сик да се гаври 10 години. Никъде маските не са задължителни, у нас сганта не се посвени и от това да краде.

В Чехия са задължителни. Миналата седмица говорих с приятел в Бърно.
За другаде, не знам.

Да раздадат на всеки маски, да изискват. Ама така? Да не говорим, че онези маски дето НАИСТИНА пазят струват майка си и баща си и даже за медиците няма - те са специални.

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12215
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Уникално! Страхотен жест на правителството за КПУ!

Мнениеот TristaNNN » 31 мар 2020 13:45

metodito написа:
WPWW написа:Всики псуват Боко Борисов, а на изборите пак го избират, малоумен народ, заслужаващ тъпата мутра от сик да се гаври 10 години. Никъде маските не са задължителни, у нас сганта не се посвени и от това да краде.

В Чехия са задължителни. Миналата седмица говорих с приятел в Бърно.
За другаде, не знам.

Да раздадат на всеки маски, да изискват. Ама така? Да не говорим, че онези маски дето НАИСТИНА пазят струват майка си и баща си и даже за медиците няма - те са специални.

Oнези дето наистина пазят и са за медиците, са стандарт FFP2 и FFP3, и не - не струват майка си и баща си, допреди извънредните мерки бяха на цена 4-5 лева. Взех си няколко такива покрай обикновения грип, защото много често пътувах в градския транспорт баш в грипавия сезон, а у дома си имам бременен човек, комуто не исках да лепна нещо. Щото като всеки вирус, и този може да не те тръшне, да си го носиш неусетно, ама да го лепнеш на ближния.
Та още преди или около нова година, не си спомням с точност, Кантарджиев каза, че тези маски, с този стандарт, са най-доброто възможно средство за предпазване от грипосване.
ПП Одеве Ананиев каза, че са поръчани точно такива за медиците и лаборантите.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
shumkar_44
Мнения: 1009
Регистриран на: 23 юли 2012 10:27
Местоположение: Рожен
Контакти:

Re: Уникално! Страхотен жест на правителството за КПУ!

Мнениеот shumkar_44 » 31 мар 2020 18:03

Това, разбира се, е отлична новина. Винаги съм мечтал да прехвърля съзнанието си в това на умел робот, или поне да се превърна в киборг с висока степен на адекватност. Може би този чип е първата, макар и малка, стъпка. Приятелю Айзък, Вие бяхте прав!
Толстолоб, на теб съм роб.


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта