Евросолидарност ли?! На Италия помагат Китай, Русия, Куба и Венецуела!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

nghcvth
Мнения: 3530
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Евросолидарност ли?! На Италия помагат Китай, Русия, Куба и Венецуела!

Мнениеот nghcvth » 29 мар 2020 09:23

Dan120 написа:Когато някой помага на друг в беда трябва да му свалим шапка - независимо дали се казва Путин или Тръмп.
Времената са такива , че трябва да се освободим от злобата и да станем малко по-добри.
Светът е изправен пред общ враг и хората трябва да си помагат независимо от раса , националност и политическа принадлежност. :) :) :)

На олигофрените тука им дай да говорят за политика и да си играят на -фоби и -фили. За тях другото няма значение. Във всяко действие се търси нещо гнило, независимо кой го е направил.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Re: Евросолидарност ли?! На Италия помагат Китай, Русия, Куба и Венецуела!

Мнениеот костенурк » 29 мар 2020 11:30

Ли Зъуа е работил доскоро за китайска държавна телевизия. Но напуска, за да предава на живо и без цензура от Ухан. Сега стана ясно, че журналистът е изчезнал безследно. В неизвестност са още двама като него.Видеото показва Ли Зъуа зад волана на автомобила му, докато шофира по улиците на Ухан. "По петите ми е кола на китайската Държавна сигурност", казва уплашено 25-годишният журналист, докато се снима с мобилния си телефон. "В Ухан съм, преследват ме", повтаря той.

Ли все пак успява да се добере до жилището си, откъдето миналата сряда качва в Ютюб последното си засега видео послание: "Не мога да си мълча. Нито пък съм готов да си затварям очите и ушите. Точно заради това наскоро напуснах държавната телевизия CCTV - с надеждата, че и други хора като мен ще се надигнат".

Ли е работил доскоро в държавната телевизия CCTV. Но след избухването на епидемията от коронавирус в Ухан, журналистът решава да напусне, за да може да предава на живо и без цензура от блокирания град.

Преди две седмици Ли предава на живо от един от крематориумите в града, където спешно търсели работници, защото персоналът просто не успявал да се справи с потока от мъртъвци. Друг негов репортаж показва подземен гараж в Ухан, където странстващи работници били принудени да живеят в мизерни условия. С други думи: Ли предава от места, които държавните медии никога няма да покажат.

"Нямам за цел да подклаждам бунтове. А и знам, че идеализмът ни беше унищожен още през пролетта на 1989 година", казва Ли, намеквайки за кървавите събития на площад Тянанмън в Пекин.

"Ако обаче всички просто си седим и наблюдаваме безучастно, нищо няма да постигнем. Днешните млади хора не знаят нищо за историята на страната си. И затова си мислят, че заслужават това, което имат днес като живот", казва журналистът.

Ли Зъуа е следвал в един от водещите журналистически факултети в Китай. От една седмица обаче от него няма никаква следа. При това Ли не е единственият изчезнал репортер. В средата на февруари властите задържаха китайския блогър Фанг Бин, който беше заснел драматични сцени в болниците на Ухан. В неизвестност е и адвокатът и блогър Чен Чиуши, който също предаваше от Ухан.

Когато миналата сряда идват да го приберат, Ли Зъуа предава на живо в мрежата. Към служителите на реда той се обръща със следните думи: "Щом подкрепяте един такъв режим, без изобщо да разсъждавате, ще дойде денят, когато вие самите ще станете жертва на този режим. Това е краят. Готов съм да ви отворя вратата".


Всичко което може да се очаква от една комунистическа диктатура...масовата дезинформация и скриване на истинския брой загинали в Китай...безследно изчезналите журналисти и блогъри, както и безследно изчезналите политически противници на партията и системата са само за десерт...

Същите истории като в путкинска ръша...
Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.

Потребителски аватар
zagwe
Мнения: 1
Регистриран на: 06 апр 2016 15:46
Контакти:

Re: Евросолидарност ли?! На Италия помагат Китай, Русия, Куба и Венецуела!

Мнениеот zagwe » 29 мар 2020 12:17

СВОБОДНА ЗОНА не е ли мястото на един циганин коритар, който е агент на всяко разузнаване и най-вече на властващото?

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3749
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Евросолидарност ли?! На Италия помагат Китай, Русия, Куба и Венецуела!

Мнениеот ivo55 » 29 мар 2020 12:45

Пропаганда има във всяка една голяма и мощна държава, включително САЩ (включително има държавни дотации за холивудски продукции, ако поне един от героите ти е негър, напр. Снежанка...), Великобритания, Франция, Германия и т.н.
Защото никой не би се отказал да използва този все по-мощен инструмент покрай навлизането на Интернет, за да управлява народа, да формира ценностна система, да ги мотивира и т.н.

Навремето като не е имало Интернет, са използвали религията и там е ставала пропагандата. Предполагам знаете защо и как християнството е успяло да се наложи. Просто в един момент са се усетили монарсите, че може да се сключи сделка с църковните водачи (които също са имали вродения им стремеж към власт и укрепване на собствената си значимост), да поемат контрола над религията на местно ниво, а тази религия е била прекрасна за целите им - да проповядва (пропагандира) само монархията – както за собствен модел на управление, така и като благословен модел за държавата, подчинението, смиреността (въздържане от насилие), трудолюбието, солидарността, обръщането и на другата буза (разбирай покорно плащане на данъци) ...
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Re: Евросолидарност ли?! На Италия помагат Китай, Русия, Куба и Венецуела!

Мнениеот костенурк » 29 мар 2020 12:52

не ми филосовствай бе комуноид припознал....хората ги преследват и убиват като кучета само щото искат да покажат истината на останалите, която се прикрива и изкривява както е във всяка комунистическа диктатура.хора които искат да живеят свободно не са толерирани в такива системи на управление, напротив даже се ликвидират ...какво си ми зафилосовствал тука, свободата преди всичко, свобода на словото , религията , придвижването и всичко вото се сетиш....

сигурно е трудно да се разбере точно от комунист припознавач, ама пробвай се все пак
Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3749
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Евросолидарност ли?! На Италия помагат Китай, Русия, Куба и Венецуела!

Мнениеот ivo55 » 29 мар 2020 14:49

Хахах, колко си заблуден и как само залиташ в черно-белия спектър :mrgreen:
Не всичко е бяло или черно незрял човече.
И никога не съм гласувал за комунистите, за теб не съм сигурен, като гледам колко акъл имаш.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Re: Евросолидарност ли?! На Италия помагат Китай, Русия, Куба и Венецуела!

Мнениеот костенурк » 29 мар 2020 15:18

ти си си комунист и да не си гласувал, в путкинска ръша ще ти е екстра, там е само за подобни идиоти, и путЯ да ги управлва докато е жив
Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3749
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Евросолидарност ли?! На Италия помагат Китай, Русия, Куба и Венецуела!

Мнениеот ivo55 » 29 мар 2020 17:31

Хехе, твоето скопено мнение има важност за мен колкото и данните за реколтата от банани. Ходи да се заяждаш по детски някъде другаде :)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Евросолидарност ли?! На Италия помагат Китай, Русия, Куба и Венецуела!

Мнениеот paceto » 29 мар 2020 18:39

Достатъчно.


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта