Евросолидарност ли?! На Италия помагат Китай, Русия, Куба и Венецуела!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Евросолидарност ли?! На Италия помагат Китай, Русия, Куба и Венецуела!

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 мар 2020 18:12

Тука Куба се изкарва икономически гигант... Щеше да е смешно, ако не беше тъжно.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Dan120
Мнения: 1
Регистриран на: 19 мар 2020 20:32
Контакти:

Re: Евросолидарност ли?! На Италия помагат Китай, Русия, Куба и Венецуела!

Мнениеот Dan120 » 26 мар 2020 18:26

Когато някой помага на друг в беда трябва да му свалим шапка - независимо дали се казва Путин или Тръмп.
Времената са такива , че трябва да се освободим от злобата и да станем малко по-добри.
Светът е изправен пред общ враг и хората трябва да си помагат независимо от раса , националност и политическа принадлежност. :) :) :)

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3749
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Евросолидарност ли?! На Италия помагат Китай, Русия, Куба и Венецуела!

Мнениеот ivo55 » 26 мар 2020 18:46

THE G.A.M.E написа:
ivo55 написа:
pomiqrat написа:Тъп пост. Куба изкарва валута чрез лекарите си. ЕС помага с пари. Хора не може да изпрати, защото наличните им са недостатъчни. В Русия няма зараза. Що ли? Поредната русофилска пръдня. Колко много фалшиви профили съм затрил във фб разпространяващи подобни новини!

ЕС да не е започнал някакво собствено производство?
Парите, които ЕС дава са от вноските на държавите-членки, така че твърдението, че ЕС помагал с пари, е нелепо.
ЕС има резерви в размер на 2 ТРИЛИОАНА евро.
И тези резерви не са само от вноските на страните-членки. ЕС печели ежегодно стотици милиарди от мита, данъци и такси с Държави от други континенти.

За 2019-та глобиха Гугъл доста солено. :lol:
Очакват се глоби + сериозно увеличение на таксите и за Фейсбук, Туитър и т.н.


Подозирам, че имаш предвид Евросистемата, която обхваща ЕЦБ и 17-те централни банки на държавите-членки на еврозоната?
За твоя информация, новина от днес, махнаха ограниченията (лимит) на ЕЦБ да изкупва държавния дълг на държавите от еврозоната. По същество това означава неограничено печатане на Евро. После си отговори дали България е член на този клуб и дали имаме ползи от това печатане на подготвения вече нов дълг на тия 17 държави. Виж и колко им е общия дълг към момента.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Евросолидарност ли?! На Италия помагат Китай, Русия, Куба и Венецуела!

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 мар 2020 19:06

ivo55 написа:За твоя информация, новина от днес, махнаха ограниченията (лимит) на ЕЦБ да изкупва държавния дълг на държавите от еврозоната. По същество това означава неограничено печатане на Евро. После си отговори дали България е член на този клуб и дали имаме ползи от това печатане на подготвения вече нов дълг на тия 17 държави. Виж и колко им е общия дълг към момента.
Без значение какви са мерките. Европа ще се оправи.
За нас... Ние сме зле от 1393 г. тъй че ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3749
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Евросолидарност ли?! На Италия помагат Китай, Русия, Куба и Венецуела!

Мнениеот ivo55 » 26 мар 2020 19:11

Не знам как да ти обясня, че ЕС е нещо различно от Еврозоната.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Евросолидарност ли?! На Италия помагат Китай, Русия, Куба и Венецуела!

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 мар 2020 19:19

ivo55 написа:Не знам как да ти обясня, че ЕС е нещо различно от Еврозоната.
Т'ва са нищожни детайли.
Ти казваш, че икономическите мерки няма да имат ефект, щото на практика Държавите получавали собствените си пари, дето са дали като вноски.
А т'ва е крайно несериозно, човек. :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3749
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Евросолидарност ли?! На Италия помагат Китай, Русия, Куба и Венецуела!

Мнениеот ivo55 » 26 мар 2020 19:55

Така ли съм казал? Ще влизам по-често да разбирам какво съм казал :lol:

Истината е, че аз писах за ЕС по повод написана глупост за ЕС, при положение, че си има бюджет и годишни вноски от държавите-членки. А Еврозоната, ЕЦБ и възможностите на ЕЦБ да печата банкноти, да изкупва държавен дълг срещу прясно напечатани хартийки е нещо съвсем друго. Но явно както и да ти го напиша, за теб ще си остане едно и също ;)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

filcolins
Мнения: 509
Регистриран на: 05 ное 2014 11:06
Контакти:

Re: Евросолидарност ли?! На Италия помагат Китай, Русия, Куба и Венецуела!

Мнениеот filcolins » 27 мар 2020 11:38

Няма евросолидарност има еврогейове и бюрокрация. А кубинските и руските лекари са с опит в борбата с еболата в Сиера Леоне. Това им е ценното.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Евросолидарност ли?! На Италия помагат Китай, Русия, Куба и Венецуела!

Мнениеот metodito » 28 мар 2020 07:55

Гледам голяма помощ им оказват. Откак дойдоха записаха няколко черни рекорда.

Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Re: Евросолидарност ли?! На Италия помагат Китай, Русия, Куба и Венецуела!

Мнениеот костенурк » 28 мар 2020 15:54

Добре бе, нали комунизма беше и в бг? толкова ли сме късопаметни? сега е на мода да се възхвалява путЯ, че и Куба намесвате!!!

куба е страна от третия свят бе младежи, заплатите са колкото изкарваме ние за 3 дена...срамота...

остана само и Мин Чен да намесите, и той е добър " ЛИДЕР " , и в НЕГОВАТА държава няма обири и крадци, просто щото няма кво да се краде, има 10 автомобила на 700 човека....имат милионна армия дето дажбата им е по 2 картофа на ден, в почивните дни може и 1...иначе са си лайв из лайв де...

путинска русия същата история, пропаганда, пропаганда и пак пропаганда.........то там живота струва 2 стотинки, собствените им царе, комунистически вождове и прочее са ги изтребвали пияните завалиййки повече от който и да е друг....сега само някой да гъкне против путЯ, бива мачкан, пребит, ОТРОВЕН или направо безследно изчезнал...

ама иначе както си трябва де, пропаганда, пропаганда и пак пропаганда...

добре че путя прати 7 камиона с военни да спасят Италия, че ако не беше той, Куба, муба и Ким, кой знае на къв хал щяха да са...

някой път си мисля че и от тия зомбирани московски последователи има и интелигентни хора, ама те винаги много бързо се постарават да ме избавят от тия мисли........
Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта