"Авиатори" срещу "Припознавачи"! Кой е ЦСКА?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Megatron_69
Мнения: 838
Регистриран на: 13 юни 2013 19:07
Контакти:

Re: "Авиатори" срещу "Припознавачи"! Кой е ЦСКА?

Мнениеот Megatron_69 » 11 май 2018 13:46

абе когото мразят повече сини и зелени-това е ЦСКА....
а на 5,5,2018....видяхме кого мразят и в кой са влюбени...
Когато си мъртъв,не усещаш нищо-страдат тези около теб...
Когато си тъп е същото....
ЧОВЕК СЕ УЧИ ОТ ПРОВАЛА СИ,ОТ УСПЕХА НЯМА КАКВО ДА НАУЧИ....
4и4ковите 4ервенотри4ков4ета......

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: "Авиатори" срещу "Припознавачи"! Кой е ЦСКА?

Мнениеот CaptainBertorelli » 11 май 2018 13:48

zara.1916 написа:Авторът търси аргументиран отговор на въпроса си!
Това, че феновете (публиката) определя кой е автентичния ЦСКА е меко казано шизофрения. Някои фенове може да смятат себе си за извънземни или с божествен произход... но това си е само тяхно мнение.
Компетентните органи БФС и УЕФА са си казали своето компетентно мнение:
ЦСКА 1948 (авиаторите) са нов отбор, все още аматьорски!
ЦСКА-София (припознавачите) са нов отбор, но правоприемник на Литекс с 4 титли според класацията на УЕФА!

Това се променя с годините, спокойно. По едно време вие бяхте премествания Тетевен, преименуван на Берое. Сега пак сте бившия Тетевен, но наследник на оригиналното Берое. Всяко нещо с времето си.
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: "Авиатори" срещу "Припознавачи"! Кой е ЦСКА?

Мнениеот Cheradonna » 11 май 2018 13:51

Самия факт,че едните бяха поканили началниците на Левски и Лудогорец да празнуват с тях,като се бяха събрали 50 човека барабар с роднините си,а на Армията имаше близо 30 000 човека,плюс почти всички наши спортисти от всички видове спорт развиван в ЦСКА би трябвало да покаже на всички и най вече на авторa на темата отговора на така зададеният от него въпрос! Макар,че е по специален от мен,както се изрази в едно мнение по назад и пак не е разбрал!
Последна промяна от Cheradonna на 11 май 2018 14:00, променено общо 1 път.
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: "Авиатори" срещу "Припознавачи"! Кой е ЦСКА?

Мнениеот CaptainBertorelli » 11 май 2018 13:53

icko65 написа:
CaptainBertorelli написа:
icko65 написа:Ако авиатори и припознавачи т.е.ЦСКА-София и ЦСКА 1948 се обединят кво праим?Тази възможност беше обсъждана още преди 2г.но категорично отхвърлена от припознавачите.Не че те за пореден ще си врътнат гъзлето и ще се разцелуват с авиаторите.Ще е интересно.Както беше и с декларацията против обединение с Литекс.

Ако зад "авиаторите" стои Божков, аз лично съм напълно ок за обединение. Ако е Домуса, просто няма как да се случи.
.

Бе то и с Литекс нямаше как да се случи ама в който е хляба и ножа той решава.Припознавачите от началото знаеха че Божков се заема с новото дружество но го отхвърлиха като предател.Сега може и друга песен да запеят.Както и не искаха активи от Кирливото ПФК.Сега заискаха-начело с Тео!

За новото дружество и сега не е ясно кой стои зад него. Окаже ли се Домуса, обединение е изключено. Никой не би стъпил на мач на отбор, сателит на Разград. И това наистина не би могло да е ЦСКА.
Хайл Мусолини


Потребителски аватар
suni
Мнения: 3096
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: "Авиатори" срещу "Припознавачи"! Кой е ЦСКА?

Мнениеот suni » 11 май 2018 14:00

Хах, що се трие мнението ми - /Тази тема е гнусна провокация/,
а това творение/тема/ продължава да ни облъчва? :o
Супер модерация,.. безценно! ;)
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

niki.al
Мнения: 183
Регистриран на: 07 ное 2017 09:40

Re: "Авиатори" срещу "Припознавачи"! Кой е ЦСКА?

Мнениеот niki.al » 11 май 2018 14:02

POPCORN написа:
zara.1916 написа:Авторът търси аргументиран отговор на въпроса си!
Това, че феновете (публиката) определя кой е автентичния ЦСКА е меко казано шизофрения. Някои фенове може да смятат себе си за извънземни или с божествен произход... но това си е само тяхно мнение.
Компетентните органи БФС и УЕФА са си казали своето компетентно мнение:
ЦСКА 1948 (авиаторите) са нов отбор, все още аматьорски!
ЦСКА-София (припознавачите) са нов отбор, но правоприемник на Литекс с 4 титли според класацията на УЕФА!

Уефа ли ще решава кой , кого е ?Къде постоянно ги хващат за измами и ги опандизват всичките?Големият орган.Всичко е една голяма далавера в тоя футбол.Да не припомняме как миналата година пуснаха ЦСКа пък след 1 мин го извадиха .Те не могат да си разчетат сами техните правила, уефа ще ми дава наклон на оная работа с извинение. И пак казвам.Уефа и БФС могат да си говорят всичко и другите отбори и те.ЦСКА е на феновете на ЦСКА нито на феновете на Левски , нито на Берое и да ти кажа надали някои фен на ЦСКа толкова го вълнува какво мислят феновете на Берое , Славия , Пирин и тн.

Не бате ти ще решаващ. Деба наглия микренец.

pobeditela
Мнения: 81
Регистриран на: 24 авг 2009 20:17
Контакти:

Re: "Авиатори" срещу "Припознавачи"! Кой е ЦСКА?

Мнениеот pobeditela » 11 май 2018 14:03

vayk написа:Отговорът е пределно ясен: 99.9999% от феновете застанаха зад отбора от "Армията", а едни 100 човека подкрепят 1948. На юбилея видях по улиците на София коли от Варна, Шумен, Разград, Добрич, пълни с хора с червени шалове, пътували цял ден и довели малките си дечица от другия край на България, за да се докоснат до магията и величието на ЦСКА. На стадиона присъстваше цялата плеяда от велики футболисти на отбора от 50-те години до наши дни. Няма смисъл да се изброяват десетките ако не и стотици големи имена, които бяха дошли на празника. От другата страна видяхме една гротеска - уважени от любителя на мургави мъже и човечец със селска физиономия, който бил някакъв директор в "Левски". Какво повече да говорим?

Ако ЦСКА 1948 заиграе в А група, а ЦСКА-София отпадне при аматьорите, всички тези мнoгoбройни фенове пак ще припознаят по-печелившия тим. Сигурен съм. Това са ловци на успехи, а не истински фенове.

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: "Авиатори" срещу "Припознавачи"! Кой е ЦСКА?

Мнениеот Cheradonna » 11 май 2018 14:05

suni написа:Хах, що се трие мнението ми - /Тази тема е гнусна провокация/,
а това творение/тема/ продължава да ни облъчва? :o
Супер модерация,.. безценно! ;)

Ма искал да разбере човечеца,ама това е все едно да питаш дали живеем България или в Германия,ниво какво да се прави?
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

niki.al
Мнения: 183
Регистриран на: 07 ное 2017 09:40

Re: "Авиатори" срещу "Припознавачи"! Кой е ЦСКА?

Мнениеот niki.al » 11 май 2018 14:07

Ми сложете една анкета бе. И ще видите кое приемат хората за ЦСКА и кое не.


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта