Ловеч-тирето-Етрополе-каквото душа иска за измъченото репресирано сърце

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Ловеч-тирето-Етрополе-каквото душа иска за измъченото репресирано сърце

Мнениеот Непринуден » 18 мар 2019 13:22

Вижте, откривам тази тема специално за левскарите. Като някакви терористи се промъкват в червени форуми, под статии в Гонг и къде ли не. Изнемощели реват ден след ден задължително да ни наричат Литекс, Тирето, Етрополе, комунсти, всякакви вариации. Колкото луди, толкова и варианти. Не ги помня всичките. И на мен ми идва в повече да чета някакви малоумници всеки ден и навсякъде и за целта наистина е редно да ги триете от нормалните теми, където коментираме ЦСКА, а не поредните словоизлияния на поредния луд, който задължително е репресиран и се е борил срещу всяка власт. Нека в тази тема да си пишат на воля каквото си искат и както си искат. Бъдете хора. Все тая е. Дали ще се промъкват като крадци по разни теми или свободно ще го правят тук. Като педалите. Легализирайте им го там като в Холандия да се успокоят и да си лапат пишките и толкова. Отрежда им се едно място, тяхно си и да не пречат на другите и като се спазва това всички сме ОК.
И никакви забележки. Забелязвам, че много обичат като комплексираните в живота да налагат в нета императивен тон. "Така казах", "и точка по въпроса", "Литекс сте, факт". Оставете ги. Факти неоспорими. Ясно, че те винаги ще останат измъчвани и репресирани и няма да оценят свободата ама халал да им е. Честно казано ми писна къде ли не да се сблъсквам с поредния луд. Ето тук нека си имат едно тяхно ъгълче за забавления и неоспорими сини истини.

Молбата ми е искрена. Моля Ви! Нищо не ви коства.

Хайде сега сини фенове имате думата. Пишете на свобода каквото ви душа иска. Излейте всичката гняв и се успокойте малко. В тази тема си е направо задължително да се пише в оранжево и с тирета. Кеф голям.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ловеч-тирето-Етрополе-каквото душа иска за измъченото репресирано сърце

Мнениеот Udoji90 » 18 мар 2019 13:29

Съжалявам, ама подобна тема няма как да остане. Само ще бъде магнит за нарушения на правилата. Не знам какво мислят другите модератори, но моето мнение е, че тези, които приемат този отбор, имат правото да го наричат "ЦСКА", а другите - "ЦСКА-София" (поне на този етап - не знам за следващия сезон как официално ще се изписва според БФС). Оттам нататък всякакви идиотии като "Тирето", "Литекс-София", "ЦСКА-Ловеч", "Микре Юнайтед", "Етрополе-Микре" са признак на добре изразена простотия у човека, който ги изписва. И най-важното е, че противоречат на правилата (прочетете точка 9). Обикновено подобни наименования в този раздел се трият/редактират, но ако сме пропуснали подобен случай, просто докладвайте. Оттам нататък в другите раздели си има тамошни модове и съм сигурен, че ще направят нужното, за да санкционират подобни нарушения. Ако не го правят, най-вероятно и те не са го видели, така че докладвайте и там. Вече под статиите не знам как стоят нещата, но май и там имаше опция за докладване. И ако някой прекалява, то ще си понесе и по-сериозни последствия.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост