"ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Мнениеот GOLEADOR » 20 авг 2018 20:06

tornadooo написа:Голеадорчооо, много хляб има да изядеш още... Не го интересувал собственика, значи до вчера се подиграваше с вас като шеф на Литекс, после се подигра още веднъж като ви закри ИСТИНСКИЯ ЦСКА, след това докара целия си ловешки отбор с играчи, с мениджъри, кръсти го ЦСКА-София и за теб всичко е точно. Пак те питам, само това ми кажи, ако утре Домусчиев докара своя отбор на Армията и го прекръсти ще ги подкрепяш ли, само това ми отговори, нищо друго не искам. Както се казваше в един филм, ясно е че сте ку*ви сега ви определяме цената.

Аз вече го обясних Торнадинчооо,кое точно не разбра?Какво значение има кой ще дойде на Армията и как си бил кръстил отбора , аз подкрепям тимовете от семейството на ЦСКА!Кое не е ясно?Ето,идва Гела , Путин или там който ти е драг на тебе,прави негов отбор ЦСКА по футбол,баскетбол,волейбол или там какъвто спорт ти харесва и играе срещу отбора на ЦСКА по футбол,волейбол или там който спорт си избрал.Аз винаги ще подкрепям отбора от семейството на ЦСКА,независимо дали е по футбол,баскетбол,волейбол...
Надявам се бях ясен.
А ти кой отбор би подкрепил и защо?
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: "ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Мнениеот tornadooo » 20 авг 2018 20:12

GOLEADOR написа:
tornadooo написа:Голеадорчооо, много хляб има да изядеш още... Не го интересувал собственика, значи до вчера се подиграваше с вас като шеф на Литекс, после се подигра още веднъж като ви закри ИСТИНСКИЯ ЦСКА, след това докара целия си ловешки отбор с играчи, с мениджъри, кръсти го ЦСКА-София и за теб всичко е точно. Пак те питам, само това ми кажи, ако утре Домусчиев докара своя отбор на Армията и го прекръсти ще ги подкрепяш ли, само това ми отговори, нищо друго не искам. Както се казваше в един филм, ясно е че сте ку*ви сега ви определяме цената.

Аз вече го обясних Торнадинчооо,кое точно не разбра?Какво значение има кой ще дойде на Армията и как си бил кръстил отбора , аз подкрепям тимовете от семейството на ЦСКА!Кое не е ясно?Ето,идва Гела , Путин или там който ти е драг на тебе,прави негов отбор ЦСКА по футбол,баскетбол,волейбол или там какъвто спорт ти харесва и играе срещу отбора на ЦСКА по футбол,волейбол или там който спорт си избрал.Аз винаги ще подкрепям отбора от семейството на ЦСКА,независимо дали е по футбол,баскетбол,волейбол...
Надявам се бях ясен.
А ти кой отбор би подкрепил и защо?

Ок разбрах, тогава защо не подкрепяш и ЦСКА1948, те не са ли от семейството, или като по беден роднина не ги зачитате, вече стана ясно че само парите ви интересува кой дава.

djoto
Мнения: 18
Регистриран на: 20 авг 2018 11:27

Re: "ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Мнениеот djoto » 20 авг 2018 20:15

Христо Стоичков:Не сме Ботев Пловдив да играем с на Металик Сопот лиценза! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

djoto
Мнения: 18
Регистриран на: 20 авг 2018 11:27

Re: "ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Мнениеот djoto » 20 авг 2018 20:17

Аз така и не мога да разбера, кой е мъжът и коя жената в това семейство?

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Мнениеот GOLEADOR » 20 авг 2018 20:29

tornadooo написа:
GOLEADOR написа:
tornadooo написа:Голеадорчооо, много хляб има да изядеш още... Не го интересувал собственика, значи до вчера се подиграваше с вас като шеф на Литекс, после се подигра още веднъж като ви закри ИСТИНСКИЯ ЦСКА, след това докара целия си ловешки отбор с играчи, с мениджъри, кръсти го ЦСКА-София и за теб всичко е точно. Пак те питам, само това ми кажи, ако утре Домусчиев докара своя отбор на Армията и го прекръсти ще ги подкрепяш ли, само това ми отговори, нищо друго не искам. Както се казваше в един филм, ясно е че сте ку*ви сега ви определяме цената.

Аз вече го обясних Торнадинчооо,кое точно не разбра?Какво значение има кой ще дойде на Армията и как си бил кръстил отбора , аз подкрепям тимовете от семейството на ЦСКА!Кое не е ясно?Ето,идва Гела , Путин или там който ти е драг на тебе,прави негов отбор ЦСКА по футбол,баскетбол,волейбол или там какъвто спорт ти харесва и играе срещу отбора на ЦСКА по футбол,волейбол или там който спорт си избрал.Аз винаги ще подкрепям отбора от семейството на ЦСКА,независимо дали е по футбол,баскетбол,волейбол...
Надявам се бях ясен.
А ти кой отбор би подкрепил и защо?

Ок разбрах, тогава защо не подкрепяш и ЦСКА1948, те не са ли от семейството, или като по беден роднина не ги зачитате, вече стана ясно че само парите ви интересува кой дава.

Последно,1948 не са ли от семейството на Лудогорец?Ти не подкрепяш ли отбора на най-богатия българин,все пак вие обичате Лудогорец само когато богаташа дава пари,стисне ли се - няма подкрепа.За това при гостуванията Лудогорец често няма фенове - нито един фен не подкрепи отбора срещу Берое преди няколко кръга.И това не е от сега.Докато аз съм с ЦСКА независимо кой е собственика,независимо къде играе и в коя група сме в момента.За това макар и във В група ЦСКА събра най-много фенове на мачовете си - независимо,че бяхме аматьори.Но всеки си носи кръста,ти си гледай отбора по това кой му е собственик и дали има пари,аз си обичам ЦСКА и така...
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: "ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Мнениеот bsz1916 » 20 авг 2018 21:12

Вече има доста случаи , когато слугите на исполина от Микре , колкото и да са са безсрамни и лишени от чувството за достойнство ти досрамява да трият неудобните за господаря им теми през деня и действат в малките часове на нощта . Как мислите - дали тази тема ще осъмне .

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: "ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Мнениеот peliforewer » 20 авг 2018 21:23

rane написа:
tornadooo написа:
bsz1916 написа:Интересно дали тия които трият темите и мненията посочващи истината си дават сметка че с тези си действия ИМАТ ОГРОМНА ЗАСЛУГА за това , днес ЦСКА -- София ( София ) да е най -- мразения отбор за феновете на ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ОТБОРИ в България . Признавам си , че допреди 2 години не можех да си представя , че някога ще пожелая победа на Левски срещу друг български отбор , но ето че и това се случва , поне в мачовете срещу този отбор .

Съгласен съм с теб, уникална цензура, триене на неща които са неудобни а всъщност са абсолютна и неоспорима истина. Аз също съм казвал че когато са играли Левски и ЦСКА съм имал предпочитания към червените. Това се промени, отвратен съм от всичко което стана с този велик клуб, от това как се продадоха феновете му. Никога нищо не бих казал ако Ганчев беше платил дълговете и ЦСКА да си го има и още 200 години. Сега ако ще и всеки ден по 10 мнения да ми трият истината е само една. Вие не сте ЦСКА.
Цензурата им е в кръвта. По пример на комунистическите си родители си мислят, че като трият ще скрият истината :lol:

Защо не напишеш нещо срещу Лудогорец ,Домусчиев и Делян Пеевски в Спортал,Блиц и др.подобни медии,тогава ще видиш какво значи цензура,знаеш ли че в сайта на 1948 нямам право на коментари само защото съм написал негативен коментар за тях,без да ги обиждам,знаеш ли че в Спортал на 30-та секунда ми се изтрива коментара независимо какъв е ,просто съм им в списъка на неудобните.Така че смешници да ми пишат глупости ми идва в повече,пак ви казвам пишете срещу Пеевски,Домусчиев,Лудогорец и тогава ще си говорим за свобода на словото,за демокрация ,а срещу ЦСКА и Гриша Ганчев всеки комплексар може да се упражнява.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

djoto
Мнения: 18
Регистриран на: 20 авг 2018 11:27

Re: "ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Мнениеот djoto » 20 авг 2018 21:36

peliforewer написа:
rane написа:
tornadooo написа:
bsz1916 написа:Интересно дали тия които трият темите и мненията посочващи истината си дават сметка че с тези си действия ИМАТ ОГРОМНА ЗАСЛУГА за това , днес ЦСКА -- София ( София ) да е най -- мразения отбор за феновете на ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ОТБОРИ в България . Признавам си , че допреди 2 години не можех да си представя , че някога ще пожелая победа на Левски срещу друг български отбор , но ето че и това се случва , поне в мачовете срещу този отбор .

Съгласен съм с теб, уникална цензура, триене на неща които са неудобни а всъщност са абсолютна и неоспорима истина. Аз също съм казвал че когато са играли Левски и ЦСКА съм имал предпочитания към червените. Това се промени, отвратен съм от всичко което стана с този велик клуб, от това как се продадоха феновете му. Никога нищо не бих казал ако Ганчев беше платил дълговете и ЦСКА да си го има и още 200 години. Сега ако ще и всеки ден по 10 мнения да ми трият истината е само една. Вие не сте ЦСКА.
Цензурата им е в кръвта. По пример на комунистическите си родители си мислят, че като трият ще скрият истината :lol:

Защо не напишеш нещо срещу Лудогорец ,Домусчиев и Делян Пеевски в Спортал,Блиц и др.подобни медии,тогава ще видиш какво значи цензура,знаеш ли че в сайта на 1948 нямам право на коментари само защото съм написал негативен коментар за тях,без да ги обиждам,знаеш ли че в Спортал на 30-та секунда ми се изтрива коментара независимо какъв е ,просто съм им в списъка на неудобните.Така че смешници да ми пишат глупости ми идва в повече,пак ви казвам пишете срещу Пеевски,Домусчиев,Лудогорец и тогава ще си говорим за свобода на словото,за демокрация ,а срещу ЦСКА и Гриша Ганчев всеки комплексар може да се упражнява.

Не лъжи! В посочените от теб сайтове не трият мнения!

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: "ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Мнениеот peliforewer » 20 авг 2018 21:39

KellyB написа:
GOLEADOR написа:
KellyB написа:
GOLEADOR написа:Както казах, аз си подкрепям ЦСКА във всички видове спорт и не ми пука кой е собственика на волейбола,баскетбола или футболния ЦСКА!


Лекувай се, момченце... Много ми е жал за теб и такива като теб. Научи се да уважаваш истината, тя е най-важна!

Викаш,да правя като теб и да не подкрепям отборите на ЦСКА щото имали различни собственици.За семейството да не говорим,как се обръщаш към своето,с обиди ли?Тях подкрепяш ли ги?А подкрепяш ли отборите от семейството на твоя клуб?
Истината ми кажи,или за теб тя не е важна?


Истината е, че ЦСКА-София (бивш Литекс Ловеч!) няма нищо общо с истинския ЦСКА, който Микренския бандюга закри на 09.09.2016. И поради тази причина няма място в семейството на едно велико дружество като ЦСКА, донесло толкова много спортна слава на България. Сега ясно ли ти е, припознавачо пребоядисан?

Ако ми разрешиш да те попитам,фен на кой отбор си,откога си приел ЦСКА за велико дружество,как Гриша Ганчев закри ЦСКА,натрупа му дългове ли,защото аз съм на мнение че собствениците преди него фалираха ЦСКА,как бандюгата Ганчев уби ЦСКА като го пое от нищото и го вкара във В група и спечели купа България,а финала ЦСКА-Монтана събра най-много фенове на мач в България през този век.Както се казва новината за моята смърт е твърде преувеличена,много мъка сте събрали,така ли не разбрахте че колкото повече ревете по форумите толкова повече и по единни ставаме.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: "ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Мнениеот bsz1916 » 20 авг 2018 21:40

До тук няма написан нито 1 коментар срещу ЦСКА . Дали от уважение към славния някога тим , дали защото народът е казал -- " За мъртвите или добро или нищо " , но интересно къде си ги видял тия коментари срещу ЦСКА . Виж ако става въпрос за незаконно вкарания в елитната лига отбор на Чавдар -- Литекс от Етрополе , Ловеч и Микре , прекръстен на ЦСКА -- София , то това е друг въпрос , но този отбор НЯМА НИЩО ОБЩО С ФАЛИРАЛИЯ ЦСКА ( Това го декларира дори и ръководството на ЦСКА --- София в молбата си до КАС , за допускане ПО ИЗКЛЮЧЕНИЕ отбора до участие в ЕКТ ) .


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта