"ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: "ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Мнениеот peliforewer » 20 авг 2018 21:42

djoto написа:
peliforewer написа:
rane написа:
tornadooo написа:
bsz1916 написа:Интересно дали тия които трият темите и мненията посочващи истината си дават сметка че с тези си действия ИМАТ ОГРОМНА ЗАСЛУГА за това , днес ЦСКА -- София ( София ) да е най -- мразения отбор за феновете на ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ОТБОРИ в България . Признавам си , че допреди 2 години не можех да си представя , че някога ще пожелая победа на Левски срещу друг български отбор , но ето че и това се случва , поне в мачовете срещу този отбор .

Съгласен съм с теб, уникална цензура, триене на неща които са неудобни а всъщност са абсолютна и неоспорима истина. Аз също съм казвал че когато са играли Левски и ЦСКА съм имал предпочитания към червените. Това се промени, отвратен съм от всичко което стана с този велик клуб, от това как се продадоха феновете му. Никога нищо не бих казал ако Ганчев беше платил дълговете и ЦСКА да си го има и още 200 години. Сега ако ще и всеки ден по 10 мнения да ми трият истината е само една. Вие не сте ЦСКА.
Цензурата им е в кръвта. По пример на комунистическите си родители си мислят, че като трият ще скрият истината :lol:

Защо не напишеш нещо срещу Лудогорец ,Домусчиев и Делян Пеевски в Спортал,Блиц и др.подобни медии,тогава ще видиш какво значи цензура,знаеш ли че в сайта на 1948 нямам право на коментари само защото съм написал негативен коментар за тях,без да ги обиждам,знаеш ли че в Спортал на 30-та секунда ми се изтрива коментара независимо какъв е ,просто съм им в списъка на неудобните.Така че смешници да ми пишат глупости ми идва в повече,пак ви казвам пишете срещу Пеевски,Домусчиев,Лудогорец и тогава ще си говорим за свобода на словото,за демокрация ,а срещу ЦСКА и Гриша Ганчев всеки комплексар може да се упражнява.

Не лъжи! В посочените от теб сайтове не трият мнения!

Веднага излизам с името си ,пиша най-обикновен коментар и ако след 1мин. не го изтрият излизаш ли си с името си тук и казваш че си лъжец.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.


djoto
Мнения: 18
Регистриран на: 20 авг 2018 11:27

Re: "ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Мнениеот djoto » 20 авг 2018 21:52

В "Блиц" как изписват преименувания "Литекс"?


peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: "ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Мнениеот peliforewer » 20 авг 2018 21:56

Поредната малоумна тема в която добре познати "герои" ни казват как "обичат" ЦСКА и ни поучават кое било ЦСКА и кое не е,особено живнахте след снощи,да ви успокоя много скоро пак ще сте тихи,докато сме едно цяло отбор и фенове само може да режите вени.Само да ви поясня кой е авторът на платената публикация за която сте направили тема,журналист от Спортал,сега каня всеки от вас да напише в Спортал негативен коментар за Пеевски,Домусчиев,Лудогорец и 1948 и после каже след колко минути коментарът му е изтрит,естествено ако наистина сте с чест и морал,а не мушмороци.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

djoto
Мнения: 18
Регистриран на: 20 авг 2018 11:27

Re: "ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Мнениеот djoto » 20 авг 2018 22:00

peliforewer написа:Само да ви поясня кой е авторът на платената публикация за която сте направили тема,журналист от Спортал,сега каня всеки от вас да напише в Спортал негативен коментар за Пеевски,Домусчиев,Лудогорец и 1948 и после каже след колко минути коментарът му е изтрит,естествено ако наистина сте с чест и морал,а не мушмороци.

Тарикат, не се отмятай! Ти пиши някъде в тия сайтове коментар и даваш линк да видим дали ще ти го изтрият!

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: "ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Мнениеот peliforewer » 20 авг 2018 22:06

djoto написа:
peliforewer написа:Само да ви поясня кой е авторът на платената публикация за която сте направили тема,журналист от Спортал,сега каня всеки от вас да напише в Спортал негативен коментар за Пеевски,Домусчиев,Лудогорец и 1948 и после каже след колко минути коментарът му е изтрит,естествено ако наистина сте с чест и морал,а не мушмороци.

Тарикат, не се отмятай! Ти пиши някъде в тия сайтове коментар и даваш линк да видим дали ще ти го изтрият!

Никога не съм бил тарикат ,на лични съм ти написал кой съм,надявам се на същото и от теб,млади форумнико регистрирал се днес :) .
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

kirecska
Мнения: 1
Регистриран на: 17 мар 2017 17:15
Контакти:

Re: "ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Мнениеот kirecska » 20 авг 2018 22:13

:) заклетия коментирай си сините :oops: ааа динамо :)

djoto
Мнения: 18
Регистриран на: 20 авг 2018 11:27

Re: "ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Мнениеот djoto » 20 авг 2018 22:17

Пели, отговорих Ви на лични, но не се изсулвай, като пръдня в нови гащи, ами пиши едно негативно мнение в избран от теб сайт и дай линк, за да следим, дали ще ти го изтрият! В гонг налагат бан завинаги и бан по IP!

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: "ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Мнениеот peliforewer » 20 авг 2018 22:45

djoto написа:Пели, отговорих Ви на лични, но не се изсулвай, като пръдня в нови гащи, ами пиши едно негативно мнение в избран от теб сайт и дай линк, за да следим, дали ще ти го изтрият! В гонг налагат бан завинаги и бан по IP!

След това което съм ти написал на лични,мисля че това което си написал тук е неуместно и или трябва да го изтриеш или да ми се извиниш,естествено ако имаш чест и достойнство.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта