"Авиатори" срещу "Припознавачи"! Кой е ЦСКА?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
-Ицо-
Мнения: 307
Регистриран на: 16 май 2008 23:15
Местоположение: Далеко
Контакти:

Re: "Авиатори" срещу "Припознавачи"! Кой е ЦСКА?

Мнениеот -Ицо- » 11 май 2018 14:07

vayk написа:Отговорът е пределно ясен: 99.9999% от феновете застанаха зад отбора от "Армията", а едни 100 човека подкрепят 1948. На юбилея видях по улиците на София коли от Варна, Шумен, Разград, Добрич, пълни с хора с червени шалове, пътували цял ден и довели малките си дечица от другия край на България, за да се докоснат до магията и величието на ЦСКА. На стадиона присъстваше цялата плеяда от велики футболисти на отбора от 50-те години до наши дни. Няма смисъл да се изброяват десетките ако не и стотици големи имена, които бяха дошли на празника. От другата страна видяхме една гротеска - уважени от любителя на мургави мъже и човечец със селска физиономия, който бил някакъв директор в "Левски". Какво повече да говорим?


Е тук просто ме уби :) За да отговоря на въпроса - истинското ЦСКА явно е това, в което има най-много пари. Или по-точно това, в което се харчат най-много пари, без задължително да ги има...
"Some folks are wise and some are otherwise"

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3096
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: "Авиатори" срещу "Припознавачи"! Кой е ЦСКА?

Мнениеот suni » 11 май 2018 14:09

Cheradonna написа:
suni написа:Хах, що се трие мнението ми - /Тази тема е гнусна провокация/,
а това творение/тема/ продължава да ни облъчва? :o
Супер модерация,.. безценно! ;)

Ма искал да разбере човечеца,ама това е все едно да питаш дали живеем България или в Германия,ниво какво дя се прави.

"Авиатори" срещу "Припознавачи"

Аз на това му викам ПОМИЯ, а авторът го слага за заглавие на Тема,.. в подфорум ЦСКА! :(
Последна промяна от suni на 11 май 2018 14:13, променено общо 1 път.
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: "Авиатори" срещу "Припознавачи"! Кой е ЦСКА?

Мнениеот Cheradonna » 11 май 2018 14:10

niki.al написа:Ми сложете една анкета бе. И ще видите кое приемат хората за ЦСКА и кое не.

[offtopic]Да бе трие се,а мнението на тоя Ентелегент де ни нарича нагли микренци стои,да се чуди човек на изкривените критерии тук...[/offtopic]
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
nicromanser
Мнения: 962
Регистриран на: 27 юни 2013 08:31
Контакти:

Re: "Авиатори" срещу "Припознавачи"! Кой е ЦСКА?

Мнениеот nicromanser » 11 май 2018 14:12

преди 3 години, кой спечели купата на България?
автентичния ЦСКА със собственик Г Ганчев.
сега кой е собственик на ЦСКА...Г Ганчев значи отбора спечелил купата е същия който в момента е на 2-ро място и игра полуфинал за купата толкова е елементарно...все едно аз като собственик на апартамент да си купя и гараж към него и някой да каже ама то тогава апартамента ти не е оня от преди време а е друг смях голям...
[center]ЕДИН ГОСПОД БОГ И СИНА МУ ИСУС ХРИСТОС
ЕДНА РЕЛИГИЯ-ПРАВОСЛАВИЕ
ЕДНА МИЛА СТРАНА-БЪЛГАРИЯ
ЕДИН НАРОД-БЪЛГАРСКИ
ЕДИН ОТБОР
ЦСКА НИЩО ДРУГО НЯМА ЗНАЧЕНИЕ
[/center]

filo_123
Мнения: 53
Регистриран на: 23 фев 2017 14:06
Контакти:

Re: "Авиатори" срещу "Припознавачи"! Кой е ЦСКА?

Мнениеот filo_123 » 11 май 2018 14:14

Поредната синя партенка целяща да успокои т.нар фенове на държавния отбор лефски от село подуене след злополучния финал и очертаващото се все по-ярко неучастие в Европа през новия сезон (за какво ли да участват като ги знаем), които колкото повече ги бият, толкова по-автентични стават и същевременно ЦСКА е още по-умряло, но интересно как не говорят , че са умрели Берое, Ботев, Локо Пловдив и други отбори, които също са минали през фалит но сега си съществуват. Изобщо в последните две три години, след изваждането на ЦСКА от А група говеждата автентичност беше издигната в култ и стана едно от най-важните събития във българското футболно ежедневие, докато за говеждата футболна импотентност почти не се говереше, а още по-малко за огромните дългове на отбора, които не е ясно колко са как се обслужват и подкрепя ли все така активно държавата, отбора на всички власти Лефски-подуене. Фалита го има и във водещи европейски отбори като Наполи, Парма, Фиорентина, Глазгоу Рейнджърс и др. отбори, които сега са отново фактор в първенствата на своите страни. Само ЦСКА бил умрял клуб, разбира се според подуенските мангали, от които разбира се друго не може да се чуе. Между другото и в Шотландия феновете на Селтик пееха, че Рейнджърс бил умрял, отбор, но се оказа, че не е така. След фалита и създаването на нов клуб Рейнджърс завършават на второ място този сезон. Това е така, защото отбор, който се подкрепя от половин държава няма как да умре независимо дали е ЦСКА, Левски, Селтик, Рейнджърс или който и да било популярен клуб по света, защото футбола е игра за публиката и без нея абсолютно всички отбори ще умрат. По въпроса, ЦСКА е отбора на Гриша Ганчев, просто защото този отбор се ползва с много по-голяма обществена подкрепа и колкото и да се напъват авиаторите това е истината. Иначе говедата могат да говорят каквото си искат, изобщо не ми дреме, особено като знам, че техните думи са плод на фенщина и на омраза към ЦСКА, защото съм убеден, че това което съм написал те го знаят прекрасно, но в момента това им е в рогатите кухи глави, преди фолклора им беше друг и така. Техните изказвания никак не ме притесняват, даже ме забавляват, особено като ги видях как се радваха на полуфинала, разбрах как наистина не сме ЦСКА за тях. Освен това имам силни съмнения, че има дори един автентичен отбор с лиценз от създаването си. Айде със здраве и КЗЛ.

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3096
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: "Авиатори" срещу "Припознавачи"! Кой е ЦСКА?

Мнениеот suni » 11 май 2018 14:21

filo_123 написа:Поредната синя партенка целяща да успокои т.нар фенове на държавния отбор лефски от село подуене след злополучния финал и очертаващото се все по-ярко неучастие в Европа през новия сезон (за какво ли да участват като ги знаем), които колкото повече ги бият, толкова по-автентични стават и същевременно ЦСКА е още по-умряло, но интересно как не говорят , че са умрели Берое, Ботев, Локо Пловдив и други отбори, които също са минали през фалит но сега си съществуват. Изобщо в последните две три години, след изваждането на ЦСКА от А група говеждата автентичност беше издигната в култ и стана едно от най-важните събития във българското футболно ежедневие, докато за говеждата футболна импотентност почти не се говереше, а още по-малко за огромните дългове на отбора, които не е ясно колко са как се обслужват и подкрепя ли все така активно държавата, отбора на всички власти Лефски-подуене. Фалита го има и във водещи европейски отбори като Наполи, Парма, Фиорентина, Глазгоу Рейнджърс и др. отбори, които сега са отново фактор в първенствата на своите страни. Само ЦСКА бил умрял клуб, разбира се според подуенските мангали, от които разбира се друго не може да се чуе. Между другото и в Шотландия феновете на Селтик пееха, че Рейнджърс бил умрял, отбор, но се оказа, че не е така. След фалита и създаването на нов клуб Рейнджърс завършават на второ място този сезон. Това е така, защото отбор, който се подкрепя от половин държава няма как да умре независимо дали е ЦСКА, Левски, Селтик, Рейнджърс или който и да било популярен клуб по света, защото футбола е игра за публиката и без нея абсолютно всички отбори ще умрат. По въпроса, ЦСКА е отбора на Гриша Ганчев, просто защото този отбор се ползва с много по-голяма обществена подкрепа и колкото и да се напъват авиаторите това е истината. Иначе говедата могат да говорят каквото си искат, изобщо не ми дреме, особено като знам, че техните думи са плод на фенщина и на омраза към ЦСКА, защото съм убеден, че това което съм написал те го знаят прекрасно, но в момента това им е в рогатите кухи глави, преди фолклора им беше друг и така. Техните изказвания никак не ме притесняват, даже ме забавляват, особено като ги видях как се радваха на полуфинала, разбрах как наистина не сме ЦСКА за тях. Освен това имам силни съмнения, че има дори един автентичен отбор с лиценз от създаването си. Айде със здраве и КЗЛ.

Това е!
,,ТЕМАТА,, е изчерпана. Затваряйте сергията.
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта