Кой ще спечели в наддаването?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

stone
Мнения: 93
Регистриран на: 20 окт 2017 19:43

Re: Кой ще спечели в наддаването?

Мнениеот stone » 05 мар 2018 17:46

LSFC 1914 написа:ахахаххаха защо заключиха темата за мача на Микре с Дунав ?

Хм, не знам. Не им изнася!


Panikovski
Мнения: 2
Регистриран на: 05 мар 2018 15:18

Re: Кой ще спечели в наддаването?

Мнениеот Panikovski » 05 мар 2018 18:40

Микренци на напред с материала, освен, че плащат на съдиите, като екстри им предлагат и разходка в багажник!

Panikovski
Мнения: 2
Регистриран на: 05 мар 2018 15:18

Re: Кой ще спечели в наддаването?

Мнениеот Panikovski » 05 мар 2018 18:44

Жужака им бие шамари и им обещава да ги изкорми и да ги обеси на червата им! :mrgreen:

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Кой ще спечели в наддаването?

Мнениеот tornadooo » 05 мар 2018 18:47

И моята тема изчезна, голям страх ги кълве припознавачите, само чакам месец май да дойде та и Левски ще ги мине до тогава, защото са страшно слаби и ще се смея страшно много.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Кой ще спечели в наддаването?

Мнениеот КироВарна » 05 мар 2018 18:50

След като за пореден път помогна на отбора с неизяснено име, гьон суратът Кабаков дори не е наказан......изпратен е този кръг, да помага на Славия!!!

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Кой ще спечели в наддаването?

Мнениеот Черният козел » 05 мар 2018 19:13

LSFC 1914 написа:ахахаххаха защо заключиха темата за мача на Микре с Дунав ?

Сорка но Дебелянски няма време да я следи,щото не се тролва мъдро !!! МЪДРО в полза на ЦСКА-СОФИЯ ;)
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
Brannik82
Мнения: 801
Регистриран на: 14 окт 2010 10:48

Re: Кой ще спечели в наддаването?

Мнениеот Brannik82 » 05 мар 2018 19:30

Кур за синьото БФС!

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Кой ще спечели в наддаването?

Мнениеот Черният козел » 05 мар 2018 19:34

Brannik82 написа:Кур за синьото БФС!

А така мъдро :lol: :lol: :lol:
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Кой ще спечели в наддаването?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 05 мар 2018 19:39

stone написа:Какво да кажем най-сетне за прочутата масова болест у нас – завистта! За тази болест на посредствеността, на несполучилия на морални и материални блага, която е превърнала почти всяка уста в стискало, което дъвче злъчка и пръска.
.......Започнал буквално от нулата преди 7 години, Лудогорец не само си е върнал цялата първоначална инвестиция, но реализира десетки милиони печалба, наложи работещ бизнес-проект във футбола ни за сравнително кратко време. Инвестира се отново в клуба - стадион, база, школа, отбор ,успехи...

"Лудогорец" не е започнал от нулата, а т.н. "инвестиция" е в резултат от кражбата на века, наречена нежно "масова приватизация", в която братя Домусчиеви взимат дейно участие. :!:
Колкото до завистта - писал съм на друго място: Няма за какво да завиждам на "Лудогорец". На живо съм видял общо около 30 шампионски титли и купи на любимия си отбор. Където е текло, пак ще тече, а думите на социолога и публициста Иван Хаджийски (не е лошо да се посочва източника, който се цитира ;) ) за "тази болест на посредствеността, на несполучилия на морални и материални блага", които иначе по принцип са верни, просто не ме касаят... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта