20 ГОДИНИ ОТ НАЙ - ГОЛЯМАТА ПОБЕДА НА ЦСКА -- СОФИЯ .

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

20 ГОДИНИ ОТ НАЙ - ГОЛЯМАТА ПОБЕДА НА ЦСКА -- СОФИЯ .

Мнениеот bsz1916 » 18 ное 2018 06:06

Вчера някои медии отбелязаха навършването на 50 години от историческата победа на Левски над ЦСКА със 7 : 2 . След броени дни друг отбор ( ЦСКА --- СОФИЯ ) също ще отбележи кръгла годишнина от най - голямата си победа над бившия български гранд . На 29 . 11 . 1998 г. , ЦСКА -- СОФИЯ ( София ) играещ по това време под името Литекс и домакинстващ в гр. Ловеч победи ЦСКА с 8 : 0 . Съзнавам че трябваше да публикувам тази тема в подфорума на ЦСКА -- СОФИЯ ( София ) , но се оказа че те нямат такъв и ползват тоя на бившия ЦСКА . Ясно е че темата едва ли ще предизвика положителни емоции у феновете на ЦСКА и там тя веднага ще бъде изтрита . Голяма част от Феновете на победилия ЦСКА -- СОФИЯ ( София ) пък по това време са били фенове на победения ЦСКА и също едва ли ще отбележат подобаващо тази годишнина . Вероятно и на феновете на Левски няма да е особено приятно да им се напомня , че най - голямата загуба на ЦСКА не е от Левски , а от ЦСКА -- СОФИЯ ( София ) , но това е истината . Все пак мисля че всички ще се съгласите , че това е единствената значителна победа в историята на ЦСКА --- СОФИЯ ( в това число и в историята на предшествениците му Литекс - Ловеч и Чавдар -- Етрополе ) и заслужава да се отбележи .

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: 20 ГОДИНИ ОТ НАЙ - ГОЛЯМАТА ПОБЕДА НА ЦСКА -- СОФИЯ .

Мнениеот Sisi 1914 » 18 ное 2018 10:52

И след още 20 години нема да ни победят.
Това 7-2 е велик резултат! :lol:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: 20 ГОДИНИ ОТ НАЙ - ГОЛЯМАТА ПОБЕДА НА ЦСКА -- СОФИЯ .

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 18 ное 2018 11:04

bsz1916 написа:... Все пак мисля че всички ще се съгласите , че това е единствената значителна победа в историята на ЦСКА --- СОФИЯ ( в това число и в историята на предшествениците му Литекс - Ловеч и Чавдар -- Етрополе ) и заслужава да се отбележи .

+1. Така е, историята трябва да се знае и помни, независимо дали фактите са радостни, или имат горчив привкус. ;) Страхувам се, обаче, че тази интересна тема няма да изтрае дълго, а нейният автор ще бъде лишен за известно време от възможността да се изявява във форума (аз, например, неотдавна за едно мимолетно и невинно споменаване на неоспоримия факт за генетичната връзка и приемствеността между "Литекс" и "ЦСКА-София" (София) бях баннат за 2 дни)... 8-)
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 18 ное 2018 11:07, променено общо 3 пъти.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: 20 ГОДИНИ ОТ НАЙ - ГОЛЯМАТА ПОБЕДА НА ЦСКА -- СОФИЯ .

Мнениеот bsz1916 » 18 ное 2018 11:05

Sisi 1914 написа:И след още 20 години нема да ни победят.
Това 7-2 е велик резултат! :lol:

Така е , но той е срещу ЦСКА ( който вече не съществува ) , а не срещу ЦСКА -- СОФИЯ ( София ) . И няма как да постигнете по - голям резултат от тяхното 8 : 0 , защото срещу ЦСКА вече няма как да играете .

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: 20 ГОДИНИ ОТ НАЙ - ГОЛЯМАТА ПОБЕДА НА ЦСКА -- СОФИЯ .

Мнениеот kiril.a.d » 18 ное 2018 11:18

:lol: чакам да ни информираш в следваща тема, за най-голямата победа на Чавдар (Етрополе)!
...знаеш, че няма как да не се гавря със злобицата ти, нали? - винаги го хпавя, с изпържени от омраза и злоба мозъци, пък...дано малко то мозъка им се възстанови ;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: 20 ГОДИНИ ОТ НАЙ - ГОЛЯМАТА ПОБЕДА НА ЦСКА -- СОФИЯ .

Мнениеот bsz1916 » 18 ное 2018 11:20

Captain Stottlemeyer написа:
bsz1916 написа:... Все пак мисля че всички ще се съгласите , че това е единствената значителна победа в историята на ЦСКА --- СОФИЯ ( в това число и в историята на предшествениците му Литекс - Ловеч и Чавдар -- Етрополе ) и заслужава да се отбележи .

+1. Така е, историята трябва да се знае и помни, независимо дали фактите са радостни, или имат горчив привкус. ;) Страхувам се, обаче, че тази интересна тема няма да изтрае дълго, а нейният автор ще бъде лишен за известно време от възможността да се изявява във форума (аз, например, неотдавна за едно мимолетно и невинно споменаване на неоспоримия факт за генетичната връзка и приемствеността между "Литекс" и "ЦСКА-София" (София) бях баннат за 2 дни)... 8-)

Капитане , вероятно отново ще се окажеш прав , но поех този риск , защото предполагам , че на феновете на ЦСКА -- СОФИЯ ( София ) ще им бъде неудобно да отбележат тази годишнина . Защото само преди малко повече от 2 години те скандираха по време на мачове и бяха облепили половин София с лозунги " ЛИТЕКС НЕ Е ЦСКА " .

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: 20 ГОДИНИ ОТ НАЙ - ГОЛЯМАТА ПОБЕДА НА ЦСКА -- СОФИЯ .

Мнениеот ivan56 » 18 ное 2018 11:29

bsz1916 написа:Вчера някои медии отбелязаха навършването на 50 години от историческата победа на Левски над ЦСКА със 7 : 2 . След броени дни друг отбор ( ЦСКА --- СОФИЯ ) също ще отбележи кръгла годишнина от най - голямата си победа над бившия български гранд . На 29 . 11 . 1998 г. , ЦСКА -- СОФИЯ ( София ) играещ по това време под името Литекс и домакинстващ в гр. Ловеч победи ЦСКА с 8 : 0 . Съзнавам че трябваше да публикувам тази тема в подфорума на ЦСКА -- СОФИЯ ( София ) , но се оказа че те нямат такъв и ползват тоя на бившия ЦСКА . Ясно е че темата едва ли ще предизвика положителни емоции у феновете на ЦСКА и там тя веднага ще бъде изтрита . Голяма част от Феновете на победилия ЦСКА -- СОФИЯ ( София ) пък по това време са били фенове на победения ЦСКА и също едва ли ще отбележат подобаващо тази годишнина . Вероятно и на феновете на Левски няма да е особено приятно да им се напомня , че най - голямата загуба на ЦСКА не е от Левски , а от ЦСКА -- СОФИЯ ( София ) , но това е истината . Все пак мисля че всички ще се съгласите , че това е единствената значителна победа в историята на ЦСКА --- СОФИЯ ( в това число и в историята на предшествениците му Литекс - Ловеч и Чавдар -- Етрополе ) и заслужава да се отбележи .


Ами примерно можеше, да я публикуваш във форума на Литекс, той си стои, ама там няма никой нали :?
И най-нормалното нещо е да бъде изтрита, иначе ще е двоен аршин.
В 6 сутринта да пуснеш такава тема във форума на Левски си е дива комплексарщина.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
soulfly1948
Мнения: 596
Регистриран на: 29 сеп 2016 16:04

Re: 20 ГОДИНИ ОТ НАЙ - ГОЛЯМАТА ПОБЕДА НА ЦСКА -- СОФИЯ .

Мнениеот soulfly1948 » 18 ное 2018 12:28

ако на некои хора комплексите беха колкото УМЪТ, щеха да са гении.....
"на мястото на Герена,се е намирало ТКЗС"Шопска комуна",известно с това,че там са се отглеждали едни от най-хубавите говеда в България.....

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: 20 ГОДИНИ ОТ НАЙ - ГОЛЯМАТА ПОБЕДА НА ЦСКА -- СОФИЯ .

Мнениеот bsz1916 » 18 ное 2018 12:36

ivan56 написа:
bsz1916 написа: .


Ами примерно можеше, да я публикуваш във форума на Литекс, той си стои, ама там няма никой нали :?
И най-нормалното нещо е да бъде изтрита, иначе ще е двоен аршин.
В 6 сутринта да пуснеш такава тема във форума на Левски си е дива комплексарщина.

Можеше , но след като Литекс беше закупен от Чавдар -- Етрополе и след това преименуван на ЦСКА -- СОФИЯ и преместен в София , в Ловеч беше създаден нов Литекс , на база на друг 3 - ти отбор ( ако не се лъжа Ботев -- Луковит , но не съм сигурен ) . Така че сегашният Литекс няма нищо общо с тази победа над бившия ЦСКА преди 20 години и няма никаква логика темата да се публикува в подфорума на Литекс , а не на друг отбор . Избрах подфорума на Левски , защото там също честват този месец кръгла годишнина от внушителна победа над бившия ЦСКА , а и защото в продължение на 68 години Левски и ЦСКА бяха " ВЕЧНИТЕ СЪПЕРНИЦИ " .

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: 20 ГОДИНИ ОТ НАЙ - ГОЛЯМАТА ПОБЕДА НА ЦСКА -- СОФИЯ .

Мнениеот gzagorov » 18 ное 2018 12:51

soulfly1948 написа:ако на некои хора комплексите беха колкото УМЪТ, щеха да са гении.....

Ъъъ, дали не искаше да кажеш, че умът трябва да е колкото комплексите :roll:
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта